Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EKONOMİ 31 Mayıs 2018, Perşembe 16:02

Albank Premıer kart ile Ercan ve Atatürk Havalimanlarında ayrıcalık: "1 TL'ye lounge hizmeti"

Albank Premıer kart ile Ercan ve Atatürk Havalimanlarında ayrıcalık: 1 TL'ye lounge hizmetiAlbank Premier Kredi Kart sahipleri  ve ek kart kullanıcıları  yurt dışı seyahatlerinde sadece 1 TL ödeyerek Lounge hizmetinden yararlanmaya başladı.
Paylaş  
22
12
22
1

Artık Albank Premier Kredi Kartı sahipleri, Ercan Havalimanı’nda  bulunan Bosphore Lounge ve Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde bulunan  HSBC Premier Lounge’da uçuş öncesi keyifli vakit geçirebiliyor. 

Albank Pazarlama Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada; ALBANK Premier Kredi Kartı müşterilerinin aylık kullanım kısıtı olmadan yıllık toplamda 12 defa Lounge hizmetinden  yararlanabileceği belirtildi. 

Lounge kullanım koşullarına ilişkin detaylı bilgiye “albank.com.tr” adresinden ulaşılabileceğini belirten Albank Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Şükrü Can; ALBANK’ın bireysel bankacılığın lokomotif  ürünü  olan  Kredi Kartları’nda çok hızlı bir şekilde büyümeye devam ettiğini ifade etti.

31.12.2017 verilerine göre, KKTC‘de faaliyet gösteren Bankalar arasında Kredi Kartları’nda  bakiye olarak  2. sırada yerini alan ALBANK, hacimsel ve adetsel bazda hızla büyümeye devam ederken, müşterilerine farklı avantajlar sunmayı da öncelikli hedefleri arasına koydu.

KKTC genelinde 9,500’ün üzerinde POS cihazından taksitli alışveriş imkanı ve 100’ün üzerinde  ATM’den  vermekte olduğu Bankacılık Hizmetlerini   Cardplus  markasıyla yaptığı iş ortaklığı ile müşterilerine  sunuyor.

Cardplus üyesi olmayan tüm iş yerlerinden  yapılan alışverişlerden de puan kazanma ve kazanılan  puanları, alışveriş, uçak bileti, otel konaklama ücretlerinde avantajlı  bir şekilde kullanma imkanı da ALBANK’ın kart hizmetleri arasında yer almaktadır


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
1
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
31 Mayıs 2018, Perşembe
Hasan         - Magusa
Hizmette ayrim olmaz beyim.

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Akaryakıta yine zam!
image Akaryakıta bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde 6 kuruşluk zam yapıldı. Gazyağına ise, zam yapılmadı.
Merkez Bankası Başkanı: "KKTC'de yeni bir şok yaşanmadığı sürece işler daha i...
image KKTC Merkez Bankası Başkanı Rıfat Günay, Merkez Bankası’nın yüzde 96.7 likidi bulunduğunu, herhangi bir kriz durumunda bu likidin yeterli olacağını ve Merkez Bankası’nın da müdahale edebilecek durumda olduğunu söyledi...
Fransız Bakan uyardı: "Avrupa ve ABD çok ağır bedeller ödeyebilir"
image ABD ile Çin arasında patlak veren ve sonrasında Avrupa Birliği ile ABD arasında şirketlere kesilen vergi cezalarında gündeme gelen ticaret savaşlarına değinen Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire, ticaret savaşlarının ...