Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EKONOMİ 27 Haziran 2018, Çarşamba 10:11
banner

KKTC Kalkınma Bankası YK Başkanı ve beraberindeki heyet KTSO'yu ziyaret etti

KKTC Kalkınma Bankası YK Başkanı ve beraberindeki heyet KTSO'yu ziyaret ettiKKTC Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Besim eşliğindeki heyet 2018 Plasman Programı ve Kredi Portföyü hakkında bilgi vermek üzere dün Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) yönetim kurulu toplantısı öncesi bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunuldu.
Paylaş  
8
3
9
0

KTSO Başkanı Candan Avunduk, mevcut bankacılık kurallarının çok dar olduğunu belirterek, “Bunu birlikte çalışarak aşacağız ve kutunun dışından bakarak çözüm üreteceğiz. Bizlerin kısaca ucuz finansmana erişmemiz gerekiyor” dedi.

KKTC Kalkınma Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr.Mustafa Besim, amaçlarının bilgi paylaşarak, banka vasıtası ile geliştirilebilecek kredi programları ve ürünleri hakkında görüş ve öneriler almak olduğunu belirtti. Besim, KKTC Kalkınma Bankası’nın kaynaklarına da değinerek, bunun kullanılabilmesi için iş insanlarımızdan proje beklediklerini söyledi.

Toplantı Kalkınma Bankası Genel Müdür Danışmanı Belgin Özoğul’un sunumu ile devam etti ve soru cevap bölümüne geçildi.Toplantıya ayrıca, Kalkınma Bankası Genel Müdürü Saffet Barutçu ve Genel Müdür 2. Yardımcısı İrem Ataman da katıldı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Nami: "Kablo projesinde her şey tamam havası yaratılmıştı ancak hiçbir şey yo...
image Ekonomi ve Enerji Bakanı Özdil Nami bu sabah (17.07.2018) Kıbrıs TV’de yayınlanan Sabah Ajansı programında Hüseyin Ağlamaz’ın konuğu oldu ve gündemdeki konulara dair açıklamalarda bulundu.
Girişim Hareketi Girne'de ilk semineri ile etkinliklere başladı
image Girişim Hareketi Kuzey Kıbrıs’ta Lefkoşa’dan sonra Girne’de de çalışmalarına başladı. Program girişimcilik alanında farkındalık artırma ve katma değerli girişimcilik projelerine ulaşmayı hedefliyor.
KTTO'dan uzlaşı arayışları
image Ülkemizde yaşanmakta olan ekonomik sorunların sadece iş insanlarını değil, tüm toplumu etkilemekte olduğunun bilinci ile hareket eden Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO), “toplumsal uzlaşı” arayışlarına başladı.