Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 12 Haziran 2019, Çarşamba 13:00
banner

Sucuoğlu: "Yatırımcılarımıza her türlü  katkıyı yapma kararlığındayız"

Sucuoğlu: Yatırımcılarımıza her türlü  katkıyı yapma kararlığındayızÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sucuoğlu, Anadolu Kıbrıs İşadamları ve Bürokratları Derneği'ni kabul etti. Sucuoğlu, Bakanlık olarak yatırımcılara her türlü katkıyı yapma kararlılığında olduklarını belirtti.
Paylaş  
3
3
2
0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu Anadolu Kıbrıs İşadamları ve Bürokratları Derneği Başkanı Selami Polat başkanlığındaki heyeti kabul ederek görüştü.

Selami Polat, dernek olarak hükümetin de bakış açışı ile birlikte, yatırım alanında yatırımcılara burada köprü görevi  yapmak adına çalıştıklarını anlattı.  Polat, Sucuoğlu’na görevinde başarılar diledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu da konuşmasında, ülkede son 15 ayda bazı  sıkıntılar yaşandığını ve Türkiye ile arzu edilen  diyaloğun yaşanamadığını, katkıların alınamadığını   kaydetti. Ülkenin  sürdürülebilir olmayan dar bir bütçe yapısı içinde olduğunu  ifade eden Sucuoğlu, geçmiş dönemde yanlış ve popülist  yaklaşımlar sergilendiğini vurguladı.

Sucuoğlu, yapılan her yatırımın ekonominin gelişmesine katkı demek olduğunu dile getirerek, “doğru politikalar ve yasalar çerçevesinde yatırımcılarımıza her türlü  katkıyı yapma kararlığındayız” şeklinde konuştu.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
16
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Erhürman: "Maraş konusundaki açıklamalar, hükümet içindeki ciddi bir iletişim...
image Hükümetin kapalı Maraş açılımını değerlendiren Erhürman, Bakanlar Kurulu'nun envanter kararının açıklamasından bir gün sonra TC televizyonları üzerinden Başbakan Tatar'ın "Maraş'ı Türk yönetiminde açıyoruz, yatırımcı ...
İki Toplumlu Eğitim Teknik Komitesi yıl sonu etkinliği yaptı
image İki Toplumlu Eğitim Teknik Komitesi geçen hafta yıl sonu etkinliği yaptı.
Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık
image 26/06/2019 tarihli mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık.