Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EKONOMİ 10 Aralık 2018, Pazartesi 15:49
banner

Creditwest Bank Pazarlama ve Kurumsal İletişim ekibi Brandweek 2018'e katıldı

Creditwest Bank Pazarlama ve Kurumsal İletişim ekibi Brandweek 2018'e katıldıİstanbul Zorlu PSM’de gerçekleşen reklam, pazarlama, medya ve iletişim dünyasının buluştuğu Brandweek 2018’e Creditwest Bank Pazarlama ve Kurumsal İletişim Yetkilileri katıldı.
Paylaş  
15
14
15
0

Üç gün süren oturumlarda; marka, ajans ve iş dünyasından kişiler, medya sektöründeki yenilikleri, başarı hikayelerini ve projelerini anlattı.

İlk kez 2013 yılında gerçekleştirilen kongre, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen dev bir organizasyon haline geldi.

Son yıllarda bir ekonomi ve finans merkezi olarak hızla yükselen İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen Brand Week Istanbul, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor. 

İş dünyası, markalar, reklam, medya ve iletişim dünyasından önde gelen katılımcalarıyla bu yıl “Sınır Tanımayan Fikirler” temasıyla buluşturan Brand Week Istanbul 2018’in onur konuğu Şener Şen’di.

Usta oyuncunun, Yekta Kopan moderatörlüğünde gerçekleştirdiği ilham verici açılış konuşması, herkesi çok etkiledi. Brandweek’in kapanışı ise YouTube Pulse etkinliğiyle oldu.

Etkinliğin son üç saatinde YouTube’un renkli dünyası derinlemesine keşfedildi. Geleneksel medya ile dijital medyanın ilişkisi incelendi.

Kongrede; Ekonomi ve insan psikolojisi arasındaki ilişkileri inceleyen Prof. Barry Schwartz, işletme alanında uluslararası düzeyde çok satan yazar, konuşmacı ve stratejik danışman Bernard Mar, Kellogg School of Management’ta nörobilim ve işletme profesörü olarak görev yapan Prof. Moran Cerf, Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın yönetmen, tasarımcı ve animatörü Eric Goldberg, dünyada Müslüman hedef kitle ile ilgili danışmanlık veren tek ajans olan Ogilvy Noor’un başkan yardımcısı Shelina Janmohamed, eski Milli Takım ve NBA basketbol oyuncusu Mehmet Okur, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı, müşteri portföyünde dev markaları barındıran ”yeni nesil” ajans Anomaly’nin Global Operasyondan Sorumlu Başkanı Karina Wilsher gibi alanında sınırları aşan pek çok isim, konuşmacı olarak Brand Week Istanbul 2018 sahnesinde yer aldı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

31 Mart Türkiye yerel seçim anketleri Ankara'da farkın açıldığını gösteriyor,...
image KKTC İktisat Bankası 18 Mart 2019 tarihine ilişkin günlük piyasa analiz raporunu yayımladı.
İktisatbank Günlük Piyasa Analiz ve Yorumu: Döviz mevduatları tüm zamanların ...
image İngiltere Parlamentosu; dün akşam gerçekleşen 3.oylamada, İngiltere’nin AB’den ayrılması için takvimlendirilen son tarih olan 29 Mart’ın ötelenmesine 202'ye karşı 412 oyla karar verdi
Brexit gelişmeleri bir tarafta, ABD'deki üretici fiyat enflasyonu bir tarafta...
image İktisat Bankası 14 Mart 2019’a ait günlük piyasa analizini paylaştı.