'22. Mektup Yazma Yarışması' ve '21. Resim yapma Yarışması' sonuçlandı
Gazşmağusa Çocuk Festivali kapsamında geçtiğimiz günlerde yapılan 22. Mektup Yazma Yarışması ve 21. Resim yapma Yarışması sonuçlandı.
Resim yarışması sonuçları:
Ad Soyad |
Sınıf |
Okul
|
NİL EMİN |
ANA |
FİNAL OKULLARI |
NİSA SU BAYRAK |
ANA |
FİNAL OKULLARI |
DAMLA TEMİZ |
ANA |
ATATÜRK KREŞ VE OKUL |
MELİKE ALEYNA |
ANA |
MAARİF |
CEMRE KAPLUHAN |
ANA |
DOĞA |
YASNA ENSARİ |
ANA |
DOĞA |
HASAN RUSO |
ANA |
DOĞA |
SILA SELDEN ABİÇ |
ANA |
DOĞA |
EREN TEKKANAT |
ANA |
YENİ BOĞAZİÇİ |
ÇİSEM ÜĞÜTEN |
ANA |
AYGÜN |
BERRA ALTUNÇ |
ANA |
YENİ BOĞAZİÇİ |
MEHMET SAYIN |
ANA |
İSKELE MAARİF |
NEVİN ÖZTEMİZ |
ANA |
MORMENEKŞE |
DENİZ ODACI |
ANA |
MORMENEKŞE |
CAN CANITEZ |
ANA |
ALASYA VAKIF |
ARDA EBERDES |
ANA |
ALASYA VAKIF |
NEJLA EMİNE YAKUŞ |
ANA |
ALASYA VAKIF |
CANSU ÖZER |
ANA |
ALASYA VAKIF |
ADA ACAR |
ANA |
ALASYA VAKIF |
TUĞRA İRFANOĞLU |
ANA |
POLATPAŞA |
DORUK TARMAN |
ANA |
POLATPAŞA |
ALİ TÜMKAN |
1.SINIF |
MORMENEKŞE |
SÜMER İZEMTOZ |
1.SINIF |
AKOVA-YILDIRIM |
ELİF MİRİOĞLU |
1.SINIF |
KARAKOL |
AHSEN ÖĞÜT |
1.SINIF |
KARAKOL |
ÖMER SELİM |
1.SINIF |
KARAKOL |
SU KAHRAMAN |
1.SINIF |
POLATPAŞA |
SULTAN CİVİSİLLİ |
1.SINIF |
POLATPAŞA |
EZGİ BAYRAKTAR |
1.SINIF |
POLATPAŞA |
ACİBE SU İFLAZOĞLU |
1.SINIF |
YENİBOĞAZİÇİ |
BEREN GÜNEL |
1.SINIF |
YENİBOĞAZİÇİ |
TÜNAY MUTLU |
1.SINIF |
POLATPAŞA |
CEMİLE GENÇ |
1.SINIF |
YENİBOĞAZİÇİ |
NERİMAN NAZ EREM |
1.SINIF |
DOĞA |
İSMAİL DEBEŞ |
1.SINIF |
DOĞA |
AZRA ÖZKAN |
1.SINIF |
DOĞA |
ESİN BOZKIR |
1.SINIF |
DOĞA |
MERCAN COŞKUN |
1.SINIF |
HÜSEYİN AKİL |
ERVA BETÜL GÜDER |
1.SINIF |
FİNAL |
NİSA SÜRÜL |
2.SINIF |
YENİBOĞAZİÇİ |
ŞERİFE YILKAN |
2.SINIF |
YENİBOĞAZİÇİ |
EMİNE ÇEVİK |
2.SINIF |
CANBULAT |
VİOLA AREFİ |
2.SINIF |
HÜSEYİN AKİL |
ELAY GÖKAĞAÇ |
2.SINIF |
HÜSEYİN AKİL |
KAYRA ÖMEROĞLU |
2.SINIF |
HÜSEYİN AKİL |
AYŞE ESEN |
2.SINIF |
HÜSEYİN AKİL |
MELEK ELA AĞCA |
2.SINIF |
POLATPAŞA |
ADA ŞAHİN |
2.SINIF |
POLATPAŞA |
TANEM ÇELEBİ |
2.SINIF |
POLATPAŞA |
EREN YONUCU |
2.SINIF |
POLATPAŞA |
YAĞMUR GÜLSÜM MEMİŞ |
2.SINIF |
ZEKİ SALİH |
PELİN SU ERSOY |
2.SINIF |
FİNAL |
ARINÇ OKUR |
2.SINIF |
FİNAL |
TANEM SAYICI |
2.SINIF |
FİNAL |
CEMRE NUR YÜRÜTMEN |
2.SINIF |
OSMAN AHMET |
MASAL TOLGAR |
2.SINIF |
KARAKOL |
SERİN YEŞİLADA |
2.SINIF |
DOĞA |
BEREN ÖZEFE |
3.SINIF |
DOĞA |
İSMET CİHAD |
3.SINIF |
DOĞA |
RÜSTEM KAĞAN DEBEŞ |
3.SINIF |
DOĞA |
NAZRA ÖZTÜREN |
3.SINIF |
DOĞA |
NURSENA BAŞGÜDEN |
3.SINIF |
YENİBOĞAZİÇİ |
KENAN ALİ AKIN |
3.SINIF |
FİNAL |
İLAYDA YİĞİTSOY |
3.SINIF |
ALASYA |
İLAYDA DAĞLI |
3.SINIF |
GAZİ |
FATMANUR OĞUZ |
3.SINIF |
ALASYA |
TALYA ARTUN |
3.SINIF |
ALASYA
|
MERYEM NARİN GÖK |
3.SINIF |
OSMAN AHMET |
KÜBRA KIRMIZI |
3. SINIF |
ZEKİ SALİH |
SELİN ERCİYAS |
3.SINIF |
KARAKOL |
ZERİN DURU PEHLİVANOĞULLARI |
3.SINIF |
POLATPAŞA |
NAZIM ALTUNDAĞ |
3.SINIF |
POLATPAŞA |
RÜYA KARAKUZU |
3.SINIF |
POLATPAŞA |
HAYAL GENÇALİOĞLU |
3.SINIF |
POLATPAŞA |
IRMAK İMAM |
4.SINIF |
FİNAL |
AZRA ÇAYLI |
4.SINIF |
FİNAL |
DİLEK ÇEVİK |
4.SINIF |
ZEKİ SALİH |
YUDUM TAMEL |
4.SINIF |
POLATPAŞA |
BERKİN YAHYAOĞLU |
4.SINIF |
POLATPAŞA |
DENİZ ÖZDOĞAN |
4.SINIF |
POLATPAŞA |
TÜRKİNAZ KILIÇ |
4.SINIF |
DOĞA |
KADRİYE GÖZDE ÖZDİLAVER |
4.SINIF |
DOĞA |
ZAHRA AZELDİN AHMED |
4.SINIF |
DOĞA |
SADIK BAYRAMOĞLU |
4.SINIF |
ALASYA |
ARDA GARABLİ |
4.SINIF |
ALASYA |
ALİ MİRZA AKSOY |
4.SINIF |
ALASYA |
VEDİA SÖĞDE KÜÇÜKSU |
5.SINIF |
POLATPAŞA |
MARK BABUTSALI |
5.SINIF |
POLATPAŞA |
BATU BATURAY |
5.SINIF |
DOĞA |
KIVILCIM HÜDAVERDİOĞLU |
5.SINIF |
DOĞA |
RAZİYE İKLİM ABİÇ |
5.SINIF |
DOĞA |
FERİHA ÇAĞIN |
5.SINIF |
ALASYA |
GAYE İMGE ÇAVDAR |
5.SINIF |
ALASYA |
DİREN DOĞAN |
5.SINIF |
ALASYA |
ASLI KESKİN |
5.SINIF |
YENİBOĞAZİÇİ |
|
|
|
GAZİMAĞUSA ÇOCUK FESTİVALİ 21. RESİM ÇİZME ŞÖLENİ KONULAR
ANA SINIFLAR: SERBEST
1 ve 2 SINIFLAR:
DENİZ CANLILARI
İLKBAHAR
3,4 ve 5 SINIFLAR:
OYUNLAR VE OYUNCAKLAR
PAZAR YERİ VE ALIŞVERİŞ
MESLEKLER
JÜRİ ÜYELERİ
TÜRKSAL İNCE
ZÜHRE ÖZKARAMAN
TAYLAN OĞUZKAN
CEMAL TUNCERİ
ALİ GENÇ
AHMET ERMAN KARAGÖZ
Mektup sonuçları:
GAZİMAĞUSA BÖLGESİ
Adı Soyadı |
Sınıfı |
|
BENSU BATURALP |
3. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
TÜRKİNAZ KILIÇ |
4. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
EZRA EVCİMEN |
4. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
AZRA ÇAYLI |
4. |
FİNAL OKULLARI |
NEHİR TEKSU |
5. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
ZERRİN SOYKAN |
5. |
DOĞA AKDENİZ DOĞA |
NAZRA ERCİYAS |
5. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
DERİN SU SARIYEL |
6. |
GMTMK |
VERDA AYDIN |
6. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
FİDEL GÜLEÇYÜZ |
7. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
İREM KELCİ |
7. |
ÇANAKKALE |
DERİN BİLSEN |
7. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
ÖZGÜ ÖYKENER |
7. |
GMTMK |
SUDE YILDIZ |
8. |
GMTMK |
MELİHA SUDENAZ KUYUCUOĞLU |
9. |
DOĞU AKDENİZ DOĞA |
MELİS YATMAN |
9. |
GMTMK |
SUDE İNESİ |
9. |
GMTMK |
İBRAHİM TAYGUN |
9. |
GAZİMAĞUSA TİCARET LİSESİ |
AYTEN YABANER |
10. |
NKL |
DAMLA ŞİŞMAN |
11. |
NKL |
EZGİ AYBALA ATEŞ |
11. |
GMTMK |
ÖZLEM SOYBİR |
12. |
NKL |
ŞAKİR COŞKUN |
12. |
20 TEMMUZ LİSESİ |
BUSEM TERAZİLİ |
12. |
GAZİMAĞUSA MESLEK LİSESİ |
TOPLAM : 24 KİŞİ
|
|
|
İSKELE BÖLGESİ |
|
İSKELE BÖLGESİ |
MEHMET DURSUN |
3. |
ŞHT.MENTEŞ ZORBA |
GÜLLÜ ŞARAFAT |
4. |
YENİ ERENKÖY |
YASEMİN BOZKIRLI |
4. |
ŞHT.İLKER KARTER |
HÜDANUR İSKENDER |
5. |
YENİ ERENKÖY |
GAMZE BORAK |
5. |
DİPKARPAZ |
EKATERİNA ANUFRİEVA |
5. |
ŞHT. İLKER KARTER |
LİVANUR GÜNGÖR |
7. |
MEHMETÇİK |
MEHMET KAR |
7. |
ERENKÖY |
ÇAĞLANUR EVREN |
8. |
MEHMETÇİK |
YAREN AVCI |
8. |
MEHMETÇİK |
HAYAT ANTEL |
8. |
ERENKÖY |
TUĞÇE MUSTAFAOĞULLARI |
8. |
ERENKÖY |
DUANA YILMAZ |
8. |
ERENKÖY |
GÜLTEN BALIK |
9. |
ERENKÖY |
NURAY ALTIOĞLU |
10. |
ERENKÖY |
YAPRAK ANTEL |
11. |
ERENKÖY |
TOPLAM:16 KİŞİ
|
|
|
GİRNE BÖLGESİ
|
|
GİRNE BÖLGESİ |
NALAN BİTTA |
4. |
23 NİSAN |
ŞANSEL BAYDAR |
4. |
23 NİSAN |
DİLANSU DEMİRKALP |
4. |
23 NİSAN |
CEREN DEMİRCİ |
5. |
23 NİSAN |
OBEN BERAT KURT |
5. |
23 NİSAN |
ELİZ KARAGÖZ |
5. |
23 NİSAN |
ELACAN DONATMIŞ |
5. |
23 NİSAN |
HÜSEYİN BATIN TEK |
5. |
23 NİSAN |
EDA ÖZLÜ |
6. |
OĞUZ VELİ |
SEZİN EFENDİ |
6. |
TED |
ADA BALIKÇI |
6. |
TED |
ÖYKÜ KILIÇ |
6. |
TED |
NAZ PEKER |
6. |
TED |
ELİF SENA ÖNEN |
6. |
TED |
SONYA BEN |
7. |
TED |
EMİNE AYDOĞDU |
7. |
TED |
BENAY BUSE ÇETİN |
7. |
TED |
CEREN KESGİN |
8. |
OĞUZ VELİ |
ELİF BÜLBÜL |
8. |
TED |
FATMA SELİN TUNÇÇEVİK |
8. |
TED |
İREM ÇAMLICA |
9. |
ŞHT. HÜSEYİN RUSO |
BUSE NUR ALICI |
9. |
20 TEMMUZ FEN LİSESİ |
ZEYNEP SUDE BEDİZ |
9. |
TED |
MAYRA SEHER MELİKOĞLU |
9. |
TED |
AYŞE NAZ KANKUR |
9. |
TED |
ZEYNEP SUDE KANKUR |
11. |
TED |
TOPLAM:26 KİŞİ |
|
|
GENEL TOPLAM: 66 KİŞİ
|
|
|
26. GAZİMAĞUSA ÇOCUK FESTİVALİ 22. MEKTUP YAZMA YARIŞMASI KONULAR
İLKOKULLARIN KONUSU:
SEVGİLİ ARKADAŞIM! BU MEKTUBUMDA SANA ÜLKEMDE DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİM ÜÇ ŞEYDEN BAHSEDECEĞİM.BUNLARI NEDEN BEĞENMEDİĞİMİ VE NASIL DEĞİŞTİRECEĞİMİ ANLATACAĞIM
ORTAOKUL LİSE KOLEJLERİN KONUSU:
BİRŞEYLERİ DEĞİŞTİRME OLANAĞI OLSAYDI , ÜLKEMİZDE DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİN ÜÇ ŞEY NE OLURDU? BUNLARI NEDEN DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSUN VE NASIL DEĞİŞTİRİRSİN?
JÜRİ ÜYELERİ:
KÜRŞAT ÖZDALOĞLU
EMİRALİ EVCİMEN
ÇAĞIN ZORT
ÖZLEM GÜLER
AYSAN ÖZCEZARLI
ARZU CANKOY
NUR AYKAN
AYŞENUR TALAT
İPEK DENİZLİ KARAGÖZ
BARIŞ BAŞEL
Yorumlar
Dikkat!
Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.