Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EKONOMİ 21 Ekim 2019, Pazartesi 07:49
banner

Logo Yazılım ve Bilmark'tan "Geleceği Yazıyoruz" etkinliği... "35 yıllık deneyim, hem bize hem müşterilerimize güven veriyor"

Logo Yazılım ve Bilmark'tan Geleceği Yazıyoruz etkinliği... 35 yıllık deneyim, hem bize hem müşterilerimize güven veriyorLogo Yazılım ve Logo Yazılım Kıbrıs çözüm ortağı Bilmark'ın işbirliğiyle "Geleceği Yazıyoruz" etkinliği düzenlendi. Etkinlikte, Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0 ile firmalara sunulan çözümlerden bahsedildi. Etkinlik sonrası Kıbrıs Postası’na konuşan Bilmark LTD. Direktörü Polat Koçaltı, Logo Yazılım’ın 35 yıllık deneyimiyle; hem kendilerine hem de müşterilerine güven verdiğini ifade etti.
Paylaş  
5
5
5
0

Kıbrıs Postası - Ertuğrul SENOVA

Logo Yazılım ve Logo Yazılım Kıbrıs çözüm ortağı Bilmark’ın işbirliğiyle, geçtiğimiz Perşembe günü Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) konferans salonunda bir etkinlik düzenlendi.

Yoğun katılımla gerçekleşen etkinlikte, Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0 ile firmalara sunulan çözümlerden bahsedildi.

#GeleceğiYazıyoruz sloganı gerçekleşen etkinlik, Logo Yazılım Fonksiyonel Ürünler Satış Müdürü Özge Yiğit’in açılış konuşması ile başladı.

Logo Yazılım iş analitiği çözümü Logo Mind Insight ve Logo Mind Budget ürünlerine dair sunumla devam eden etkinlikte, sunumun ardından iş süreçlerinin uçtan uca çözümlerle uygulanabilir olmasının firmalardaki önemi ve Logo Flow ürününün tanıtımı Arif Battal tarafından yapıldı.

Son olarak Kıbrıs mevzuatına uygun yazılan insan kaynakları çözümü J-HR, Kerim Erkan tarafından;  Bilmark’ın yerel çözümü olan BM Bordro ürünü ise Polat Koçatlı tarafından tanıtılmasıyla etkinlik tamamlandı.

Etkinlik sonrası, Logo Yazılım Fonksiyonel Ürünler Satış Müdürü Özge Yiğit ve Bilmark LTD. Direktörü Polat Koçaltı, Kıbrıs Postası’na açıklamalarda bulundu.

YİĞİT: “İŞLETMELERİN KARLILIĞINI ARTTIRMAYA YÖNELİK KURUMSAL YAZILIMLAR GELİŞTİRİYORUZ”

Logo Yazılım Fonksiyonel Ürünler Satış Müdürü Yiğit, Logo Yazılım’ın mikro ölçekten; kurumsal yapılara kadar tüm işletmelere hitap ettiğini belirterek, ürün ve hizmetleriyle, müşterilerinin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunduğunu kaydetti.

Logo Yazılım’ın, 1984 yılında kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere kurulduğunu anımsatan Yiğit,Logo’nun, bugün Türkiye’nin en yenilikçi yazılım firmalarından biri olarak; işletmelerin verimliliğini, karlılığını arttırmaya yönelik kurumsal yazılımlar geliştirmekte olduğunu kaydetti.

Logo’nun; 4 farklı ülkede, 7 farklı noktada, bin 200’e yakın çalışanı olduğunu ve 800’ü aşkın iş ortağıyla, 200 binin üzerindeki şirketin büyüme yolculuğuna eşlik ettiğini kaydeden Yiğit, Bilmark’la gerçekleştirdikleri etkinliğe ilişkin şöyle konuştu:

“İş ortağımız Bilmark’la düzenlediğimiz etkinliğimizde; endüstri 4.0, dijitalleşme ve bu süreçte fonksiyonel ürünlerin öneminden bahsediyor olup, Logo olarak, firmaların değişim, dönüşüm yolculuğuna eşlik edecek çözüm önerilerinden bahsettik.”

KOÇATLI: “35 YILLIK DENEYİM, HEM BİZE HEM MÜŞTERİLERİMİZE GÜVEN VERİYOR”

Bilmark LTD. Direktörü Polat Koçaltı ise, Logo tanışıklıklarının 16 yıl öncesine dayandığını kaydederek, Bilmark’ın 2007’de kurulduğunu fakat Logo ile 2003 yılında tanıştıklarını ifade etti.

Logo Yazılım’ın, firmaların, ticari işletmelerin tüm ihtiyaçlarına hitap eden bir yazılım olduğunu, bu nedenle Logo ile iş ortağı olmayı seçtiklerini kaydeden Koçatlı, “Yatığımız projelerde de insan kaynakları, raporlama, budget gibi tüm ürünlerle ilgili hem satış, hem kurulum ve hem destek sağlıyoruz” dedi.

Logo Yazılım’ın, özellikle ticari sektörde, Türkiye’nin ilk yazılım firmalarından biri olduğunu ve Logo’nun 35’inci yılına girdiğini ifade eden Koçatlı,“35 yıllık deneyim, hem bize hem müşterilerimize en başta bir güven veriyor” şeklinde konuştu.

LOGO YAZILIM’IN FARKI…

Firmaların; satış ve tahsilat gibi basit işlemleri zaten belli başlı programlarla yapabildiğini belirten Koçatlı, Logo’nun farkını anlatıp, sözlerini şöyle sonlandırıyor:

“İşletmelerin ihtiyaçları büyüdükçe artıyor. Logo sadece satış ve tahsilat gibi basit işlemleri yapmıyor zira bunu yapan programlar var. Logo; satış öncesi tekliflendirme, müşteri detaylarını yorumlayabilme, satış süreçlerinde mobil uygulamalarla sipariş toplama gibi, işletmelerde yapılan tüm fonksiyonları elektronik ortama taşıma fırsatı veriyor.”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Avrupa Birliği'nin 2020 bütçesi belirlendi
image Avrupa Birliği'nin 2020 yılı genel bütçesinde gelirler 168,7 milyar avro, harcamalar ise 153,6 milyar avro olacak.
Dünya Ticaret Örgütü'nden 'büyüme trendi' uyarısı
image Küresel Mal Ticaret Barometresi Raporu'nda artan gerilim ve tarifelerin mal ticaretine negatif yansıyacağı bildirildi.
Nissan, ABD'de yaklaşık 450 bin aracı geri çağırıyor
image Japon otomobil üreticisi Nissan Motor Co, ABD'de yaklaşık 450 bin aracı, fren hidroliğinin yangına yol açabileceği endişesiyle geri çağırma kararı aldı.