Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜZELYURT 21 Haziran 2018, Perşembe 14:03
banner

Özçınar: "Bu kent herşeye değer"

Özçınar: Bu kent herşeye değer24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala UBP Güzelyurt Adayları seçim çalışmaları çerçevesinde dün akşam Güneşköy ve Aydınköy halkıyla buluştu. Meclis üyesi adayları köy halkına tanıtıldı.
Paylaş  
15
12
15
0

Güzelyurt Belediye Başkanı, UBP Belediye Başkan adayı Mahmut Özçınar, Güzelyurt halkına en iyi hizmeti verebilmek ve hak ettiği değeri bulabilmesi için çalıştığını belirterek, yeni dönemde de daha önceki yatırımları tamamlayıcı projeler ürettiklerini söyledi. Güzelyurt halkına hizmet etmeyi ve çalışmayı sevdiğini söyleyen Özçınar, insana değer veren, engelli dostu bir anlayışla kent genelinde yatırımlar yaptıklarını vurguladı ve kent hayatına yeni yaşam alanları kazandırıldığını söyledi.

Bunlara örnek 400 dönümlük bir araziye kurulan Kent Park projesi ile Bostancı Meydan Düzenleme projesini gösteren Özçınar, Arıtma tesisi projesinin devamı olan arıtılacak suyun tarımda kullanılacak projenin ihalede olmasının da ayrı bir önem taşıdığını vurguladı. Üreticilere büyük destek sağlayacak bu proje kapsamında gerek narenciye gerekse tarım sektöründe uğraşan üreticilerin daha verimli ve daha kaliteli ürün üreteceğini söyledi.

Yıllardır genç nüfusun iç göç verdiğine ve bunu önlemek için sosyal konut projesini hazırladıklarını belirten Özçınar, yeni dönemde bu projeyi hem kentte hem de kırsal kesimde hayata geçireceklerini vurguladı. Güzelyurt Belediyesi’nin sosyal sorumluluklarını da yerine getiren bir belediye olduğuna dikkat çeken Mahmut Özçınar, Sosyal Hizmet Biriminin yılın 12 ayı sağlık, sosyal ve kültür yönünden hizmetlerini yerine getirdiğinin altını çizdi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Güzelyurt Kaymakamlığı: "Mevlevi bölgesinde yeri tespit edilemeyen patlamamış...
image Mevlevi bölgesinde 25 Şubat-15 Mart tarihlerinde yapılan atışlarda yerleri tespit edilemeyen patlamamış mermiler olduğu duyuruldu.
Güneşköy Avcılık Atıcılık Derneği ve Kütüphanesi açıldı
image Güneşköy Avcılık Atıcılık Derneği ve Kütüphanesi, Güneşköy Avcılık Atıcılık Derneği Başkanı Cemal Adımlı, Güneşköy Muhtarı Akay Darbaz ve Federasyon Başkanı Erhan Keser’in de katılımıyla gerçekleşti.
Çanakkale Şehitleri, Güzelyurt'ta düzenlenen törenle anıldı
image Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle bugün Güzelyurt Kaymakamlığı karşısındaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene katıldı.