Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 11 Haziran 2019, Salı 18:27
banner

Akaryakıta zam yok!

Akaryakıta zam yok!Bakanlar Kurulu sonrası Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yaptı. Bir süredir akaryakıta gelecek zam konusuna netlik getiren Özersay, "akaryakıta zam yok" dedi.
Paylaş  
2
3
2
1

Kıbrıs Postası

Bakanlar Kurulu 18.00 itibariyle sona erdi.

Bakanlar Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, toplantıda bir dizi karar aldıklarını bazı konularda da gelişmeler kaydettiklerini aktardı.

“AKARYAKITA ZAM YOK”

Özersay, Bakanlar Kurulu Toplantısında Akaryakıt zammı konusunun da görüşüldüğünü ve akaryakıta zam yapmama kararı aldıklarını belirtti.

“DAİRELERLE İLGİLİ TÜZÜĞÜ VE KADRO TÜZÜĞÜNÜ ONAYLADIK”

Özersay, “Başbakanlığa ve Başbakan Yardımcılığına bağlı dairelere ilişkin tüzüğü ve kadro tüzüğünü karara bağladıklarını” aktararak aynı zamanda belediyelere bağlı kurumların beklemekte olan bütçelerini onayladıklarını duyurdu.

“KIBRIS SORUNU İLE İLGİLİ GELİŞMELERİ DEĞERLENDİRDİK”

Son günlerde yapılan açıklamalarla ve Rum tarafının Fatih gemisi personeli hakkında aldığı tutuklama kararının da masaya yatırıldığını söyleyen Özersay, Kıbrıs sorunuyla ilgili politika geliştirme bağlamında birtakım görüşmeler yapıldığını fakat henüz net bir karar alınmadığını belirtti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
1
 
2
 
0
 
6
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
12 Haziran 2019, Çarşamba
Goncoloz         - Sorma Gir hani
Sen da populist oldung. Sana da guvenilmez artik! Barabim barabum!

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Üstel, KITOB heyetini kabul etti: "Sektörün sorunlarını birlikte çözeceğiz"
image Turizm ve Çevre Bakanı Üstel, Otelciler Birliği heyetini kabul etti. Kabulde konuşan Üstel, sektördeki sorunların çözümünde birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Oğuz: "Sivil toplum örgütlerinin toplumsal barışa katkı koyması önemli"
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, sivil toplum örgütlerinin toplumsal barışa, uzlaşıya ve birlikteliğe katkı koymalarının önemli olduğunu söyledi.
Arıklı: "Bakanlar Kurulu'nun Maraş'la ilgili kararını ayakta alkışlıyoruz"
image Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı, Bakanlar Kurulu'nun Maraş'la ilgili kararını ayakta alkışladıklarını ve bu kararın ciddiyetle hayata geçmesinin takipçisi olacaklarını kaydetti.