Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜZELYURT 19 Aralık 2017, Salı 12:48
banner

Özgürgün Güzelyurt'ta vurguladı: "Verilmeyecek, bilakis kalkınmanın ve üretimin merkezi olacak"

Özgürgün Güzelyurt'ta vurguladı: Verilmeyecek, bilakis kalkınmanın ve üretimin merkezi olacakUlusal Birlik Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Hüseyin Özgürgün, Milletvekili adayları ile birlikte yaptığı Güzelyurt çıkarmasında Türkiye’den gelen suyun Güzelyurt’un verimli toprağı ile buluştuğu andan itibaren ülkenin en üretken bölgesi olacağını söyledi.
Paylaş  
25
24
26
1

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı ve Başbakan Hüseyin Özgürgün, Milletvekili adayları ile birlikte yaptığı Güzelyurt çıkarmasında Türkiye’den gelen suyun Güzelyurt’un verimli toprağı ile buluştuğu andan itibaren ülkenin en üretken bölgesi olacağını söyledi.            

Mesarya ile birlikte Güzelyurt ovalarının yeni dönemin ilk iki yılı içerisinde UBP iktidarında tamamlanacak sulama projeleri tarımsal üretim anlamında yeniden hayat bulacağını söyleyen Başbakan Özgürgün, Ulusal Birlik Partisi’nin Kıbrıs sorunu anlamında Güzelyurt’a bakış açısının hiç değişmediğini ve de değişmeyeceğini ifade etti.                          

Güzelyurt’ta ziyaret ettiği Kuzey Kıbrıs Narenciye Üreticileri Birliği’nde yaptığı kısa konuşmada bu sözleri dile getiren Özgürgün, Onurlu Yaşam Derneği, ile Kıbrıs Narenciye Üreticileri Derneği’ni de ziyaret eden Başbakan Özgürgün Güzelyurt çarşısında Milletvekili adayları ve kalabalık bir partili grubu ile dolaştı.   

Güzelyurt Kapalı Pazarı’nı ziyaretinde o esnada gerçekleşen Çocuk Şenliğine de katılan Başbakan Özgürgün, çocuklarla bir süre sohbet etti.            

Daha sonra Güzelyurt Sanayi Bölgesini dolaşan Başbakan, beraberindeki kalabalık grup, sanayi bölgesindeki esnafla selamlaştı ve zaman zaman sorunlarını dinledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
1
 
0
 
0
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
19 Aralık 2017, Salı
Rifat         - Girne
Guzelyurt'da genc kalmdi bu da bizimle dalga gecer.40 yildir akliniz nerdeydi?

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Güzelyurt - Lefkoşa çift şeritli anayolu trafiğe açıldı
image Su taşkınları sebebiyle trafik akışına kapatılan Güzelyurt - Lefkoşa çift şeritli anayolu yeniden trafiğe açıldı.
Güzelyurt-Akdeniz eski yolu trafiğe kapatıldı
image Güzelyurt - Akdeniz eski  yolu su taşkını nedeniyle trafik akışına kapatıldı.
Bereket, felakete dönüştü: Güzelyurt-Lefkoşa anayolu saatlerdir kullanılamıyo...
image Güzelyurt barajının taşması sebebiyle öğlen saatlerinde su altında kalan ve trafik akışına kapatılan Güzelyurt-Lefkoşa anayolu, saatlerdir kullanılamıyor.