Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 20 Haziran 2019, Perşembe 17:24
banner

Amcaoğlu: "Turizm, altın yumurtlayan bir tavuk, doğru yol haritasıyla sürdürülebilir hale getirilmeli"

Amcaoğlu: Turizm, altın yumurtlayan bir tavuk, doğru yol haritasıyla sürdürülebilir hale getirilmeliMaliye Bakanı Amcaoğlu, turizmin 'altın yumurtlayan tavuk' olduğunu, doğru kurgulayıp, doğru yol haritası ile sürdürülebilir yapıya kavuşturmanın önemine dikkat çekti.
Paylaş  
2
3
2
0

Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu, turizmin ‘altın yumurtlayan tavuk’ olduğunu dolayısıyla sektörü ezdirmemek gerektiğini, doğru kurgulayıp, doğru yol haritası ile sürdürülebilir yapıya kavuşturmanın önemine dikkat çekti.

Limak Oteller Koordinatörü Kaan Kavaloğlu ile Finans Koordinatörü Ahmet Salim Özdemir’i kabulünde konuşan Maliye Bakanı Amcaoğlu, dört mevsim güneş gören KKTC’nin turizm açısından ne kadar büyük önem arz ettiğinin bilinmesi gerektiğini söyledi.

Limak Oteller Koordinatörü Kaan Kavaloğlu ile Finans Koordinatörü Ahmet Salim Özdemir’de konuşmalarının başında, Maliye Bakanı Olgun Amcaoğlu’nu tebrik ederek başarılar diledi, maliye kökenli bir bakanın Maliye Bakanlığı’na atanmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek; “maliyecinin değerini ancak maliyeci bilir. Halkın derdini de maliyeciler bilir” dediler.

Limak Oteller Koordinatörü Kavaloğlu ile Finans Koordinatörü Özdemir’de konuşmalarında, turizmin ekonomiye katkısını dile getirdi.

Sektörün sorunları ve yerli iş gücünün de gündeme geldiği görüşmede, otellerin ve acentaların ülkeye turist getirmek için büyük çaba sarf ettiğinin de bilinmesini istedi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

KKTC bayrağı yakanların kimlikleri belirlendi
image KKTC bayrağını yakanların kimlikleri belirlendi. Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.
Hukuk Dairesi bütçesi onaylandı
image Cumhuriyet Meclisi Ekonomi Maliye Bütçe ve Plan Komitesi'nde Hukuk Dairesi'nin bütçesi görüşülerek, oy birliğiyle kabul edildi.
Hayvancılık Dairesi'nden aflatoksin konusunda uyarı
image Hayvancılık Dairesi, hayvan ve insanlarda ciddi rahatsızlıklara yok açabilen, bazı küfler tarafından üretilen aflatoksinle mücadelede, yem ve ham maddelerin depolama yöntemlerine dikkat edilmesi tavsiyesinde bulundu.