Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TÜRKİYE 20 Ağustos 2018, Pazartesi 16:31
banner

Barlas: "ABD bir ülkeyle savaşmaya karar verdiğinde eşcinsel bombası atmayı planlar"

Barlas: ABD bir ülkeyle savaşmaya karar verdiğinde eşcinsel bombası atmayı planlarSabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, ABD'nin 1944'te düşman askerlerini eşcinselleştirecek bir bomba için çalışma yaptığını ileri sürdü. Barlas, "Amerika bir ülkeye düşman olduğu ve savaşmaya karar verdiği zaman ya bu ülkenin insanlarının cinsel tercihlerini değiştirecek ya da hepsini öldürecek bir bombayı planlar" ifadesini kullandı.
Paylaş  
11
1
9
1

Barlas, "Neden ABD'ye 'FETÖ'yü vermezseniz size yaptırım uygularız' demedik ki" başlığıyla yayımlanan yazısında, birkaç yıl önce California Berkeley Üniversitesi uzmanlarının, 2. Dünya Savaşı'nda Japonya'ya karşı kullanılması planlanan farklı bir bombayı hedefleyen çalışmaların gizli belgelerine ulaşıldığını iddia etti.
Barlas, "Buna göre Amerikalı uzmanlar, 1944'te düşman askerlerini eşcinselleştirecek bir bomba için çalışmalar yapmaktaymışlar… Bu bomba uçaktan atıldığı zaman, düşman askerleri birbirlerine karşı cinsel çekim hissedeceklermiş. Böylece Amerika'ya karşı savaşmayı bırakıp birbirleriyle sevişeceklermiş. Düşünün ki bu proje bir fantezi falan değilmiş…" diye yazdı.

Barlas'ın yazısı şöyle:
Bilindiği gibi Amerikalılar Japonya üzerine bu bombayı değil Hiroşima ve Nagazaki'ye iki tane atom bombası attılar. Japonlar da söz konusu bombayla amaçlanandan faklı bir 'Kayıtsız şartsız teslim'le, savaşmaya son verdiler.
Şu anda dünyada Amerika ile anlaşmazlık içinde olan tüm ülkeler, karşılarındaki muhatabın yani Amerika'nın kafa yapısını yukarıdaki olaya bakarak anlayabilirler. Yani Amerika bir ülkeye düşman olduğu ve savaşmaya karar verdiği zaman ya bu ülkenin insanlarının cinsel tercihlerini değiştirecek bir bombayı, ya da hepsini öldürecek bir bombayı planlar.
'NÜFUSU AZALTMANIN DİĞER BİR YOLUNU IRAK'TA GÖRMEDİK Mİ?'
Çeşitli araştırmacılar dünya nüfusunu fazla bulan 'Derin Amerika'nın, çeşitli ilaçlarla erkekleri kısırlaştırdığını saptamışlar. Örneğin Amerikan yapısı grip aşıları erkekleri en az iki ay eşlerinden uzak tutuyormuş. Diğer bazı ilaçlar da kısırlaşmaya sebep oluyorlarmış. Sonuçta, Amerikan uzmanlarına göre dünya 7 milyar insanı barındıracak kaynaklara sahip değilmiş. Çözüm yolu ise önce üremeyi durdurmak olabilirmiş.
Nüfusu azaltmanın diğer bir yolunu Irak'ta görmedik mi? Bu ülkeyi Saddam Hüseyin'den kurtarmak için işgal eden Amerikan ordusu 1.5 milyon Iraklı'nın ölmesine neden oldu. Ayrıca bu işgalle Irak parçalandı ve DEAŞ gibi bir örgüt de bu işgal sonucu sahneye çıktı. Bu arada CIA'nın körüklediği "Arap Baharı" rüzgarının Libya'da, Mısır'da ve Suriye'de ne tür ölümlere sebep olduğunu da unutmayalım.

Özetle, 'Müttefik' ve 'Stratejik ortak' diyerek siyasi kaderimizi bağladığımız Amerika'nın nerede ne zaman ne yapacağı hiç bilinemez. Donald Trump örneği ise, bu ülkenin kaderininde pamuk ipliği ile hukuka ve akla bağlı olduğunu kanıtlamıyor mu? Mesela bu Donald Trump'ın üslubu ile Amerika'ya 'FETÖ'yü vermezseniz size yaptırımlar uygularız' demek neden hiç aklımıza gelmedi?"

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
1
 
0
 
0
 
5
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
21 Ağustos 2018, Salı
Guner         - Girne
Bu adamin sacmaladigini bilirdim ama bu kadarini beklemezdim

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Türkiye'de Ekim 2018 işsizlik oranı açıklandı: Yüzde 11,6
image Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Ekim 2018'e ilişkin iş gücü istatistiklerini açıkladı.
Antalya'da Rauf Raif Denktaş Sergisi açıldı
image Mine Çeliker ve Cem Kar tarafından hazırlanan Rauf R. Denktaş sergisi, KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf R. Denktaş’ın binlerce fotoğrafının yer aldığı özel arşivinden seçilen fotoğraflar ve bu fotoğrafları anlatan kendi...
Erdoğan ve Trump telefonda görüştü
image Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Trump ile telefonda görüştü. Görüşmede, ikili ilişkilerin yanı sıra Suriye'de yaşanan son gelişmeler ele alındı.