Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 12 Haziran 2019, Çarşamba 09:23
banner

Maraş Gençlik Spor Kulübü merhum oyuncusu Ali Ceylan anılıyor

Maraş Gençlik Spor Kulübü merhum oyuncusu Ali Ceylan anılıyorMaraş Gençlik Spor Kulübü merhum futbolcusu Ali Ceylan'ı anı turnuvası ile anılıyor.
Paylaş  
6
4
4
0

Maraş Gençlik Spor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvası 15 Haziran Cumartesi günü saat 16:00 da başlıyor.

4. Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvasına Maraş Gençlik, Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Yenicami, Mormenekşe, Değirmenlik, Karadeniz 61, Sipahi minik takımları katılıyor. 2007-2008 doğumlu futbolcuların katılacağı 4.Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvası iki grupta dört takım tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan maçaları kazanan takımlar yarı finale yükselecek.

Turnuvada yarı final maçların galipleri final mücadelesi verecek. 4.Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvasında dün çekilen kura sonucunda gruplar ve program da belli oldu. Turnuvada A grubunda Maraş Gençlik, Yenicami, Mormenekşe, Sipahi, B grubunda ise Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Değirmenlik, Karadeniz 61 takımları yer alıyor. 4.Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvası, Gazimağusa Maraş stadında Futbol Federasyonuna bağlı hakemlerin yönetecek. 4. Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvasında final maçının ardından düzenlenecek ödül töreninde tüm takımlara kupalar ve katılım belgesi yetkililer tarafından verilecek.

4.Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvasına maç programı şöyle :

A GRUBU

16:00 Maraş Gençlik-Yenicami

16:15 Mormenekşe-Sipahi

16:45 Yenicami-Mormenekşe (15 dakika aradan sonra oynanacak)

17:00 Maraş Gençlik-Sipahi

17:30 Maraş Gençlik-Mormenekşe (15 dakika aradan sonra oynanacak)

17:45 Yenicami-Sipahi

B GRUBU

16:00 Mağusa Türk Gücü-Yonpaş Dumlupınar

16:15 Değirmenlik-Karadeniz 61

16:45 Yonpaş Dumlupınar-Değirmenlik (15 dakika aradan sonra oynanacak)

17:00 Mağusa Türk Gücü-Karadeniz 61

17:30 Mağusa Türk Gücü-Değirmenlik (15 dakika aradan sonra oynanacak)

17:45 Yonpaş Dumlupınar-Karadeniz 61

Yarı Final

18:15 (A1 / B2) - (B1 / A2)

Final

18:45

Ödül Töreni

19:15


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Masa tenisinde Raif Özgüren anıldı
image Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu, 2019-2020 sezonunu anlamlı bir anı turnuvası ile açtı.
Federer, ABD'deki turnuvaya erken veda etti
image Cincinnati Masters Tenis Turnuvası'nda mücadele eden İsviçreli Roger Federer, üçüncü turda Rus Andrey Rublev'e yenilerek elendi.
Trabzonspor evinde tur atladı: Sıradaki rakip AEK
image Trabzonspor, play-off turunda Yunanistan'ın AEK takımıyla karşılaşacak.