Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 4 Şubat 2019, Pazartesi 12:20
banner

Minik okçular yarıştı

Minik okçular yarıştıKKTC Okçuluk Federasyonunun 2019 yılı Faaliyetlerinin ikinci yarışması Lefkoşa Atatürk Spor Kompleksi içerisinde bulunan Kapalı antrenman salonunda yapıldı.
Paylaş  
1
2
1
0

3 Şubat 2019 Pazar günü Süper Minik-Minik-Yıldız-Genç Makaralı ve Olimpik yay kategorilerinden oluşan 54 Sporcunun mücadele ettiği yarışma neticesinde dereceye girenlere ödülleri yetkililer tarafından verildi.

Dereceye giren sporcuların ve kulüplerinin isim listesi şöyle:

                                               YARIŞMADA DERECEYE GİRENLER

 

TARİH:

KULÜBÜ

KATEGORİ

PUAN

SÜPER MİNİK KIZ-ERKEK

 

 

 

1.Nehir BULUT

FERDİ

OLİMPİK

163

1.Çağan VAROL

MGA

OLİMPİK

263

2.Artun GÜMÜŞOK

BAF

OLİMPİK

243

3.Egecan KABA

GAÜ

OLİMPİK

216

MİNİK KIZ

     

1.Işık TEZ

GAÜ

OLİMPİK

454

2.Deniz YALÇIN

GAÜ

OLİMPİK

281

3.Derin YALÇIN

GAÜ

OLİMPİK

221

MİNİK ERKEK

     

1.Berkin ALTINDAĞLI

GAÜ

OLİMPİK

487

2.Efe Tunç AKYÜREK

SENTOR

OLİMPİK

258

3.Erdem B. DERVİŞOĞULLARI

MGA

OLİMPİK

231

YILDIZ KIZ

     

1.İdal KÜTLUHAN

YOK

OLİMPİK

503

2.Ceren BÜLANCAK

BAF

OLİMPİK

487

3.Gökçe BULUT

FERDİ

OLİMPİK

351

YILDIZ ERKEK-KIZ

     

1.Mustafa SOYGAZİ

YOK

OLİMPİK

452

2.Hasan BİLGEHAN

MGA

OLİMPİK

422

3.Deniz BALKAŞ

GAÜ

OLİMPİK

336

1.Mustafa  AKAR

GAÜ

MAKARALI

541

2Aygün ALTINDAĞLI

GAÜ

MAKARALI

514

3.Yusuf AKAR

GAÜ

MAKARALI

510

1. Erin ÇİFTÇİ

GÜZOK

MAKARALI

432

GENÇ KIZ

     

1.Pembe ULUÇ

GÜZOK

OLİMPİK

475

2.Müge TOPUZ

MAGEM

OLİMPİK

337

3.Sedef KERVANLI

GÜZOK

OLİMPİK

309

GENÇ ERKEK

     

1.Çetin ERDİNÇ

GÜZOK

OLİMPİK

471

2.Çağın MANNAŞ

 YOK

OLİMPİK

450

3.Melih YAĞIZ

 YOK

 OLİMPİK

441


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Ayşen Tez'den altın madalya
image Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Gençlik Kupası Okçuluk Yarışması'nda mücadele eden okçularımızdan Ayşen Tez'in yeraldığı BVE Okçuluk takımı altın madalyanın sahibi oldu.
TOL'den DTB'ye verilen araziye tepki: "Alınan kararı kabul etmeyeceğiz"
image Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü, Doğan Türk Birliği'ne Girne'de verilen arazi ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaparak isyan etti. Kulüp resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, arazinin Doğan Türk ...
SAYTEV Masa Tenisi Takımı, Türkiye Masa Tenisi Bayanlar 3. Ligi'nde şampiyon ...
image SAYTEV'in sponsor olduğu ve hocalığını Levent Menteş Baytaroğlu ve Zekai Soyadlı'nın üstlendiği KKTC Kültür ve Dayanışma Derneği Bayanlar Masa Tenisi Takımı KKTC'de bir ilki başardı. Türkiye Masa Tenisi Bayanlar 3'ünc...