Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ADLİ HABERLER 3 Mayıs 2019, Cuma 07:30
banner

Taşkent Tavukçuluk'un 102 bin TL'sini sirkat eden Ahmet Akpınar cezaevine gönderildi

Taşkent Tavukçuluk'un 102 bin TL'sini sirkat eden Ahmet Akpınar cezaevine gönderildiHaspolat'ta faaliyet gösteren Taşkent Tavukçuluk'ta pazarlamacı olarak çalışan ve işyeri adına tahsil ettiği 102 bin 436 TL'yi sirkat etmesi sonucu tutuklu bulunan Ahmet Akpınar, mahkemeye çıkarılmasının ardından cezaevine gönderildi.
Paylaş  
2
2
2
0

Kıbrıs Postası – Emel Doğan

Haspolat’ta faaliyet gösteren Taşkent Tavukçuluk’ta pazarlamacı olarak çalışan ve iş yeri adına tahsil ettiği 102 bin 436,34 TL’yi sirkat ettiği nedeniyle,iş yeri yetkilisinin yaptığı şikâyet üzerine polis ekiplerinin başlattığı soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Ahmet Akpınar, dün Lefkoşa Ağır Ceza Mahkemesi’ne çıkarıldıktan sonra cezaevine gönderildi.

Başkan Fadıl Aksun, Kıdemli Yargıç Alev Ulunay Hüdaverdi ve Yargıç TemaySağer huzurunda görüşülen davada Kıdemli Yargıç Hüdaverdi, işlenilen sirkat suçunda, meselenin ciddi olduğunu, sanığın TC vatandaşı olduğu ve bulunduğu iş yerinde çalışma izni ile çalıştığına da vurgu yaparak, işlenilen suçun 7 yıla kadar hapis cezası öngörüldüğünü belirtti.

PARANIN BÜYÜK BİR KISMI BULUNAMADI

Kıdemli Yargıç Hüdaverdi, Ahmet Akpınar’ın 2018’in Ocak - Eylül ayları arasında, Haspolat’ta faaliyet gösteren Taşkent Tavukçuluk isimli iş yerinde çalıştığı süre içerisinde iş yeri adına sattığı ürünlerden tahsil ettiği toplam 102 bin 436, 34 TL parayı iş yerine teslim etmeyerek sirkat ettiğini, arama sonucunda paranın 16 Bin 500 TL’si emare olarak alındığını, geri kalan paranın halen bulunamayarak şirkete ödenmediğini aktardı.

Kıdemli Yargıç Alev Ulunay Hüdaverdi, meseleyle ilgili olarak sanığın, hafifletici nedenleri bulunması ile birlikte işlenilen suçun ciddi bir mesele olduğunu belirterek zanlı Ahmet Akpınar’a oy birliği ile 4 yıl hapis cezası verdiklerini açıkladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

TPS Araç Takip Sistemleri adlı işyerine silahlı saldırı!
image Beylerbeyi'nde faaliyet gösteren TPS adlı işyerine silahlı saldırı düzenlendi.
İstinaf iki ayrı karar okudu: Bulut Akacan Ağır Ceza'da yargılanacak
image Girne Kaza Mahkemesi'nin, Akacan davasının ağır cezada yargılanma kararına karşılık istinafa başvuran Akacan’ın istinaf isteği bugün gerçekleşen duruşma ile reddedildi.
Eski kız arkadaşının patronunu bıçakla öldürmekle tehdit etti
image Mağusa Polis Müdürlüğü park yerinde Nedim Güler'e bıçak çekip öldürmekle tehdit ettiği gerekçesi ile suçüstü tespit edilip tutuklanan Abdullah Tiken turist vizesi bitmek üzere olduğu için tutuklu yargılanmak üzere cez...