Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LEFKE 6 Ocak 2019, Pazar 15:10
banner

Lefke Turizm Derneği Başkanlığı'na yeniden Karlıtaş getirildi

Lefke Turizm Derneği Başkanlığı'na yeniden Karlıtaş getirildiLefke Bölgesindeki tarihi, kültürel ve doğal değerlerin, turizm vasıtasıyla korunup, tanıtılması amacıyla 2010 senesinde kurulan Lefke Turizm Derneği başkanlığına yeniden Hasan Karlıtaş getirildi.
Paylaş  
17
14
17
0

Dernekten yapılan yazılı açıklamaya göre, genel kurul dün Lefke Belediyesi Cittaslow Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Derneğin Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurullarıyla çalışma komitelerine seçilen isimler şöyle:

Hasan Karlıtaş (Başkan), Nermin Şanlıdağ (Asbaşkan) Meltem Köksallar (Genel Sekreter), Özdemir Şanlıdağ (Mali İşler Sorumlusu), Teoman Oktay (Projeler Sorumlusu), Elvan Yolaç (Sosyal İşler Sorumlusu), Efem Okkıran (Halkla İlişkiler Sorumlusu), Nalan Akdağ (Eğitim Sorumlusu), Cumali Karakuş (Basın Yayın ve Tanıtım Sorumlusu), Ayşe Erzeybek – Faal Üye (Doğancı Temsilcisi), Seyit Sayal – Faal Üye (Etkinlik Sorumlusu), Feridun Işıman (Sanat Danışmanı), Gölgem Şat - Yedek Üye (Gençlik Temsilcisi), Pembe Coşkun (Yedek Üye)

Disiplin Kurulu Kubilay Öğütveren, Nuray Gazi ve Bülent Erzeybek’ten oluşurken, Denetleme Kurulu’nda Nazif Kubilay, Ayşen Özrençberoğlu ve Gülseren Oktay yer aldı.

KARLITAŞ: “LEFKE İLÇESİNİN GELECEĞİ PLANLI TURİZM, EĞİTİM VE ÜRETİMDEDİR”

Hasan Karlıtaş yaptığı açıklamada, Kıbrıs’ın saklı cenneti durumundaki, Cittaslow üyesi Lefke’nin geleceğinin, planlı, kültür ve çevre dostu sürdürülebilir turizm gelişiminde olduğuna inandıklarını kaydetti.

Lefke ilçesi, tarih, kültür ve doğa değerleri açısından son derece zengin bir potansiyele sahip olmasına rağmen, ülkedeki turizm gelişiminden hak ettiği payı alamadığını ifade eden Karlıtaş, Lefke bölgesinin, hak ettiği güzelliklere kavuşabilmesi için 2019 - 2021 arasındaki görev süresinde ekip ruhu ile çalışacaklarını belirtti.

Dernek olarak, Lefke nin gelişimini etkileyecek her türlü olumsuzluğun da karşısında durarak, bölgenin planlı bir şekilde gelişmesi için etkin bir biçimde faaliyetleri yürüteceklerini kaydeden Karlıtaş, “Çünkü Lefke ve köyleri, her şeyin en iyisini ve güzelini hak ediyor” ifadelerini kullandı.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Lefke'nin kurtuluşunun 45'inci yılı törenle kutlandı
image Lefke’nin Barış Harekatı’nın ikinci aşamasıyla özgürlüğüne kavuşmasının 45’inci yıldönümü düzenlenen törenle kutlandı.
Lefke şehitleri törenle anıldı
image Lefke şehitleri, bu sabah düzenlenen törenle anıldı.
Lefke'nin kurtuluşu törenlerle kutlanacak
image Lefke'nin kurtuluşu, yıldönümünde törenlerle kutlanacak.