Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 23 Ağustos 2019, Cuma 16:58
banner

HAKSEN: "Liyakate dayalı bir sistem içerisinde iyi yönetim kadrolarının kurulması ertelenmemeli"

HAKSEN: Liyakate dayalı bir sistem içerisinde iyi yönetim kadrolarının kurulması ertelenmemeliEşit Hak ve Adalet Sendikası (HAKSEN), kamu hizmetlerinin iyileştirilmesi için hükümeti göreve çağırarak, Liyakate dayalı bir sistem içerisinde, iyi yönetim kadrolarının kurulması daha fazla ertelenmemesi gerektiğini duyurdu.
Paylaş  
6
5
6
1

HAKSEN Lefkoşa Bölge Başkanı Ramadan Öcal yaptığı yazılı açıklamada, kamu hizmetlerinde sıkıntıların temelinde; iyi yönetim kadrolarının kurulamaması ve denetim organlarının rasyonel, akıl ve sonuç odaklı çalıştırılamamasının yattığını kaydetti.

E-devlet ve e-hizmete derhal geçilmesi gerçeğini kaydeden Öcal, sendikanın hükümet ile görüşmeye hazır olduğunu, sürecin de yakinen takip edileceğinin bilinmesini istediğini belirtti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
24 Ağustos 2019, Cumartesi
Gıbrız Türkü         - Şeherin Kuzeyi
“Liyakate dayalı bir sistem içinde yönetim kadrolarının kurulması” ne kadar öz, yerinde ve anlamlı bir ifade... Güzel ama bizde bunu gerçekleştirecek iki tane erdemli insan bile YOK... Hem sonra panayır zamanları geldinde kim sallayacak raundabaoutlarda çaputları gelene geçene?

banner
banner
banner
banner
banner

Ankara'da Kuzey Kıbrıs Turizm İşbirliği resepsiyonu yapıldı
image "Kuzey Kıbrıs Turizm İşbirliği" resepsiyonu Ankara'da Sheraton Otel'de bu akşam gerçekleştirildi.
Naim cinayetinin planlayıcısı Zahid Masood ambulans uçakla Pakistan'a kaçırıl...
image Gesfi Döviz Bürosu'nun sahibi Gökhan Naim'in öldürülmesi olayının planlayıcısı Zahid Masood'un Güney Kıbrıs'ta tedavi gördüğü hastaneden ambulans uçakla Pakistan'a kaçırıldığı ve buna Güney Kıbrıs makamlarının göz yum...
Türkiye uyardı! Güney Kıbrıs'ın vereceği arama ruhsatı hükümsüzdür
image Rum Yönetimi'nin Doğu Akdeniz'de hidrokarbon arama faaliyetlerine tepki gösteren Türkiye Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, "Türk kıta sahanlığında arama yapılmayacağı konusunda uyarıyoruz" dedi.