Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 24 Haziran 2019, Pazartesi 17:04
banner

Organza Cup Turnuvası gerçekleştirildi

Organza Cup Turnuvası gerçekleştirildi8,9,10,12 ve 14 yaş kategorilerinde düzenlenen teniz turnuvası yoğun katılımla gerçekleşti.
Paylaş  
5
5
5
0

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Girne Belediyesi Tenis Kulübü tarafından organize edilen 8,9,10,12 ve 14 yas kategorilerinde düzenlenen KKTF ulusal turnuvalarının dördüncüsü Organza Cup,  çok yüksek katılımla gerçekleşti.

130'a yakın sporcunun mücadele ettiği turnuva cumartesi akşamı oynanan final maçlarının ardından ödül töreniyle sona erdi.

Organza Cup oynanan final maçlarının ardından ödül töreni ile sona erdi.

Final maçları ve sonuçları ile yaş gruplarındaki sıralamalar şu şekilde oluştu:

9 YAŞ KIZLAR FİNALİ

LARA ONURLU – ALMİRA AKŞAHİN   4/5 3/5

 

9 YAŞ ERKEKLER FİNALİ

EREN YILMAZ - HASAN ARAS DUMAN4/1 4/0

 

10 YAŞ KIZLAR FİNALİ

SİMRE KELEŞ - GİRNE UMUT YEREBAKAN    4/0 4/1

 

10 YAŞ ERKEKLER FİNALİ

BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI - KAYA HALKSEVEN    4/0 4/1

 

12 YAŞ ERKEKLER FİNALİ

AREN BAYBARS - BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI    6/4 6/0

 

14 YAŞ KIZLAR FİNALİ

ELÇİN ÖZBİLEN - SEVİM AKBAŞ   1/6 1/6

 

14 YAŞ ERKEKLER FİNALİ

TURGAY VURAL HIDIROĞLU - DORUK EKREM VAROĞLU   6/7 4/6

 

12 YAŞ ÇİFT ERKEKLER FİNALİ

AREN BAYBARS / BATUR EVRE – TOPRAK BERKOL / ERTAN ERCANTAN  4/1 4/0

 

14 YAŞ ÇİFT ERKEKLER FİNALİ

AREN BAYBARS / BATUR EVRE – TOPRAK BERKOL / ERSEL KALFAOĞLU 7/5 7/5

 

ORGANZA CUP 2019 YAŞ GRUPLARI SIRALAMASI:

8 YAŞ KIRMIZI GRUP 1. - TOPRAK ATA CANDAN

8 YAŞ KIRMIZI GRUP 2.- EMİR EFE ORÇAN

8 YAŞ BEYAZ GRUP 1. – DENİZ VAROĞLU

8 YAŞ BEYAZ GRUP 2. – KIVANÇ ÖZTUĞ

 

9 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1.– LARA ONURLU / EDA BİTTACI

9 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – PEMBE SELİL UZUNER – ELA BİTTACI

9 YAŞ TEK KIZLAR 1.–ALMİRA AKŞAHİN

9 YAŞ TEK KIZLAR 2.–LARA ONURLU

 

9 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – MEHMET UMUT GÜRTUNÇ / AREN TANTURA

9 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – EMİR ASAF YÜKSEL / TOPRAK ATA CANDAN

9 YAŞ TEK ERKEKLER 1. – EREN YILMAZ

9 YAŞ TEK ERKEKLER 2. - HASAN ARAS DUMAN

 

10 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1.– SİMRE KELEŞ / ZENAN KANSU

10 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – ALMİRA AKŞAHİN / DENİZ BODOPATİ

10 YAŞ TEK KIZLAR 1. – SİMRE KELEŞ

10 YAŞ TEK KIZLAR 2. – GİRNE UMUT YEREBAKAN

 

10 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. - NOA DUCHATEAU / ADA KİN

10 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2.–DORUK TAŞELİ / ÖMER ANIL

10 YAŞ TEK ERKEKLER 1. -BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI

10 YAŞ TEK ERKEKLER 2. -KAYA HALKSEVEN   

 

12 YAŞ TEK KIZLAR 1. – KAYRA YÜCEER

12 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – AREN BAYBARS / BATUR EVRE

12 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – TOPRAK BERKOL / ERTAN ERCANTAN

12 YAŞ TEK ERKEKLER 1. – AREN BAYBARS

12 YAŞ TEK ERKEKLER 2.- BEKİR DEVRAN ESENDAĞLI

 

14 YAŞ ÇİFT KIZLAR 1. – ZEYNEP ERTANOĞLU / NEHİR ERKER

14 YAŞ ÇİFT KIZLAR 2. – GÖKÇE LARA YÜCEHAN / IRMAK ERKER

14 YAŞ TEK KIZLAR 1. – SEVİM AKBAŞ

14 YAŞ TEK KIZLAR 2. – ELÇİN ÖZBİLEN

 

14 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 1. – AREN BAYBARS / BATUR EVRE

14 YAŞ ÇİFT ERKEKLER 2. – TOPRAK BERKOL / ERSEL KALFAOĞLU

14 YAŞ TEK ERKEKLER 1. –  DORUK EKREM VAROĞLU

14 YAŞ TEK ERKEKLER 2. -TURGAY VURAL HIDIROĞLU


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Masa tenisinde dostluk kazandı
image Geçtiğimiz Salı gerçekleştirilen masa tenisi turnuvasının sonuçları belli oldu.
KTSYD'de görev dağılımı yapıldı
image Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği’nde (KTSYD) gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrasında yeni yönetim kurulunda görev dağılımı yapıldı.
Masa tenisinde "Dostluk Turnuvası"
image Kuzey Kıbrıs Masa Tenisi Federasyonu'nda bu sabah saat 10.00'da Dostluk Turnuvası gerçekleştirilecek.