Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 15 Nisan 2019, Pazartesi 13:58
banner

Turkcell Girne Yarı Maratonu resmi sonuçları belli oldu

Turkcell Girne Yarı Maratonu resmi sonuçları belli olduGirne'de önceki gün gerçekleşen "Turkcell Girne Yarı Maratonu" ile ilgili resmi sonuçlar belli oldu.
Paylaş  
1
2
1
0

Girne’de 14 Nisan Pazar günü gerçekleşen ve dereceye girenlere ödüllerini Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, belediye meclis üyeleri, Atletizm Federasyonu Başkanı Halil Samani, Türkiye Atletizm Federasyonu Eski Başkanı Semra Aksu ve sponsorlar tarafından verilen “Turkcell Girne Yarı Maratonu’nda”  resmi sonuçlar belli oldu.

Girne Belediyesi ve Atletizm Federasyonu tarafından “Yardıma koşuyoruz” sloganıyla düzenlenen ve geliri SOS Çocuk Köyü Derneği, 18 Yaşüstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi ve Akan Gürkan Eğitim Vakfına bağışlanacak maratona katılan kişi sayısı ve elde edilen gelir ise önümüzdeki günlerde açıklanacak. Sonuçlarla ilgili ayrıca www.girnebelediyesi.com ve girnemaraton facebook adresinden detaylı bilgi alınabilir

Atletizm Federasyonu tarafından açıklanan sonuçlara göre dereceler şu şekilde;

KADINLAR GENEL KLASMAN 7 KM:

Sıra:   No:      Adı Soyadı                                               Yaşı      Derecesi

1       7071     EMİNE HIZLIER                                          25          0:30.45

2       7116     MİNE DEVRİM                                            23          0:30.56

3       7066     VALENTİNA ILYHSHINA                               31          0:32.23

KADINLAR 18-29 YAŞ GRUBU 7 KM:

Sıra   No      Adı Soyadı                                                  Yaşı      Derecesi

1       7071     EMİNE HIZLIER                                            25          0:30.45

2       7116     MİNE DEVRİM                                              23          0:30.56

3       7301     ŞİRİN BOLKAN                                             25          0:38.10

 

KADINLAR 30-39 YAŞ GRUBU 7 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı      Derecesi

1      7066     VALENTİNA ILYHSHINA                                       31         0:32.23

2      7295     EMİNE ULUÇAY MUFAZALOVA                              30         0:34.21

3      7253     GAMZE ÖZYILDIZ                                               32         0:39.23

 

KADINLAR 40-49 YAŞ GRUBU 7 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı       Derecesi

1       7221     MÜŞADE PAŞAZADE                                          46          0:34.59

2       7072     SARAH JANE                                                     44          0:42.48

3       7230     NİHAN USAR                                                     41          0:42.50

 

KADINLAR 50 YAŞ ÜZERİ 7 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı      Derecesi

1       7305     KADRİYE DEBRELİ                                             54         0:42.29

2       7107     NİLGÜN VARER                                                 54         0:46.02

3       7289     AYNUR AVCI                                                      50         0:49.26

 

ERKEKLER GENEL KLASMAN 7 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı      Derecesi

1       7345     MAHMOUD KHALİL                                            22          0:28.07

2       7192     AHMET KÖTÜCE                                                37          0:29.60

3       7029     MURAT ATEŞ                                                     30          0:30.27

 

ERKEKLER 18-29 YAŞ GRUBU 7 KM:

Sıra    No        Adı Soyadı                                                     Yaşı     Derecesi

1        7345      MAHMOUD KHALİL                                          22         0:28.07

2        7189      BERTUĞ TOZAN                                              29         0:31.09

3        7046      ALİ OCAK                                                       27         0:31.11

ERKEKLER 30-39 YAŞ GRUBU 7 KM:

Sıra    No         Adı Soyadı                                                    Yaşı       Derecesi

1       7192     AHMET KÖTÜCE                                                37             0:29.60

2       7029     MURAT ATEŞ                                                    30             0:30.27

3       7309     FATİH KOÇAKER                                                38             0:32.16

 

ERKEKLER 40-49 YAŞ GRUBU 7 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı       Derecesi

1      7332     İBRAHİM ERBİZDİM                                           40            0:35.52

2      7200     HÜSEYİN AMCAOĞLU                                         43            0:36.01

3      31         HAKAN SEZERLİ                                                40            0:36.19

 

ERKEKLER 50 YAŞ ÜZERİ 7 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı      Derecesi

1      7145      İBRAHİM AZKAL                                               54          0:33.50

2      7399      CEMAL ABOHORLU                                           57          0:35.06

3      7148      DERVİŞ ATAKAN                                              52          0:36.38

 

KADINLAR GENEL KLASMAN 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı     Derecesi

1      2248    KATALİN MAJOR                                                  36        1:38.56

2     2128     NURAN ÖZE                                                        40        1:55.40

3     2267     GWATSNAİRA GAMUCHIRAI                                 28        1:58.56

 

KADINLAR 18-19 YAŞ GRUBU 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı       Derecesi

1     2267     GWATSNAİRA GAMUCHIRAI                                  28          1:58.56

2     2263     ESTHER ANYANWU                                               23          2:26.33

 

KADINLAR 30-39 YAŞ GRUBU 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı    Derecesi

1     2248      KATALİN MAJOR                                                36        1:38.56

2     2131      SUNA EVREN ELMAS                                          33        1:59.32

3     2161      SEVİM YILDIZ                                                   36        2:01.38

 

KADINLAR 40-49 YAŞ GRUBU 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı       Derecesi

1      2128     NURAN ÖZE                                                      40         1:55.40

2      2288     ROSALİND WİLLİAMS                                        43        2:01.41

3      2291     KAREN SMITH                                                   43        2:02.38

KADINLAR 50 YAŞ ÜZERİ 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı      Derecesi

1      2181    DERYA DENİZ                                                     54         2:23.39

 

ERKEKLER GENEL KLASMAN 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı      Derecesi

1      2260    RIDVAN ALPER AKACAN                                       38         1:13.44

2      2272    HAKAN TAZEGÜL                                                 38         1:16.15

3      2297    ÖNDER KARAKÜLAH                                            39         1:18.36

 

ERKEKLER 18-29 YAŞ GRUBU 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı    Derecesi

1     2281     YUSUF GÖKALP                                                  28        1:28.45

2     2287     ÖMER FARUK CAN                                              24        1:36.42

3    2216      MERTCAN BAĞUÇ                                               19        1:43.05

 

ERKEKLER 30-39 YAŞ GRUBU 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı       Derecesi

1      2260     RIDVAN ALPER AKACAN                                     38           1:13.44

2      2272     HAKAN TAZEGÜL                                               38           1:16.15

3      2297     ÖNDER KARAKÜLAH                                           39           1:18.36

 

ERKEKLER 40-49 YAŞ GRUBU 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı       Derecesi

1      2274     CEMAL İNECİ                                                      44          1:20.05

2      2273     MUHARREM YILMAZ                                           48          1:23.09

3     2180     TAMER ISIRGAN                                                  46          1:29.00

 

ERKEKLER 50 YAŞ ÜZERİ 21 KM:

Sıra   No       Adı Soyadı                                                       Yaşı       Derecesi

1      2299     AYSIN ÖZTIRAK                                                 60          1:40.19

2      2183     BEKİR MODA                                                      61          1:46.03

3      2275    MEHMET İNECİ                                                    54          1:51.35


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Teniste şampiyon Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü
image Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu tarafından organize edilen KKTF Ciddi Home 2018-2019 Tenis Ligi'nde şampiyon Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü (GMBTK) oldu.
Ayşen Tez'den altın madalya
image Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Gençlik Kupası Okçuluk Yarışması'nda mücadele eden okçularımızdan Ayşen Tez'in yeraldığı BVE Okçuluk takımı altın madalyanın sahibi oldu.
TOL'den DTB'ye verilen araziye tepki: "Alınan kararı kabul etmeyeceğiz"
image Türk Ocağı Limasol Spor Kulübü, Doğan Türk Birliği'ne Girne'de verilen arazi ile ilgili sosyal medya üzerinden açıklama yaparak isyan etti. Kulüp resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla, arazinin Doğan Türk ...