Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜZELYURT 15 Ağustos 2018, Çarşamba 12:00
banner

KTF Antrenörler Birliği yönetim kurulu ve başkanından, Özçınar'a ziyaret

KTF Antrenörler Birliği yönetim kurulu ve başkanından, Özçınar'a ziyaretKıbrıs Türk Futbol Antrenörler Birliği Başkanı Süleyman Göktaş başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri bugün saat 09.30’da Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar’ı makamında ziyaret etti.
Paylaş  
9
2
9
0

Süleyman Göktaş, ziyarette yaptığı açıklamada, Özçınar’ın 1998 yılında çıktığı siyasi yaşamını başarı ile bugünlere getirdiğine dikkat çekerek,  Derneğin 3. Başkanlığını yaptığı dönemde özelde Güzelyurt, genelde KKTC halkına hizmetlerinin yadsınamaz olduğunu ve Dernek ile ilişkilerinin sürekli devam ettiğini söyledi. Süleyman Göktaş, hem siyasi yaşamında hem de derneğe yapmış olduğu katkılardan dolayı Özçınar’a teşekkür plaketi takdim ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılarının devamını diledi.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar da geçmişten günümüze geçen süreçte KTF Antrenörler Derneği’nin ulaştığı noktanın önemli olduğunu vurgulayarak,  özellikle futbol alanında geldiği noktanın çok ilerde ve kendinden söz ettirebilen bir konumda olduğunu vurguladı.

Antrenörler Derneği’nin spor alanındaki ambargolara rağmen ülkemizi tanıtma anlamında bir misyonu olduğunu kaydeden Özçınar, Derneğin gerek ulusal gerekse uluslararası etkinliklerde ve Türkiye ile ilişkileri en üst seviyeye çıkardığını bununda Dernek Başkanı Göktaş’ın ve yönetim kurulu üyelerinin istikrarlı çalışmalarının bir sonucu olduğunu sözlerine ekledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Özçınar, Güzelyurt'taki kuruluş yıldönümü törenine katıldı
image Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 35. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bugün Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene katıldı.
Özçınar, Atatürk'ü anma törenine katıldı
image Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 80. yıldönümü için bugün Atatütk Anıtı önünde düzenlenen törene katıldı.
Tarım Dairesi'nin eğitim çalışmaları bu hafta Çamlıbel Köyü'ndeydi
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde tarla günü ve gece eğitimini, bu hafta Çamlıbel köyü ile sürdürdü.