Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Çin'de, dünyanın İngilizce konuşan ilk yapay zeka sunucusu görücüye çıktı

SON DAKİKA
Meclis Genel kurulu yarın toplanacaK "Lefkoşa Türkcell'le Koşuyor" Maratonu sonuçları açıklandı Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Kıbrıs sorunuyla ilgili basın konferansı yarın... Sol Hareket: "Müzakereler bir an önce Guterres çerçevesi temelinde başlamalı" Atakan: "Amacımız kaçak taşımacılığa son vermek" Lefkoşa Turkcell'le koşuyor maratonu halk koşusu yapıldı "2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak" Trafik kavgasından 6 kişi tutuklandı İskele'de "huzur operasyonu" Terzioğlu yarın anılacak Derinya ve Aplıç kapıları yarın geçişlere açılıyor Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar atacağız" "Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu'na start verildi KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor Livia Tekin: "Kendi paramla aldığım evden sokağa atılıyorum" Polisten Girne Dağyolu'nu kullananan sürücülere uyarı
banner
banner
banner
banner
Paul Allen hayatını kaybetti...
Paul Allen hayatını kaybetti... Amerikan teknoloji devi Microsoft'un kurucularından milyarder iş adamı Paul Allen 65 yaşında hayatını kaybetti.
Türkiye'de E-ticaret 50 milyar liraya tırmanıyor
Türkiye'de E-ticaret 50 milyar liraya tırmanıyor Türkiye’de son dönemde giderek gelişen ve geçen yıl 42,2 milyar lirayı bulan e-ticaretteki pazar büyüklüğünün, bu yıl sonu itibarıyla 50 milyar lirayı geçmesi bekleniyor.
Bu da oluyor... 20 yıl içinde kadınlar, erkeksiz çocuk doğurabilecek
Bu da oluyor... 20 yıl içinde kadınlar, erkeksiz çocuk doğurabilecek Avustralya'da bir doğurganlık uzmanı, Avustralyalı kadınların 20 yıl içinde erkeksiz çocuk doğurmalarının mümkün olabileceğini söyledi.
İki anneden fare üretildi
İki anneden fare üretildi Çinli bilim insanları, baba olmadan, sadece iki anneyle yavru fareler ürettiklerini açıkladı. Bilim insanları “bimaternal” yani "iki anneli" hayvanların sağlıklı bir yaşam sürdürdüklerini, bunların daha sonra normal y...
Soyuz uzay roketi fırlatmada arıza yaptı, kapsül acil iniş yaptı
Soyuz uzay roketi fırlatmada arıza yaptı, kapsül acil iniş yaptı Amerikalı astronot Nick Hague ve Rus kozmonot Aleksey Ovçinin'i Uluslararası Uzay İstasyonu'na taşıyacak Soyuz roketi fırlatılışı sırasında arıza yaptı.
Google+ servisi kapatılıyor
Google+ servisi kapatılıyor Google, Facebook'a rakip olma hedefiyle kurduğu Google+ servisinin büyük bölümünü, sistem açığı sonucu kullanıcıları bilgilerinin belli bir süreliğine korunmasız hale gelmesi ardından kapatma kararı aldı.
Lifecell Digital’in basın lansmanı yapıldı...
Lifecell Digital'in basın lansmanı yapıldı... KKTCcell’in KKTC’de internet servis sağlayıcısı sektöründeki iştiraki olan Lifecell Digital’in basın lansmanında konuşan Turkcell Genel Müdürü Harun Maden internet sektöründe farkın hissedileceğini ifade etti.
Sağlık masrafları için Nobel ödülünü satan fizikçi, 96 yaşında hayatını kaybetti
Sağlık masrafları için Nobel ödülünü satan fizikçi, 96 yaşında hayatını kaybetti Sağlık masraflarını karşılamak için Nobel ödülünü satan ABD'li fizikçi Leon Lederman 96 yaşında hayatını kaybetti.
Akıllı telefona robot parmak ürettiler
Akıllı telefona robot parmak ürettiler Fransa'da bir doktora öğrencisi, akıllı telefona bağlanabilen "dokunma hisine duyarlı" bir robot parmak geliştirdi.
Kırmızı etten fazla protein içeren hamam böcekli ekmek
Kırmızı etten fazla protein içeren hamam böcekli ekmek Brezilyalı gıda mühendisleri, küresel nüfus artışı karşısında hayvansal proteinin yetmeyeceği düşüncesiyle Afrika ülkelerini örnek aldı ve böceklerden yapılan bir un türü geliştirdi.
NASA, Kıbrıs’ta yağış bakımından son 900 yılın en kısır dönem olduğunu ortaya koydu
NASA, Kıbrıs'ta yağış bakımından son 900 yılın en kısır dönem olduğunu ortaya koydu Akdeniz havzasındaki son 900 yıldaki iklim trendlerini inceleyen NASA çalışmasına göre Türkiye, Kıbrıs, İsrail, Ürdün, Filistin ve Suriye bölgesinde 1998’de başlayan kuraklığın, son 900 yılda yağış bakımından en kısır...
En çok internet harcayan uygulamalar belli oldu
En çok internet harcayan uygulamalar belli oldu Sandvine tarafından geçtiğimiz Eylül ayının sonlarında yayınlanan bir rapor ile en çok internet harcayan uygulamalar belli oldu.
banner
banner
banner
1.5 tonluk 'Lego Chiron'... 1 milyondan fazla parça, 13 bin saatlik emek, 3 milyon dolarlık maliyet
1.5 tonluk 'Lego Chiron'... 1 milyondan fazla parça, 13 bin saatlik emek, 3 milyon dolarlık maliyet Danimarkalı oyuncak üreticisi LEGO, Paris Otomobil Fuarı'nın ilgi çekici markalarından biri oldu.
Instagram çöktü...
Instagram çöktü... Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram çöktü. Yaklaşık 1 saattir yaşanan sorunun kısmen giderildiği belirtiliyor.
Plüton'un milyarlarca mil ötesinde yeni bir cisim keşfedildi: "Gulyabani"
Plüton'un milyarlarca mil ötesinde yeni bir cisim keşfedildi: Gulyabani Plüton'un milyarlarca mil uzağında ve "the Goblin (Gulyabani)" adını verdikleri yeni bir cisim tespit edildi.
Nobel Fizik Ödülü açıklandı
Nobel Fizik Ödülü açıklandı Bu yılki ödül, lazer fizikteki çığır açan buluşları nedeniyle bilim insanları Ashkin, Mourou ve Strickland'a gitti.
WhatsApp'tan tepki çeken yenilik: "Artık bunu görmek zorundasınız"
WhatsApp'tan tepki çeken yenilik: Artık bunu görmek zorundasınız Whatsapp'ın uzun yıllardır reklamsız hizmet verdiği herkesin malumu; ancak bu durum çok yakın zamanda değişeceğe benziyor. Whatsapp'ta reklamlar bakın nasıl oynayacak?
Uzay-zamanı 'büken' dev galaksi kümesi, Hubble tarafından görüntüledi
Uzay-zamanı 'büken' dev galaksi kümesi, Hubble tarafından görüntüledi NASA'nın 'emektar' uzay teleskobu Hubble, yakaladığı fotoğraflarda Einstein'ın bundan yaklaşık 100 yıl önce tahmin ettiği 'kütleçekimsel merceklenme'nin bir örneğini görüntülemeyi başardı.
'Kurukafa ölüm yıldızı' Dünya'ya 38 milyon km yakından geçecek
'Kurukafa ölüm yıldızı' Dünya'ya 38 milyon km yakından geçecek Ürkütücü görünüşlü kurukafa şeklindeki bir asteroit, Cadılar Bayramı'ndan 11 gün sonra Dünya'nın 38 milyon kilometre yakınından geçecek.
Newton: "2060 yılında Hz. İsa dönecek ve kıyamet kopacak"
Newton: 2060 yılında Hz. İsa dönecek ve kıyamet kopacak 17. yüzyılda yaşamış İngiliz fizikçi Sir Isaac Newton'ın 2060 yılında Hz. İsa'nın geri döneceğini ve kıyametin kopacağını not ettiği yeni yazınları bulundu.
Mouse Pad'inde dokunmatik ekran olan ilk laptop tanıtıldı
Mouse Pad'inde dokunmatik ekran olan ilk laptop tanıtıldı Mouse Pad'inde dokunmatik ekran olan ilk laptop tanıtıldı.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Akıncı: Bu iş tangoyu aştı, bize sirtaki ve halay gerekir. El ele tutuşarak, sadece iki toplum değil garantörler de olmalı Akıncı: "Bu iş tangoyu aştı, bize sirtaki ve halay gerekir. El ele tutuşarak, sadece iki toplum değil garantörler de ...
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı basın toplantısı düzenledi.

Dünya Basın Konseyleri Birliği'nin toplantısı yarın Girne...

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yasa Tasarısı tamam...

Sanayi Odası, Tatar'ı ziyaret etti: "Odak nokta sanayicil...

Özyiğit: "DAK ve DAİ'nin devrini kimse içine sindiremedi"

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Türkiye'de 32 ilde FETÖ operasyonu! Türkiye'de 32 ilde FETÖ operasyonu!
Türkiye'de gerçekleştirilen FETÖ operasyonunda 63 muvazzaf asker tutuklandı

AK Parti Genel Başkan Danışmanı Aktay: "Suudi savcı elimi...

Erdoğan, Le Figaro'ya yazdı: "AB'ye tam üyelik hedefimiz ...

Şırnak'ta terör saldırısı: 2 şehit, 5 yaralı

Türk spor camiasının acı kaybı: Limasollu Çetin Çeki, ebe...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Çocuklarına 'Adolf' ismini veren İngiliz çift terör örgütüne üyelikten suçlu bulundu Çocuklarına 'Adolf' ismini veren İngiliz çift terör örgütüne üyelikten suçlu bulundu
Çocuklarına 'Adolf Hitler' ismini veren çift, İngiltere'de terör listesine alınan 'Ulusal Eylem' adlı örgüte üye olmaktan suçlu bulundu.

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere: "Gençliğin sesi ol...

İngiltere Dışişleri Bakanı Hunt, bugün Suudi Arabistan'a ...

"Cemal Kaşıkçı cinayeti sonrası Londra'da yaşayan bir Suu...

Londra'nın en lüks mağazasında 21 milyon dolar harcadı, g...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
AP, Suudi Arabistan'a silah ambargosu öngören karar tasarısı hazırladı AP, Suudi Arabistan'a silah ambargosu öngören karar tasarısı hazırladı
Avrupa Parlamentosu (AP) üyeleri, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi nedeniyle Suudi Arabistan'a silah ambargosu uygulanmasını ve ambargonun Yemen'deki Suudi koalisyonunun tüm üyelerine yayılmasını öngören bir karar tasarısı ha...

Kanada Başbakanı Trudeau'dan Kaşıkçı cinayeti açıklaması:...

Meksika'da 2 kişi WhatsApp'tan yayılan sahte haber sonras...

Belçikalı çelik işçilerinin hesabına yanlışlıkla 30'ar bi...

İsrail ordusu hava saldırısı başlattı

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Kanunsuz 'avcı', yakayı ele verdi Kanunsuz 'avcı', yakayı ele verdi
Şahinler'de kanunsuz olarak avlanan M.A. hakkında yasal işlem başlatıldı.

39 bin Dolar ve 5 bin TL ile Ercan'dan çıkmaya çalıştı, y...

Güzelyurt'ta bıçaklı kavga! 63 yaşındaki adam, Özdurak'ı ...

Cüzdan, ehliyet, banka kartları ve oyun fişi çalan şahıs ...

Çalıştığı kumarhaneden 10 bin Dolar çaldı, tutuklandı

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
Ulu Önder Atatürk LAÜ'de törenle anıldı Ulu Önder Atatürk LAÜ'de törenle anıldı
Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) tarafından Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. ölüm yıldönümü nedeniyle anma töreni yapıldı.

DAÜ'de "Üniversitelerde İngilizce'nin Eğitim Dili Olarak ...

DAÜ Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu'ndan Kayıp Şahıs...

The American Future College öğrencileri,  doğa ile iç içe...

TUBİTAK ULAKBİM KKTC üniversiteleri eğitim semineri, GAÜ'...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Soğuk havalarda cildinize nasıl bakım uygulamalısınız? Soğuk havalarda cildinize nasıl bakım uygulamalısınız?
Cildimiz soğuk havayla yıpranıyor, kuruyor, çatlıyor. Bu yüzden özellikle kış mevsiminde doğru ve etkili bakım yapmak, cildi temizlemek ve nemlendirmek çok önemli.

"Antibiyotik direnci yılda 10 milyondan fazla can alacak"

Besim: "Gazimağusa'da mobil ambulans uygulaması başlattık...

Besim: "Tek hedefimiz topluma kaliteli sağlık hizmeti sun...

Anne olmak isteyenler nelere dikkat etmeli?

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
İş Kadınları Derneği: Krizi fırsata çevirmesini bilelim İş Kadınları Derneği: "Krizi fırsata çevirmesini bilelim"
İş Kadınları Derneği (İKD), Kuzey ve Güney Kıbrıs arası açılmış ve açılacak kapıların, KKTC ekonomisine büyük katkısı olacağı inancında olduğunu ifade etti.

"2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak"

Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar...

Novogratz: "Bitcoin 2019'da en yüksek değerine ulaşacak"

Apple kan kaybediyor: Piyasa değeri 1 trilyon doların alt...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Devlet Tiyatrosu'ndan 'Bremen Mızıkacıları'nın Zaferi'... Devlet Tiyatrosu'ndan 'Bremen Mızıkacıları'nın Zaferi'...
Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları, "Bremen Mızıkacıları'nın Zaferi" isimli çocuk oyununun prömiyerini yaptı.

Lefkoşa Müzik Derneği Türk Müziği Korosu Kızılay Haftası ...

"Arap Ali Ağıdı" 15 Kasım'da İskele'de sahnede

FODER Ankara'da sergi açıyor

Girne'den sonra Lefkoşa'da "The Beatles" rüzgarı esecek

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor
Turistik konaklama tesislerindeki doluluk oranlarına bakıldığında, ülkenin turizm sezonu Mart ile Ekim aylarını kapsıyor. Geride bıraktığımız turizm sezonunda, Türkiyeli turistlerden sonra ülkeyi en çok Almanya, İngiltere ve Çekyalı turi...

Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, fuarda sektör temsilciler...

KITOB Başkanı Özboğaç: "Akdeniz turizminde Kuzey Kıbrıs h...

Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti

Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Baştaşlar Enduro yarışı nefes kesti Baştaşlar Enduro yarışı nefes kesti
Kıbrıs Türk Motosiklet Kurumu’nun organize ettiği KKTC 2018 Enduro Şampiyonası, Baştaşlar İnşaat’ın sponsorluğunda geçtiğimiz gün yapılan Mustafa Kemal Atatürk Anısına Enduro Yarışı ile devam etti.

Fenerbahçe, dünyada bir ilke imza attı

SAYTEV'in masa tenisi takımı Türkiye yolunda

"Lefkoşa Türkcell'le Koşuyor" Maratonu sonuçları açıkland...

15 Kasım etkinlikleri kapsamında, futbol turnuvasında mil...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Özdemir Tokel'den ilginç iddia: UBP'li hükümet çok yakın Özdemir Tokel'den ilginç iddia: UBP'li hükümet çok yakın
Tokel'in UBP'li hükümet kehaneti #gözdenkaçmadı

Özersay'ın mesajı Akıncı'ya mı?

Ekmekci'den çarpıcı yorum: Anastasiadis'in avukatlığını y...

DAÜ'de çarpıcı iddia: DAİ-DAK Geri alınıyor

Kızılyürek'ten dikkat çeken Anastasiadis yorumu: "Kabul e...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan! Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!
Günlük yaşantıyı doğrudan etkileyen bel ağrısışikayetigiderek çekilmez bir hal alabiliyor.

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Güney'de artan kira fiyatları, çadırlarda sabahlanarak protesto edildi Güney'de artan kira fiyatları, çadırlarda sabahlanarak protesto edildi
Rum tarafında faaliyet gösteren “İskân Hakkı Hareketi” üyeleri, Güney Kıbrıs genelinde ve özellikle Limasol’da kira fiyatlarının gittikçe artmasına tepkilerini, hafta sonunda Limasol Kaymakamlığı önünde çadır kurarak protesto etti.

Hristodulidis: "ABD, çözüm çabalarında Türkiye'nin rolünü...

"Anastasiadis Paris'te Erdoğan ile kısa bir görüşme gerçe...

Rum Sözcü: "Ulusal Konsey toplantısında görev tanımı konu...

Eleni Theoharus Arnavutluk'ta "istenmeyen kişi" ilan edil...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Günay Mimar, O Ses Türkiye'de Günay Mimar, O Ses Türkiye'de
Lütfiye Özipek'in büyük başarı gösterdiği O Ses Türkiye programında bu sezon da ülkemizden Günay Mimar o ses olmak için aday.

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali isyan etti: "Yalan, iftira!"

Moğollar'ın kurucusu hayatını kaybetti

iPhone X ile ilk müzik videosu Kıbrıs'ta çekildi

Serdar Ortaç Lefkoşa'da 200 bin dolara villa aldı

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Genç milyoner kadın: Bana sadık kalacak doğru adama yıllık 60 bin pound vereceğim Genç milyoner kadın: "Bana sadık kalacak doğru adama yıllık 60 bin pound vereceğim"
İngiltere'nin en genç milyoneri 23 yaşındaki Jane Park, milyoner olduktan sonra yaşadığı ilişkilerde mutsuz olduğunu, bu yüzden gerçekten kendisini sevecek adama yıllık 60 bin pound ödemeye yapacağını duyurdu.

Küba'da ikiz kaplumbağa bulundu

Balotelli: "Irkçılar, bu dünyanın hastalıklı tarafıdır!"

Kıbrıs'ta bir kadın ortalama 1 bebek doğuruyor

Butanlı yapışık ikizler ameliyat oldu

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.4340 5.5240
GBP 6.9740 7.0890
EUR 6.1125 6.1915
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları