Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 26 Temmuz 2019, Cuma 11:36
banner

Asgari Ücret Saptama Komisyonu 2 Ağustos'ta yeniden toplanacak

Asgari Ücret Saptama Komisyonu 2 Ağustos'ta yeniden toplanacakAsgari Ücret Saptama Komisyonu, yılın ikinci asgari ücretinin belirlenmesi amacıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi. Görüşmelerin ardından ikinci toplantının 2 Ağustos’ta yapılması kararı alındı.
Paylaş  
5
5
4
0

Asgari Ücret Saptama Komisyonu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın çağrısı ile 2019 yılında  geçerli olacak ikinci asgari ücreti belirlemek amacıyla, bugün ikinci kez   saat 10.00’da;  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda toplandı.

Asgari Ücret Saptama Komisyonu Başkanı Erçin Tekakpınar başkanlığında, iki saat süren toplantıda; işçi, işveren ve devlet tarafı temsilcileri 2019 yılının ikinci  asgari ücretini belirlemek amacıyla  durumu değerlendirdi, taraflar, önerilerini masaya koydu.  

İşçi ve işveren taraflarının önerilerinin yeniden değerlendirilmesi amacıyla Asgari Ücret Saptama Komisyonu’nun, 2 Ağustos 2019 Cuma günü saat 10.30’da yeniden bir araya gelmesi  kararı alındı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

KIBTES'ten eğitimdeki eksiklikler ve yanlışlar için ilgililere çağrı
image Kıbrıs Türk Eğitimciler Sendikası (KIBTES), eğitimde var olan eksiklik ve yanlışlar için tüm ilgilileri göreve davet etti.
Burcu: Kıbrıs sorunu azınlık çoğunluk ilişkisiyle değil, eşit iki varlık iliş...
image Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu yaptığı açıklamada Anastasiadis'in Kıbrıs sorununu bir azınlık - çoğunluk ilişkisi içerisinde tanımlamaya kalkışarak yanlışını sürdürdüğünü belirtti.
Cumhurbaşkanı Akıncı, Belediyelerin Başkanları ile görüştü
image Cumhurbaşkanı Akıncı, Belediyeler Birliği Başkanı Özçınar ve Kuzey Kıbrıs Cittaslow Ağı'nda olan Belediyelerin Başkanları ile ayrı ayrı görüştü.