Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 12 Haziran 2019, Çarşamba 13:00
banner

Sucuoğlu: "Yatırımcılarımıza her türlü  katkıyı yapma kararlığındayız"

Sucuoğlu: Yatırımcılarımıza her türlü  katkıyı yapma kararlığındayızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sucuoğlu, Anadolu Kıbrıs İşadamları ve Bürokratları Derneği'ni kabul etti. Sucuoğlu, Bakanlık olarak yatırımcılara her türlü katkıyı yapma kararlılığında olduklarını belirtti.
Paylaş  
3
3
2
0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu Anadolu Kıbrıs İşadamları ve Bürokratları Derneği Başkanı Selami Polat başkanlığındaki heyeti kabul ederek görüştü.

Selami Polat, dernek olarak hükümetin de bakış açışı ile birlikte, yatırım alanında yatırımcılara burada köprü görevi  yapmak adına çalıştıklarını anlattı.  Polat, Sucuoğlu’na görevinde başarılar diledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu da konuşmasında, ülkede son 15 ayda bazı  sıkıntılar yaşandığını ve Türkiye ile arzu edilen  diyaloğun yaşanamadığını, katkıların alınamadığını   kaydetti. Ülkenin  sürdürülebilir olmayan dar bir bütçe yapısı içinde olduğunu  ifade eden Sucuoğlu, geçmiş dönemde yanlış ve popülist  yaklaşımlar sergilendiğini vurguladı.

Sucuoğlu, yapılan her yatırımın ekonominin gelişmesine katkı demek olduğunu dile getirerek, “doğru politikalar ve yasalar çerçevesinde yatırımcılarımıza her türlü  katkıyı yapma kararlığındayız” şeklinde konuştu.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
16
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Bakan Üstel, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileriyle görüştü: Ercan - Ço...
image Turizm Bakanı Üstel, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri ile bir araya geldi. Görüşmede Çorlu’dan Ercan’a sefer talebi de konuşuldu.
Sucuoğlu, KKTC Milli İradeye Saygı PLatformu heyetini kabul etti
image Çalışma Bakanı Sucuoğlu, KKTC Milli İradeye Saygı Platformu yetkililerini kabul etti.
Sendikal Platform'dan hükümete eleştiri
image Sendikal Platform, AKP Hükümeti ile UBP-HP Koalisyon Hükümeti arasında geçtiğimiz Temmuz ayında imzalanan protokol ile Kıbrıs Türk toplumunun kamusal varlıklarının TC sermayesine verildiğini iddia etti, protokol ile t...