Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TÜRKİYE 16 Mayıs 2019, Perşembe 11:33
banner

Türkiye'den FETÖ raporu: "Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi etkisizleştirmek için TSK'da operasyonlar gerçekleştirdi"

Türkiye'den FETÖ raporu: Doğu Akdeniz'de Türkiye'yi etkisizleştirmek için TSK'da operasyonlar gerçekleştirdiTürkiye İçişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Daire Başkanlığı'nın hazırladığı çarpıcı FETÖ raporunda, güç odaklarının Doğu Akdeniz’de Türkiye'nin etkisini kırmak için FETÖ eliyle TSK içinde operasyonlar gerçekleştirdiği ifade edildi.
Paylaş  
4
5
2
0

Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Daire Başkanlığı’nın hazırladığı çarpıcı FETÖ raporunda, ihanet şebekesinin yeni hain planlarına ulaşıldı. Söz konusu raporda örgütün Doğu Akdeniz’deki gelişmeler ve Suriye’nin kuzeyindeki gelişmelerdeki etkisine de yer verildi. Raporda, güç odaklarının Doğu Akdeniz, Ege ve Suriye’de Türkiye’nin etkisini kırmak için FETÖ eliyle TSK içinde operasyonlar gerçekleştirdiği belirtildi. FET֒nün operasyonlarının başarısız olmasıyla TSK’nın etkisinin arttığına da vurgu yapıldı.

“DOĞU AKDENİZ’DE YENİ OYUNLARINI DEVREYE SOKMAYA BAŞLAMIŞLARDIR”

Raporda şu değerlendirmeler yapıldı:

“Tarihte Türk Milletinden aldıkları her yenilgiden sonra yeni hain planlar kurmaktan geri durmayan güç odakları bugün, Doğu Akdeniz’de, Ege’de, Suriye’de, Irak’ta kuklaları ile yeni oyunlarını devreye sokmaya başlamışlardır. Kimi zaman PKK, kimi zaman FETÖ, kimi zaman uluslararası bir kuruluş, kimi zaman dost ve müttefik bir devlet olarak karşımıza çıkan ve modern çağın tüm savaş araçlarını kullanan bu aktörlerin amaçlarına ulaşmasına, milletimiz asla geçit vermeyecektir.

“ORDUMUZ KRİTİK ROLDE”

FET֒nün dizayn etmeye çalıştığı ordumuzun, son süreçte Akdeniz’de yaşanan gerilimlerde ve Suriye’de istenen terör devleti projesinin önlenmesinde ne kadar kritik bir role sahip olduğu, milli çıkarlarımızı korumada üzerine düşen büyük görevler göz önünde bulundurulduğunda örgütün ve onu yönlendiren güç merkezlerinin neden hedef aldığı daha iyi anlaşılmaktadır”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
6
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

TC Milli Savunma Bakanı Akar'dan askerlik sistemi açıklaması    
image Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yazılı ve görsel basının Ankara temsilcileri ile düzenlenen iftarda bir araya geldi.
Türkiye'den Yunanistan'a 19 Mayıs tepkisi
image Türkiye Dışişleri Bakanlığı'ndan, Yunanistan'da 19 Mayıs 1919'u gölgelemeye yeltenen bazı radikal grupların, Türk tarihine yönelik hayal ürünü iddialarını kabul etmenin mümkün olmadığını bildirdi.
Numan Kurtulmuş: "Doğu Akdeniz'de yeni bir savaşın eşiğine gelmiş bulunuyoruz...
image AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Doğu Akdeniz'de bütün dünyanın savaş gemileri orada, sular yeniden ısındı. Doğu Akdeniz’de yeni bir savaşın eşiğine gelmiş bulunuyoruz” ifadelerini kullandı.