Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 1 Ekim 2019, Salı 17:25
banner

Antrenörler Derneği Mali Genel Kurulu yapıldı

Antrenörler Derneği Mali Genel Kurulu yapıldıKıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği, mali genel kurul toplantısını gerçekleştirdi.
Paylaş  
3
1
3
0

banner

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği 26. yıllık olağan mali genel kurulu dün akşam yapıldı.

Dernek lokalinde yapılan mali genel kurulda divan başkanlığının tüzük gereği dernek başkanı Süleyman Göktaş, sekreterlikleri ise Turgay Kara ile Hüseyin Cantürk yaptı. 26.yıllık olağan mali genel kurulda faaliyet raporu Antrenörler derneği başkanı Süleyman Göktaş okudu.

FAALİYET RAPORU

Başkan SüleymN Göktaş, bir yıllık program süresi içerisinde dernek olarak yönetim kurulu üyeleri ile birilikte yoğun bir şekilde faaliyetlerini tamamladıklarını belirtti.

Genelde eğitim planların ön planda olduğunu, futbolumuzun genel yapısı içerisinde yerimizin ne olduğu bu yapıya katkımızın nasıl olacağı üzerinde yoğunlaşıldığını belirten Süleyman Göktaş, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ile ilişkilerin her zaman olduğu gibi sıcak bir ortamda devam ettiğini, sosyal yönden üyelerimizi bir araya getirmeye özen gösterdiklerini söyledi.

Göktaş, Avrupa Antrenörler Birliği’nin (AEFCA) Antalya’da düzenlediği sempozyuma Turgay Kara başkanlığında bir heyetle katılımın gerçekleştiğini, altyapı antrenörlerimize yönelik Eğitim program çerçevesinde Salahi Uçkan’nın sunum gerçekleştirdiğini, üyelere yönelik her yıl düzenlenen kokteyl yaşanan ölümlü kazalara ve sel felaketinde yaşamlarını yitiren gençlerden dolayı ertelediklerini söyledi. Dernek başkanı Süleyman Göktaş, 2018-2019 futbol sezonda başarılı olan antrenörleri ödüllendirildiğini, teknik direktör, A, B, C lisans ve kaleci antrenör seminerleri gerçekleştirdiklerini, seminere katkı koyan müesseseler ziyaret edilerek teşekür edildiğini sözlerine ekledi.   

MALİ RAPOR

Mali raporu genel sekreter Hişam Tarazi tarafından üyelerin bilgisine sunuldu. Derneğin gelirlerin 343.230.37 TL, giderlerin 131.773.11 TL, banka mevcudu da 211.773.11 TL olduğunu açıkladı. Faaliyet ve mali rapor oybirliği ile onaylandıktan sonra dilek ve temenniler bölümü sonrasında Antrenörler Derneği 26.yıllık olağan mali genel kurul tamamlandı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Veteran okçular yarışması başladı
image Türkiye Okçuluk Federasyonu Ankara il temsilciliği tarafından organize edilen Veteranlar yarışmasına KKTC Okçuluk Veteran takımı da katıldı.
14 yas altı tenis müsabakalarında kızlarda ve erkeklerde şampiyon Türkiye old...
image 19. Uluslararası Dr. Küçük Spor oyunları kapsamında gerçekleşen, 14 yas altı Tenis müsabakalarında Kızlarda ve erkeklerde Türkiye Şampiyon oldu.
Rusya ile Kosova futbol takımları Avrupa'da eşleşemeyecek
image UEFA'dan yapılan açıklamaya göre, Kosova ve Rusya futbol takımları yeni bir karar alınıncaya kadar 'güvenlik risklerinden' dolayı UEFA organizasyonlarında eşleşemeyecekler.