Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 15 Ağustos 2019, Perşembe 16:12
banner

Şoför okulu temsilcileri Bakanlıkta trafik güvenliği hakkında bilgilendirildi

Şoför okulu temsilcileri Bakanlıkta trafik güvenliği hakkında bilgilendirildiŞoför okulları temsilcileri, AB uyum çalışmaları çerçevesinde trafik güvenliğini artırma amacıyla yürürlüğe girmesi planlanan tüzükler konusunda bilgilendirildi.
Paylaş  
2
2
2
0

Şoför okulları temsilcileri, bugün Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’nda yapılan toplantı ile AB uyum çalışmaları çerçevesinde trafik güvenliğini artırma amacıyla yürürlüğe girmesi planlanan tüzükler konusunda bilgilendirildi.

KKTC Şoför Okulları Birliği ve KKTC Bağımsız Şoför Okulları Birliği temsilcilerinin katıldığı toplantıda, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Kemal Bağzıbağlı tarafından şoför okulları için getirilecek, üzerinde çalışılmakta olan yeni uygulamalar hakkında bilgi verildi.

Toplantıda ayrıca şoför okullarının bilgisayar destekli teorik ile pratik eğitim sistemleri ile standartlara uyumu ve verilen eğitimin kalitesinin artırılması konuları konuşuldu.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Maliye Bakanı Amcaoğlu, Ticaret Odası heyeti ile görüştü
image Maliye Bakanı Amcaoğlu, Kıbrıs Türk Ticaret Odası heyetini kabul etti.
Bakan Oğuz, Dünya Süt Zirvesi'nde
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Oğuz, İstanbul'da düzenlenen Dünya Süt Zirvesi’ne katıldı.
Başbakan Tatar: "Detaylar anlatılsa Kıbrıs Türk halkı federasyon macerasına g...
image Guterres çerçevesinin, Kıbrıs Türk halkını 1960'ın da öncesine götüreceğini söyleyen Başbakan Tatar, "Bu çerçevede Rumlar Türkler birbirine oy verecek. Nüfus 4'de 1 noktasında kilitleniyor. İki devlet de yok. Eyaletle...