Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 12 Haziran 2019, Çarşamba 09:23
banner

Maraş Gençlik Spor Kulübü merhum oyuncusu Ali Ceylan anılıyor

Maraş Gençlik Spor Kulübü merhum oyuncusu Ali Ceylan anılıyorMaraş Gençlik Spor Kulübü merhum futbolcusu Ali Ceylan'ı anı turnuvası ile anılıyor.
Paylaş  
6
4
4
0

Maraş Gençlik Spor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvası 15 Haziran Cumartesi günü saat 16:00 da başlıyor.

4. Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvasına Maraş Gençlik, Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Yenicami, Mormenekşe, Değirmenlik, Karadeniz 61, Sipahi minik takımları katılıyor. 2007-2008 doğumlu futbolcuların katılacağı 4.Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvası iki grupta dört takım tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan maçaları kazanan takımlar yarı finale yükselecek.

Turnuvada yarı final maçların galipleri final mücadelesi verecek. 4.Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvasında dün çekilen kura sonucunda gruplar ve program da belli oldu. Turnuvada A grubunda Maraş Gençlik, Yenicami, Mormenekşe, Sipahi, B grubunda ise Mağusa Türk Gücü, Yonpaş Dumlupınar, Değirmenlik, Karadeniz 61 takımları yer alıyor. 4.Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvası, Gazimağusa Maraş stadında Futbol Federasyonuna bağlı hakemlerin yönetecek. 4. Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvasında final maçının ardından düzenlenecek ödül töreninde tüm takımlara kupalar ve katılım belgesi yetkililer tarafından verilecek.

4.Ali Ceylan minikler anı futbol turnuvasına maç programı şöyle :

A GRUBU

16:00 Maraş Gençlik-Yenicami

16:15 Mormenekşe-Sipahi

16:45 Yenicami-Mormenekşe (15 dakika aradan sonra oynanacak)

17:00 Maraş Gençlik-Sipahi

17:30 Maraş Gençlik-Mormenekşe (15 dakika aradan sonra oynanacak)

17:45 Yenicami-Sipahi

B GRUBU

16:00 Mağusa Türk Gücü-Yonpaş Dumlupınar

16:15 Değirmenlik-Karadeniz 61

16:45 Yonpaş Dumlupınar-Değirmenlik (15 dakika aradan sonra oynanacak)

17:00 Mağusa Türk Gücü-Karadeniz 61

17:30 Mağusa Türk Gücü-Değirmenlik (15 dakika aradan sonra oynanacak)

17:45 Yonpaş Dumlupınar-Karadeniz 61

Yarı Final

18:15 (A1 / B2) - (B1 / A2)

Final

18:45

Ödül Töreni

19:15


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Kıbrıslı gençten U23 Atletizm Şampiyonası'nda şampiyonluk
image U23 Atletizm Şampiyonası'nda yarışan Adem Çavuşoğlu cirit atma branşında Türkiye üçüncüsü, Buse Savaşkan yüksek atlama branşında Türkiye şampiyonu oldu.
Andre Gomes, 25 milyon Euro karşılığında Everton'a transfer oldu
image Barcelona Kulübü, Andre Gomes'in 25 milyon avro karşılığında Everton'a transfer olduğunu açıkladı.
İtalya, 2026 Kış Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacak
image Uluslararası Olimpiyat Komitesi, 2026 Kış Olimpiyatları'nın İtalya'nın Milano-Cortina adaylığına verildiğini açıkladı.