Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜZELYURT 15 Ağustos 2018, Çarşamba 12:00
banner

KTF Antrenörler Birliği yönetim kurulu ve başkanından, Özçınar'a ziyaret

KTF Antrenörler Birliği yönetim kurulu ve başkanından, Özçınar'a ziyaretKıbrıs Türk Futbol Antrenörler Birliği Başkanı Süleyman Göktaş başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri bugün saat 09.30’da Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’ı makamında ziyaret etti.
Paylaş  
8
2
8
0

Süleyman Göktaş, ziyarette yaptığı açıklamada, Özçınar’ın 1998 yılında çıktığı siyasi yaşamını başarı ile bugünlere getirdiğine dikkat çekerek,  Derneğin 3. Başkanlığını yaptığı dönemde özelde Güzelyurt, genelde KKTC halkına hizmetlerinin yadsınamaz olduğunu ve Dernek ile ilişkilerinin sürekli devam ettiğini söyledi. Süleyman Göktaş, hem siyasi yaşamında hem de derneğe yapmış olduğu katkılardan dolayı Özçınar’a teşekkür plaketi takdim ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılarının devamını diledi.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar da geçmişten günümüze geçen süreçte KTF Antrenörler Derneği’nin ulaştığı noktanın önemli olduğunu vurgulayarak,  özellikle futbol alanında geldiği noktanın çok ilerde ve kendinden söz ettirebilen bir konumda olduğunu vurguladı.

Antrenörler Derneği’nin spor alanındaki ambargolara rağmen ülkemizi tanıtma anlamında bir misyonu olduğunu kaydeden Özçınar, Derneğin gerek ulusal gerekse uluslararası etkinliklerde ve Türkiye ile ilişkileri en üst seviyeye çıkardığını bununda Dernek Başkanı Göktaş’ın ve yönetim kurulu üyelerinin istikrarlı çalışmalarının bir sonucu olduğunu sözlerine ekledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

"5. Klasik Bisikletlerle Güzelyurt Turu ve Kültür Günü" 29 Eylül'de
image Güzelyurt Kültürel Mirası Yaşatma Derneği, “5. Klasik Bisikletlerle Güzelyurt Turu ve Kültür Günü” etkinliği düzenliyor.
Güzelyurt Belediyesi ile BEL-SEN arasında TİS görüşmeleri başladı...
image Güzelyurt Belediyesi ile Hür İşçi Sendikaları Federasyonu’na (HÜR-İŞ) bağlı Kıbrıs Türk Belediye Çalışanları Sendikası (BEL-SEN) arasında toplu iş sözleşmesi konusunda görüşmeler başladı.
"Başka Ardalar Ölmesin" Kite Surf etkinliği dün Yedidalga'da yapıldı
image Arda Erkan anısına “Başka Ardalar Ölmesin” sloganıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen Uluslararası Kite Surf Etkinliği dün Yedidalga’da yapıldı.