Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÜZELYURT 3 Ağustos 2019, Cumartesi 16:22
banner

Bakan Oğuz Doğancı ve Güneşköy'deki üreticilerle görüştü

Bakan Oğuz Doğancı ve Güneşköy'deki üreticilerle görüştüTarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Doğancı ve Güneşköy bölgesinde üreticilerle görüşerek, bitkisel ve hayvansal üretimle ilgili fikir alış verişinde bulundu.
Paylaş  
7
7
7
0

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanılığı'ndan verilen bilgiye göre, Doğancı bölgesinin özellike bitkisel üretimde önemli bir lokasyon olduğunu belirten Bakan Oğuz, üretimin devamı için üreticinin sorunlarını yerinde görmenin önemini vurguladı.

Ayrıca Bakanı Oğuz, Güneşköy’deki Mandralar bölgesinde hayvan üreticilerinin görüşlerini dinleyerek özellikle üretimde yaşanan sorunlar ve hayvansal ürün girdileri konusununda yapılacak iyleştirme üzerinde görüş alış verişinde bulundu. Ziyaretlerde, Bakanlık yetkilileri de hazır bulundu.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Tarım Bakanı Oğuz: "Arıtılmış suyun tarımsal amaçla kullanımı önemli"
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Güzelyurt Atık Su Arıtma Tesisi'nden elde edilen arıtılmış suyun, tarımsal amaçlı kullanımının büyük önem taşıdığını söyledi.
Tarım Bakanı Oğuz, Güzelyurt'ta incelemelerde bulundu
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Oğuz, Güzelyurt'ta AB Finansmanıyla inşa edilen ve Atık Su Arıtma Tesisi'nde arıtılan suyun tarımsal amaçlı kullanılmasına yönelik inşa edilen havuzu yerinde inceledi.
Sağlık Bakanı Pilli, bayram öncesi Kalkanlı Yaşam Evi'ni ziyaret etti
image Bayram ziyaretleri kapsamında Kalkanlı Yaşam Evini ziyaret eden Sağlık Bakanı Ali Pilli, yaşam evinde kalan, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlarla bayramlaştı öğle yemeğini birlikte yedi.