Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LEFKE 5 Haziran 2018, Salı 18:21
banner

Çamlıköylü: "Bölge halkını merkez alan belediyecilik anlayışını savunuyoruz"

Çamlıköylü: Bölge halkını merkez alan belediyecilik anlayışını savunuyoruzGeçtiğimiz gün Lefke Çeviz Festivaline katılım gösteren Halkın Partisi Lefke Belediye Başkan adayı Fehmi Çamlıköylü ve Belediye Meclis Üyeleri bölge halkıyla temas ederek sorunları dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı.
Paylaş  
25
12
24
0

Ziyaret esnasında Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars ve Halkın Partisi milletvekilleri Fehmi Çamlıköylü’nün yanında yer aldı.

Lefke’li vatandaşlarla bir araya gelen Çamlıköylü, belediyelerin temel amacı hizmet etmektir. Vatandaşın var olan sorunlarının çözülmesi aynı zamanda yenilerinin oluşmasının önlenmesi hem iyi yönetici olmanın temel koşuludur hem de yerinden yönetimle mümkündür. Ülke genelinde belediyelerin sorunlarının gündem oluşturduğu mevcut durumu kabul etmiyoruz. Bunun yerine üretilen hizmetlerin gündem olduğu, örnek alındığı, ülkeye yayıldığı bir anlayışı ülkemizde hakim kılacak, kötü yönetimden kaynaklanan belediye sorunlarını tarihe gömeceğiz. Değişimi Lefkeden başlatacak, halkımıza güler yüzlü, zamanında ve kaliteli hizmet vereceğiz dedi.

Özersay sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında başarıya olan inancını belirterek şu ifadelere yer verdi: “Bugün Lefke ceviz festivalinde Lefkelilerle bir araya geldik. Lefke Belediye başkan adayımız Fehmi Çamlıköylü ile omuz omuza yürüyoruz. Çalışacağız ve hep birlikte #başaracağız.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

LAÜ Belçika'da temsil edildi
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aliye Menteş, KU Leuven Üniversitesi ve Sorbonne Üniversitesi işbirliği ile Belçika'nın Leuven şehrinde KU Leuven Üniversitesi’nde düzenle...
LAÜ'de "Moda Markası Yaratmak" konuşuldu 
image Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü tarafından düzenlenen "Moda Markası Yaratmak" konulu konferansa, Kuzey Kıbrıs Genç İş Adamları Derneği (GİAD) Meclis Üyesi Moda Tasar...
Ersin Tatar ve Sibel Tatar Güzelyurt ve Lefke'de halk ile bayramlaştı
image UBP Genel Başkanı, Başbakan Ersin Tatar ve eşi Sibel Tatar, bugün Güzelyurt ve Lefke'de partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.