Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> KÜLTÜR-SANAT 31 Mayıs 2019, Cuma 13:15
banner

Logo Tasarım Yarışması'nda başarılı olanlara ödülleri verildi

Logo Tasarım Yarışması'nda başarılı olanlara ödülleri verildiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın düzenlediği Logo Tasarım Yarışması'nda başarı elde edenlere ödülleri takdim edildi.
Paylaş  
6
6
5
0

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na bağlı dairelerin kurumsal yapısında kullanılmak üzere her bir dairenin vizyon ve misyonunu yansıtan logoların tasarlanması ve hayata geçirilmesi amacıyla 5 kategoride düzenlenen Logo Tasarım Yarışması’nın kazananlarına ödülleri verildi.

Jüri üyeleri Erdal Aygenç, Senih Çavuşoğlu, Elif Songür Dağ, Elif Atamaz, Görel Korol Sönmezer ve Evrim HInçal’dan oluşan jüri üyeleri, beş daire için yapılan toplam 218 eser arasında ödüle layık görülen tasarımları oy birliği ile belirledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda yer alan törende konuşan,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, bakanlığa bağlı dairelerin kurumsal yapısında kullanılmak üzere her bir dairenin misyonu ve vizyonunu yansıtan logo tasarlanması ve kullanılması amacıyla 5 farklı kategoride düzenledikleri yarışmaya 218 eserin katılmasından mutluluk duyduklarını belirtti.

Çok değerli jüri üyelerinin itinayla yaptıkları değerlendirmeler sonucunda kazananlara ödüllerini vermek için toplandıklarını ifade eden Sucuoğlu, jüri üyelerine de teşekkür belgesi takdim edeceklerini söyledi.

KAZANANLAR

Logo yarışmasını kazananlar şöyle:

“Çalışma Dairesi logosu Çiğdem Sarı, Sosyal Sigortalar Dairesi logosu Uğur Kaptanoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi logosu ve İhtiyat Sandığı Dairesi logosu Vüsal Baghirov, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Dairesi logosu Jasmine Dinand.”

5 kategoride ödül almaya hak kazananlara 5 bin TL’lik ödülleri ve jüri üyelerine de teşekkür belgeleri takdim edildi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
2
 
0
 
0
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

SOS Çocuk Köyü yararına konser gerçekleştirildi
image Çağdaş Müzik Derneği TSM Korosu ile TRT İstanbul ve Ankara Radyosu sanatçıları, SOS Çocuk Köyü yararına konser verdi.
9. Girne Kültür Sanat Günleri 18 Haziran'da başlıyor
image Girne Belediyesi’nin düzenlediği 9. Girne Kültür Sanat Günleri, 18 Haziran’da Ankara Sanat Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Bir Valize Ne Sığar Ki” isimli tiyatro oyunuyla başlıyor.
Samanbahçe Festivali 22 Haziran'da...
image "Studio 21.cc" tarafından organize edilen Samanbahçe Festivali, Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ve Kıbrıs Vakıflar İdaresi işbirliği ve katkılarıyla, 22 Haziran Cumartesi günü Lefkoşa’nın Samanbahçe bölgesinde gerçekleş...