Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 15 Ağustos 2019, Perşembe 16:12
banner

Şoför okulu temsilcileri Bakanlıkta trafik güvenliği hakkında bilgilendirildi

Şoför okulu temsilcileri Bakanlıkta trafik güvenliği hakkında bilgilendirildiŞoför okulları temsilcileri, AB uyum çalışmaları çerçevesinde trafik güvenliğini artırma amacıyla yürürlüğe girmesi planlanan tüzükler konusunda bilgilendirildi.
Paylaş  
2
2
2
0

Şoför okulları temsilcileri, bugün Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’nda yapılan toplantı ile AB uyum çalışmaları çerçevesinde trafik güvenliğini artırma amacıyla yürürlüğe girmesi planlanan tüzükler konusunda bilgilendirildi.

KKTC Şoför Okulları Birliği ve KKTC Bağımsız Şoför Okulları Birliği temsilcilerinin katıldığı toplantıda, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Kemal Bağzıbağlı tarafından şoför okulları için getirilecek, üzerinde çalışılmakta olan yeni uygulamalar hakkında bilgi verildi.

Toplantıda ayrıca şoför okullarının bilgisayar destekli teorik ile pratik eğitim sistemleri ile standartlara uyumu ve verilen eğitimin kalitesinin artırılması konuları konuşuldu.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Başbakan Tatar, MTG heyetini kabul etti
image Başbakan Ersin Tatar, MTG Yönetim Kurulu'nu kabul etti.
Erhürman 'siyasi eşitlik' konusuna açıklık getirdi: "Siyasi eşitlik, sayısal ...
image CTP Genel Başkanı Erhürman, olası bir federal devlet için 'siyasi eşitlik' kavramını açıkladı.
Akıncı'dan 'adli yıl' mesajı: "Problemler için artık somut adımlar atılmalı"
image Cumhurbaşkanı Akıncı, "Adli Yıl" açılışı nedeniyle yayımladığı mesajda "süregelen problemler için somut adımlar atılmalı" ifadelerini kullandı.