Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EKONOMİ 27 Haziran 2018, Çarşamba 10:11

KKTC Kalkınma Bankası YK Başkanı ve beraberindeki heyet KTSO'yu ziyaret etti

KKTC Kalkınma Bankası YK Başkanı ve beraberindeki heyet KTSO'yu ziyaret ettiKKTC Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Besim eşliğindeki heyet 2018 Plasman Programı ve Kredi Portföyü hakkında bilgi vermek üzere dün Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) yönetim kurulu toplantısı öncesi bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunuldu.
Paylaş  
17
12
18
0

KTSO Başkanı Candan Avunduk, mevcut bankacılık kurallarının çok dar olduğunu belirterek, “Bunu birlikte çalışarak aşacağız ve kutunun dışından bakarak çözüm üreteceğiz. Bizlerin kısaca ucuz finansmana erişmemiz gerekiyor” dedi.

KKTC Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr.Mustafa Besim, amaçlarının bilgi paylaşarak, banka vasıtası ile geliştirilebilecek kredi programları ve ürünleri hakkında görüş ve öneriler almak olduğunu belirtti. Besim, KKTC Kalkınma Bankası’nın kaynaklarına da değinerek, bunun kullanılabilmesi için iş insanlarımızdan proje beklediklerini söyledi.

Toplantı Kalkınma Bankası Genel Müdür Danışmanı Belgin Özoğul’un sunumu ile devam etti ve soru cevap bölümüne geçildi.Toplantıya ayrıca, Kalkınma Bankası Genel Müdürü Saffet Barutçu ve Genel Müdür 2. Yardımcısı İrem Ataman da katıldı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Fransız Bakan uyardı: "Avrupa ve ABD çok ağır bedeller ödeyebilir"
image ABD ile Çin arasında patlak veren ve sonrasında Avrupa Birliği ile ABD arasında şirketlere kesilen vergi cezalarında gündeme gelen ticaret savaşlarına değinen Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Maire, ticaret savaşlarının ...
Ders zili çaldı ancak veliler iki kat artan masraflar nedeniyle endişeli
image Yarıyıl tatilini tamamlayan öğrenciler için dün sabah ilk ders zili çaldı… Kıbrıs Postası’na konuşan veliler, eğitim masraflarının bir yılda iki kat arttığına dikkat çekti.  Ekonomik krizin eğitim sektörünü de vurduğu...
Sokağın Nabzı: "Eskisi gibi tükETemiyoruz!"
image Vatandaşın vazgeçilmezi; ‘kırmızı et’ tüketiminde geçtiğimiz yıla nazaran düşüş kaydedildi. Kıbrıs Postası’na konuşan vatandaş, pahalılıktan et alamadığını, dolayısıyla da tüketemediğini dile getirdi.