Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 16 Eylül 2019, Pazartesi 14:00
banner

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı Futbol Takımı, Çiftçiler Birliği'ni ziyaret etti

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı Futbol Takımı, Çiftçiler Birliği'ni ziyaret ettiHasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası'na Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği Ana Sponsorluğunda Katılan Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı Futbol Takımı Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği'ni ziyaret ederek Genel Başkan Kelle'ye teşekkür plaketi verdi.
Paylaş  
2
2
2
0

banner

Hasan Ramadan Cemil Devlet daireleri arası halı saha Futbol Turnuvası’na Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği ana sponsorluğunda katılan Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı Futbol Takımı Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği’ni ziyaret ederek genel başkan Hüseyin Çavuş Kelle’ye teşekkür plaketi vererek teşekkürlerini iletti.

Ziyaret esnasında hazır bulunan Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği Genel Başkanı Hüseyin Çavuş Kelle ve yönetim kurulu temsilcileri ile bir araya gelen Futbol takımı ve sözcüsü Hasan Özkan Birliğin yaptığı katkının küçümsenmeyecek kadar büyük olduğunu ve aynı zamanda bakanlık personeli arasında moral depolamak için bir fırsat yaratıldığına işaret edildi.

Ziyaret esnasında konuşma yapan Genel Başkan Kelle ise yaptıkları katkının aslında bakanlık personeline değil, sektöre olduğunu vurguladı. Bakanlık personeli ile birlikte Genel Tarım Sigortası Fonu personelinin özveri göstererek çalıştığını belirten Genel Başkan Kelle, bakanlık personeli ile Sigorta Fonu personelinin sıradan memurlar gibi değil, üreticiye verdikleri hizmet ile sektörün kalbine ve atar damarlarına hizmet ettiklerine de açıklamasında yer verdi. Kırsaldaki üreticilerin ve köylülerin ayakta kalmasına imkân sağladıkları ve ortaya koydukları özverili çalışmaları ile yürekten kutlayan Genel Başkan turnuvada Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı Futbol takımına başarılar diledi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

UBP PM sona erdi: Akıncı'ya 'Kıbrıs müzakerelerine katılmama' çağrısı
image UBP Parti Meclisi, Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin sarf ettiği sözler nedeniyle olağanüstü toplandı. Toplantı sonrası Ersin Tatar tarafından okunan ortak metinde, Akıncı'nın toplumsal güveni ...
Kıbrıs Türk Emekli Subaylar Derneği: Akıncı'ya yapılan düzeysiz ve abartılı e...
image Kıbrıs Türk Emekli Subaylar Derneği sağduyu çağrısı yaparak, Cumhurbaşkanı Akıncı'ya yapılan düzeysiz ve abartılı eleştiriler ile küfürleri tasvip etmediklerini belirtti.
Kamu - Sen Başkanı Atan: "Cumhurbaşkanlığı birleştirici olmalı"
image Kamu - Sen Genel Başkanı Metin Atan, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya çağrıda bulunarak, "yanlış anlaşıldığını düşünüyorsa yeniden bir açıklama yapmalıdır" dedi.