Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 18 Haziran 2019, Salı 12:09
banner

Sivil Savunma Teşkilatı yetkilileri Bakan Sucuoğlu'nu ziyaret etti

Sivil Savunma Teşkilatı yetkilileri Bakan Sucuoğlu'nu ziyaret ettiKKTC Sivil Savunma Teşkilat Başkanı Necmi Karakoç ve Başkan Yardımcısı Yusuf Güngörer, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu'nu ziyaret etti.
Paylaş  
4
4
4
0

KKTC Sivil Savunma Teşkilat Başkanı Karakoç, Sivil Savunma Teşkilatı olarak günün 24 saati tüm paydaşlar ile birlikte olağanüstü durumlar karşısında halkın can ve mal kaybını asgari seviyede tutacak şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Karakoç bundan sonraki dönemde de Bakanlıkla ortak çalışmaların devam edeceğini belirterek, Sucuoğluna görevinde başarılar diledi.

Bakan Sucuoğlu da konuşmasında Sivil Savunma Teşkilatı’nın iyi organize olmuş,  her bölgede temsiliyeti olan, kendini iyi yetiştiren örnek alınması gereken bir kurum olduğunu belirtti.

Her sıkıntılı dönemde Sivil savunmanın yardıma koştuğunu ifade eden Sucuoğlu, yakın işbirliğinin sonuna kadar devam edeceğini vurguladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
4
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

PGM ve Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi arasında eğitim işbirliği anla...
image Polis Genel Müdürlüğü (PGM) ile Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi arasında "Eğitim İşbirliği Anlaşması" imzalandı.
Elcil: "Kıbrıs Cumhuriyeti temelinde bir çözüme ulaşma mücadelesi vermek yeri...
image KTÖS Genel Sekreteri Şener Elcil, Kıbrıs Türk toplumunun uluslararası siyasi statü kazandığı "Kıbrıs Cumhuriyeti" temelinde bir mücadele vererek, Kıbrıs'ta çözüme ulaşma yerine "maceralar" peşinde koşulduğunu savundu.
'Şafağın askerleri' 45 yıl sonra KKTC'de buluşuyor
image Barış Harekatı'nın kritik çarpışmalarından olan "Doğruyol-Ataktepe" muharebelerinin kahramanları 20 Temmuz kutlamaları çerçevesinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne geliyor.