Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 11 Haziran 2019, Salı 13:08
banner

Kıbrıs'ın sevilen siması 'Cimi' doktor ihmali sonucu sakat kalıyordu

Kıbrıs'ın sevilen siması 'Cimi' doktor ihmali sonucu sakat kalıyorduKıbrıs'ın sevilen ve tanınan insanlarından, 'Cimi' olarak da bilinen Hasan Cemoğlu, Nalbantoğlu'ndaki doktorların umursamazlığı nedeni ile az daha ömür boyu sakat kalabileceğinin altını çizdi.
Paylaş  
9
9
9
0

Kıbrıs Postası – Rahmican Çalışkan

Kıbrıs'ın sevilen insanlarından, ‘Cimi’ olarak da bilinen Hasan Cemoğlu, 12 Mayıs’ta talihsiz bir trafik kazası geçirdi. Kıbrıs Postası’na konuşan Cemoğlu, Nalbantoğlu’ndaki doktorların umursamazlığı dolayısı nedeni ile az daha ömür boyu sakat kalabileceğini anlattı.

“NALBANTOĞLU’NDAKİ DOKTORLAR TABURCU ETTİ, AMA AĞRILARIM DEVAM ETTİ”

Kazanın hemen ardından kaldırıldığı Dr. Burhan Nalbantoğlu devlet hastanesinin acil servisinde yapılan müdahalede 8 saatin sonunda, hiçbir şeyin yok denilerek taburcu edildiğini dile getiren Hasan Cemoğlu, ağrılarının devam etmesi üzerine kendi imkanlarıyla Ankara'daki Anadolu Ortopedi Hastanesi'ne gittiğini söyledi.

“KIRIK TESPİT EDİLDİ, OMZUMDAN AMELİYAT OLDUM”

Ankara’da Profesör Dr. Tansel Ünsaldı'ya muayene olduğunu kaydeden Cemoğlu, muayenede sol omuz kemiğinin kırık ve kaburga kemiğinde de kırık olduğu tespit edildiğini vurguladı ve bunun üzerine omuz ameliyatı geçirdiğini aktardı.

“ANKARA’DAKİ DOKTOR ŞAŞIRDI, ÖMÜR BOYU SAKAT KALABİLİRDİN DEDİ”

Nalbantoğlu Hastanesi’nde röntgen ve tomografi çekildiğini, buna rağmen doktorların göremediğini savunan Hasan Cemoğlu, “Ankara’daki doktor kırıklarımın çok belirgin olduğunu söyledi, Lefkoşa’daki doktorların nasıl göremediğine şaşırdı, ömür boyu sakat kalabilirdin dedi” şeklinde konuştu.banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
21
 
3
 
3
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Üstel, KITOB heyetini kabul etti: "Sektörün sorunlarını birlikte çözeceğiz"
image Turizm ve Çevre Bakanı Üstel, Otelciler Birliği heyetini kabul etti. Kabulde konuşan Üstel, sektördeki sorunların çözümünde birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Oğuz: "Sivil toplum örgütlerinin toplumsal barışa katkı koyması önemli"
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, sivil toplum örgütlerinin toplumsal barışa, uzlaşıya ve birlikteliğe katkı koymalarının önemli olduğunu söyledi.
Arıklı: "Bakanlar Kurulu'nun Maraş'la ilgili kararını ayakta alkışlıyoruz"
image Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı, Bakanlar Kurulu'nun Maraş'la ilgili kararını ayakta alkışladıklarını ve bu kararın ciddiyetle hayata geçmesinin takipçisi olacaklarını kaydetti.