Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜNEY KIBRIS 16 Nisan 2019, Salı 08:47
banner

Güney'de bulunan kadın cesedine yönelik polis araştırması sürüyor: Cinayet şüphesi söz konusu

Güney'de bulunan kadın cesedine yönelik polis araştırması sürüyor: Cinayet şüphesi söz konusuLefkoşa Rum Kesimi'ne bağlı "Mitsero" (Mitsero) köyündeki eski taş ocağında, geçtiğimiz gün bulunan kadın cesedine ilişkin polis araştırması devam ediyor.
Paylaş  
1
2
1
0

Politis gazetesi, iyi haber alan kaynaklara dayandırarak, ölü bulunan kadının, Asya kökenli olduğundan söz edildiğini yazdı.

Kadının, ayakları bağlı ve çarşafa sarılmış olarak bulunması nedeniyle cinayetin söz konusu olduğu konusunda herhangi bir şüphenin bulunmadığını yazan gazete, ancak kurbanın, eski taş ocağında mı yoksa başka bir yerde mi öldürüldüğü konusunun ise netlik kazanmadığını belirtti.

Gazete bulunan cesede dün otopsi de yapıldığını ancak ölüm nedeninin belirlenemediğini, buna bağlı olarak histopatolojik inceleme için doku örnekleri alındığını yazdı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Rum seri katile 7 kez müebbet
image Güney Kıbrıs’ta 5 kadın ve 2 çocuğu öldüren seri katil Nikos Metaxas’a toplamda 7 kez müebbet hapis cezası verildi.
Seri katil RMMO subayı yargılanıyor: "2'si çocuk, 5'i kadın olmak üzere 7 kiş...
image Güney Kıbrıs'ta 2'si çocuk 7 kişiyi öldüren Rum Milli Muhafız Ordusu (RMMO) Subayı Nikos Metaksas'ın yargılanmasına bugün başlandı.
Güney'deki ırkçı saldırılarda son 5 yılda dört kat artış gözlendi
image Güney Kıbrıs'taki ırkçı saldırılar son 5 yılda dört kat arttı.