Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 5 Ocak 2019, Cumartesi 14:12
banner

Rauf Raif Denktaş Taekwondo Karate Budo Kırış Sampiyonası yapıldı

Rauf Raif Denktaş Taekwondo Karate Budo Kırış Sampiyonası yapıldıKurucu Cumhurbaşkanımız Rauf Raif Denktaş Geleneksel Taekwondo Karate Budo Martıalarts Kırış  Şampiyonası 04 Ocak 2019 Cuma akşamı saat 17.00 de   Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı.
Paylaş  
13
13
13
0

Sporcularımız Kurucu Cumhurbaşkanımız için yarışarak güçlerini gösterdiler.

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyonBaşkanı E.Z.Gökbilen,Federasyon , Bölge  kulüp  temsilcileri verirken  Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Master Ali Uslu , Öykü Ergin ile Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

 

BAYANLAR  KIRIŞ MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:            1.Pınar Akarpınar                                 2.Mukaddes Akbaş                           3.Tuba Şener

2.Kategori:            1.Zehra Karip                                      2.Esma Özbiçer                                 3.Betül Ceylan

3.Kategori:            1.Ana Tüysüz                                       2.Gülcan Abdullah                             3.Gülizar Koç

4.Kategori:            1.Elena Pakhomova                               2.Sinem Akyüz                                 3.Didem Yener

5.Kategori:            1.Canan Külahçıoğlu                              2.Sevgi Karataş                                 3.Gülay Özipek

6.Kategori:            1.Suyumkan Baki Kızı                           2.Hatice Şahin                                     3.Laden Özipek

7.Kategori:            1.Masal Akarpınar                                  2.Hande Sütçü                                    3.Kardelen Suiçmez

ERKEKLER KIRIŞ MUSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:            1.Samuel Mawuye                              2.Mahmut Colayır                                 3.Ahmet Düzdaban

2.Kategori:            1.Arda Öztürk                                     2.Kerim Karpuz                                   3. Sinan Öztürk

3.Kategori:            1.Oğulcan Doğan                               2.Alex Tüysüz                                       3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori:            1.Nikita Gordeev                                2.Denktaş Karamahmutoğlu                   3.Haluk Koç

5.Kategori:            1.Muhammet T. Selçuk                       2.Muhammet R. Telli                             3.Bahadır Ceylan

6.Kategori:            1.Kıvanç Çağlin                                  2.Ege Bayraktar                                    3.Ömür Ulaş Küçükkal

7.Kategori:            1.Arda Yılmaz                                    2.Osman Minifoğlu                                 3.Taner Kara

8.Kategori:            1.Yaman Doruk Durmaz                     2.Andrei Conoval                                    3.Rıdvan Kara

9.Kategori:            1.Mehmet Taha Gidemen                    2.Emirhan Edalı                                      3.Eren Külahçıoğlu


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Masa tenisinde Raif Özgüren anıldı
image Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu, 2019-2020 sezonunu anlamlı bir anı turnuvası ile açtı.
Federer, ABD'deki turnuvaya erken veda etti
image Cincinnati Masters Tenis Turnuvası'nda mücadele eden İsviçreli Roger Federer, üçüncü turda Rus Andrey Rublev'e yenilerek elendi.
Trabzonspor evinde tur atladı: Sıradaki rakip AEK
image Trabzonspor, play-off turunda Yunanistan'ın AEK takımıyla karşılaşacak.