Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SPOR 14 Ekim 2019, Pazartesi 08:32
banner

2019 Skeet ikinci Kulüplerarası Kupası Gönyeli A/A Kulübü'nün

2019 Skeet ikinci Kulüplerarası Kupası Gönyeli A/A Kulübü'nün2019 Skeet ikinci Kulüplerarası Kupası Gönyeli A/A Kulübü'nün oldu.
Paylaş  
2
1
2
0

KKTC Atıcılık Federasyonunun 2019 Faaliyet programı çerçevesinde yer alan “2019 Skeet İkinci Kulüplerarası Kupası” Mutluyaka’da Dr. Fazıl Küçük Atış Poligonunda yapılan final atışlarının ardından tamamlandı.

2 gün süren mücadele sonunda Büyük Erkeklerde Boğaztepe A/A adına yarışan Mehmet Sabancı, Büyük Bayanlarda Gönyeli A/A yarışan Neşe Tunçalın, Genç Erkeklerde Boğaztepe A/A adına yarışan Osman Mavideniz, Veteranlarda ise Doğancı A/A Kulübünden Mehmet Mullaaziz birincilik Kupasının sahibi olurken Takım klasmanında ise Mehmet Amcaoğlu, Ali Somuncu ve Salahi Zaimoğlu’ndan oluşan Gönyeli A/A Takımı toplam 338 puan atarak “2019 Skeet İkinci Kulüplerarası Kupası’nın sahibi oldu.

Dereceye giren Atıcı Sporcularımıza ve Kulüplerimize ödülleri Boğaztepe A/A Kulüp Başkanı Güner Aylanç, Gönyeli A/A Yöneticisi Hasan Eylenceli ile Federasyon Başkanı Türker Yiğitcan tarafından verildi.

Müsabakaya toplam 30 atıcı sporcunun katılım gösterdiği müsabakada sporcular ilk gün 75 ve 2.gün 50 olmak üzere toplam 125 hedef plak'a atış yaparak en iyi dereceyi elde ederek SKEET Müsabakalarında Derece alan Kulüpler ve atıcı sporcular aşağıdaki gibi...

Finale kalma başarısı gösteren altı (6) Atıcı sporcular ve toplam puanları şu şekilde:

Salahi Zaimoğulu         120 Puan  (Gönyeli A/A)                               

Mehmet Sabancı          116 Puan  (Boğaztepe A/A)          

Kemal Madencioğlu      115 Puan  (YDÜ)

İstiklal Metay               114 Puan  (Girne A/A)

Salih Oday                   113 Puan  (Girne A/A)

Ogün Bardak                112 Puan  (Gazimağusa A/A)

SKEET Müsabakasında Derece alan Kulüpler ve atıcı sporcular şu şekilde:

BÜYÜK ERKEKLER:

Mehmet Sabancı           53/60    (Boğaztepe A/A)

Kemal Madencioğlu       50/60    (YDÜ)

İstiklal Metay                41/60    (Girne A/A)

BÜYÜK BAYANLAR:

1-Neşe Tunçalın                        (Gönyeli A/A)     

GENÇ ERKEKLER:

1.Osman Mavideniz                   (Boğaztepe A/A)

VETERAN ERKEKLER:

1.Mehmet Mullaaziz                  (Doğancı A/A)

2.Ayhan Sılaydın                      (Gazimağusa A/A)

KULÜP DERECELERİ:

1.Gönyeli  A/A Takımı                  338 Puan    (Mehmet Amcaoğlu, Ali Somuncu, Salahi Zaimoğlu)

2.Boğaztepe A/A A Takımı            330 Puan    (Mehmet Sabancı, Aykut Satvet, Mehmet Balcıoğlu )

3.Boğaztepe A/A B Takımı            330 Puan    (Emirali Erbilek, Hasan Kutlu,Yaşar Akmen)


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Bağımsız Dopingle Mücadele Kurulu çalışmalarını sürdürüyor: 7 numune negatif;...
image Bağımsız Dopingle Mücadele Kurulu olağan toplantısını Atatürk Spor Kompleksi Eğitim Merkezi'ndeki ofisinde gerçekleştirdi.
KTSYD heyeti, TSYD'yi ziyaret etti
image Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği heyeti, Türkiye Spor Yazarları Derneği'ni ziyaret etti.
Belçika, Güney Kıbrıs'ı gole boğdu!
image Belçika, EURO 2020 Elemeleri son maçında Güney Kıbrıs'ı 6-1 mağlup etti.