Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KÜLTÜR-SANAT 25 Ocak 2019, Cuma 09:28

LTB işbirliği ile N'Talks Bandabuliya Sahnesi'nde Başlıyor

LTB işbirliği ile N'Talks Bandabuliya Sahnesi'nde BaşlıyorLefkoşa Türk Belediyesi işbirliği ile düzenlenen N'talks serisi, 26 Ocak 2019 Cumartesi günü Bandabuliya Sahnesi'nde başlıyor.
Paylaş  
10
11
10
0

Farklı alanlarda birikim sahibi, hikâyesi olan uzman ve ünlü isimlerin 30 dakika boyunca hikayelerini anlatacakları, ardından izleyicilerin sorularını da yanıtlayacakları, N'talks buluşmaları ayda 2 kez, cumartesi günleri Lefkoşa Türk Belediyesi Bandabuliya Sahnesi'nde gerçekleştirilecek. 

İLK KONUK DR. ALP SIRMAN

N'talks, 26 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 18:30 da Bandabuliya Sahnesinde ilk olarak Dr. Alp Sirman'ı konuk ediyor.

Konusunu "360 derece öğrenme" başlığıyla ele alan Alp Sirman mimari tasarımdan çevre faktörlerine kadar uyku kalitesini belirleyen unsurların öğrenme ve çalışma performansımız üzerindeki şaşırtıcı etkilerini ele alıyor.

N'talks buluşmalarına ücretsiz davetiyeler dsmbilet.com adresinden temin edilebilir.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

CSO çocuklara yönelik senfonik masallı eğitim konserlerine İskele'de başladı
image KKTC Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle düzenlenen, 4 gün sürecek eğitim konserlerinin ilki, bugün İskele Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde yer aldı.
Dördüncüsü düzenlenen Feminisitival başladı
image Kadın Eğitimi Kolektifi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen kadın temalı film ve söyleşilerden oluşan Feministival, dün akşam Kıbrıs Türk Tabipler Birliği konferans salonunda başladı.
İskele Belediye Tiyatrosu'nun yeni oyunu Yenierenköy'de
image İskele Belediye Tiyatrosu’nun yeni oyunu 22 Şubat’ta Yenierenköy’de sahneleniyor