Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 25 Mayıs 2019, Cumartesi 10:12
banner

Minik Nefes yardım bekliyor

Minik Nefes yardım bekliyor28 Mayıs Salı günü tedavi için yurt dışına gitmeye hazırlanan Nefes Davşan için banka yardım hesabına para yatırılarak veya 5668'e SMS atılarak yardım edilebiliyor.
Paylaş  
4
3
2
0

Doğuştan bir çeşit kan hastalığı bulunan 4 buçuk yaşındaki Nefes Davşan, tedavi masraflarının karşılanabilmesi için yardım bekliyor.

Anne Hatice Birinci, kızının tedavi masraflarını karşılayamadığı için kaymakamlıktan onay alarak yardım kampanyası başlattığını duyurmuştu.

Anne Hatice Birinci, dağıtılan broşürlerde yardım hesaplarına ait banka IBAN numarasının yanlış olduğunu belirterek doğru IBAN numarasının “TR27 0006 4000 0016 8180 7017 61″ olduğunu ifade etti.

Minik Nefes’in sağlığıyla ilgili herhangi bir gelişme olmadığını da kaydeden Hatice Birinci, tedavi için Salı günü yurt dışına gideceklerini belirtti.

Hatice Birinci, fitre bağışı da kabul ettiklerini belirterek duyarlı vatandaşlara acil yardım çağrısında bulundu.

Küçük Nefes’in tedavi masraflarına yarımcı olmak isteyen vatandaşlar Anne Hatice Birinci adına veya “İş Bankası Hesap No: 6818 – 0701761” ve “iban no: TR27 0006 4000 0016 8180 7017 61” e para yatırabilir.

Ayrıca her iki cep telefonu operatöründen 5668'e NEFES yazılarak atılacak SMS'lerle 10 TL bağış yapılabiliyor.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
1
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tatar: "KKTC devleti şaka için kurulmadı"
image Başbakan Ersin Tatar, KKTC'yi güçlendirmek ve kalkındırmak, Kıbrıs Türk halkına refah sağlamak, bu topraklardaki hak ve çıkarları korumak için mücadeleyi sürdüreceklerini kaydetti. Tatar, "KKTC devleti şaka için kurul...
Gürcafer: "Kavga çıkarmayı meziyet sayanlar süreci havaya uçurdu"
image Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Mağusa, İskele ve Yeniboğaziçi bölgeleri için yürütülen imar planı çalışmalarının, kavga çıkarmayı meziyet sayan bazı kesimlerin davranışları nedeniyle ...
Yüksek İdare Mahkemesi, Mağusa, İskele ve Yeniboğaziçi Emirnamesi ile ilgili ...
image Yüksek İdare Mahkemesi, Gazimağusa, İskele ve Yeniboğaiçi Bölgesi Geçiş Süreci Emirnamesi'nde, vize işlemlerinin tamamlanması süreleri ile alakalı yapılan bir değişiklik hakkında ara emri aldı.