Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EKONOMİ 17 Temmuz 2019, Çarşamba 16:03
banner

Meriç Trafo Merkezi yarın açılıyor...

Meriç Trafo Merkezi yarın açılıyor...Ülkemizin en güvenilir ve saygın kuruluşlarından olan Kıymet Group Of Companies LTD 1982 yılından itibaren elektrik sektöründe varlığını sürdürmektedir.
Paylaş  
5
6
5
0

Grubumuz, son 15 yıl içerisinde ülkemizin elektrik iletim sistemi üzerine yoğunlaşmıştır ve bu bağlamda ülkemizde bulunan 21 adet yüksek gerilim trafo merkezinin yapımında rol almıştır.

Özellikle son 3 yılda sırasıyla Haspolat, Güneşköy, Cengizköy yüksek gerilim trafo merkezleri (GKRY enterkonnekte) ile Gönyeli ve Kanaklides (Mağusa) orta gerilim dağıtım merkezlerinin tamamlanmasından sonra bugün itibarıyla da Meriç Trafo merkezinin tevsiat işleri tamamlanarak devreye alınmış ve bu trafo merkezimiz de hem eski iletim geriliminden (66kv) yeni iletim gerilimine (132kv) geçirilmiş ve gücü de 20mva’dan 50mva’ya yükseltilmesiyle beraber tüm KIBTEK şebekesinn SCADA takip sistemi projesi de yapılmıştır.

Tüm bu projelerin gerçekleştirilmesinde grubumuz için ayrı bir övünç kaynağı ise tüm teknik çalışmaların yerli mühendislerimiz ve yerli emekçilerimizin becerileriyle yapılmış olmasıdır. Yurtdışı büyük firmalarla da işbirliğini yoğun şekilde gerektiren bu tür projelerin Kıbrıs Türk’ünün bilgi ve becerisini göstermek açısından da oldukça önemli olduğunu ve yeri geldiğinde Kıbrıs Türk’ünün bunlara muktedir olduğunu ortaya çıkarması hepimiz için de bir gururdur ve bu gururu, yarın Meriç Trafo Merkezi açılışında, halkımızla paylaşmaktan son derece mutluyuz.

Saygılarımızla

Kıymet Group Of Companies Ltd


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

"Gözler Jackson Hole toplantısına çevrildi..."
image KKTC İktisat Bankası, 21 Ağustos'a ilişkin piyasa analiz raporunu yayımladı.
İktisatbank'tan 'dolar' yorumu: "Koltuğunuzu dik duruma getirip emniyet kemer...
image KKTC İktisat Bankası, 20 Ağustos'a ilişkin piyasa analiz raporunu yayımladı.
Sterlin düşüşte, Euro ve Dolar ise stabil
image Döviz kurları haftanın ilk işlem gününe başladı. Kıbrıs Postası'nın derlediği bilgilere göre, bugün Sterlin, güne başladığı orandan yüzde 0.36 düşüş sergiledi, Euro ve Dolar ise aynı oranda devam ediyor.