Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 9 Haziran 2019, Pazar 14:42
banner

Ares Spor Kulübü koşu-yüzme ve koşu parkurundan oluşan aquatlon yarışı düzenledi

Ares Spor Kulübü koşu-yüzme ve koşu parkurundan oluşan aquatlon yarışı düzenlediÜlkemizin en büyük ikinci yüzme kulübü olan ve yüzme ile triatlon branşlarında bünyesinde şampiyon sporcuları ve Ironman sporcularını bulunduran Ares Spor Kulübü dün Girne’de aquatlon yarışı düzenledi.
Paylaş  
2
3
2
0

Mare Monte Plajı’nda gerçekleşen aquatlon yarışında Ares sporcuları koştu, yüzdü ve son olarak tekrar koşarak finişe ulaştı. Sporcular 5 kilometre koşu ile başladıkları yarışta daha sonra 1 kilometre yüzdü ve ardından tekrar 5 kilometre koşarak en hızlı şekilde finişe ulaşmaya çalıştı.
Süper sprint kategorisi 2 sporcu olmak üzere toplam 17 sporcunun katılımı ile gerçekleşen aquatlon yarışında en hızlı dereceyi elde eden Paşa Sezener, arkadaşı Tuna Ayyıldız’ı 1 saniye farkla geçti.

ARES AQUATLON YARIŞI SONUÇLARI ŞÖYLE:

Sporcu ismi                         Koşu                      T1+Yüzme           T2+Koşu              Toplam

1.Paşa Sezener                    10:08                     17:27                     11:07                     38:42

2.Tuna Ayyıldız                     09:30                     19:11                     10:02                     38:43

3.Kemal Elektrikçi                 09:29                     20:47                     10:02                     40:18

4.Yusufcan Şensoy               10:43                     18:10                     11:59                     40:52

5.Huseyin Arhan                   10:07                     22:40                     11:53                     44:40

6.Volga  Ayyıldız                   11:47                     25:20                     13:20                     50:27

7.Necati Oktay                     11:53                     25:13                     14:19                     51:25

8.Emine Demirkıran              13:40                     22:46                     15:01                     51:27

9.Ayşa Küçükakça                 11:51                     26:40                     13:43                     52:14

10.Cagan Öztuna                  11:52                     26:35                     13:53                     52:20

11.Cem Dağdelen                 12:04                     25:01                     15:16                     52:21

12.Ahmet Özağaoğlu             12:27                     24:44                     16:21                     53:32

13.Erhan Ünal                     12:28                      24:47                     18:01                     55:16

14.Melda Ünal                    12:47                       33:27                     14:50                     01:01:04

15.Bekir Yemen                  12:48                       35:03                     15:28                     01:03:19

Süper Sprint Kategorisi

1.Yazgı Özdemir 23.55

2.Kardelen Demirkıran      23.56


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Avrupa Oyunları yarın Belarus'ta başlıyor
image 2. Avrupa Oyunları yarın Belarus'ta başlayacak.
Fenerbahçe Beko, play-off serisini 7. maça taşıdı
image Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off final serisinin 6. maçında Fenerbahçe Beko, konuk ettiği Anadolu Efes'i 16 sayı farkla 85-69 yenerek seride durumu 3-3 yaptı.
Uçak kazasında ölen futbolcu Sala'nın ölümüyle ilgili bir kişi gözaltına alın...
image Arjantinli futbolcu Emiliano Sala'nın uçak kazasında hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak İngiltere'de bir kişinin gözaltına alındığı bildirildi.