Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
 
 
Ercan'da ilk altı ay: 1 Milyon 851 bin 969 yolcu
banner
banner
banner
Saner: "Bu bütçeyle lokomotif sektör turizmi nasıl planlayacaksınız?"
Saner: Bu bütçeyle lokomotif sektör turizmi nasıl planlayacaksınız? Cumhuriyet Meclisi, Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, Turizm ve Çevre Bakanlığı bütçesini görüşmeye devam ediyor.
Ataoğlu: "MÜSİAD ile işbirliği ülke turizmi için önemli"
Ataoğlu: MÜSİAD ile işbirliği ülke turizmi için önemli MÜSİAD tarafından bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu'nun katılımıyla İstanbul CNR Expo'da başladı.
KITREB'den 'tur yapması yasa dışı olan kişiler ve KITREB kokartsız rehberlere' tepki
KITREB'den 'tur yapması yasa dışı olan kişiler ve KITREB kokartsız rehberlere' tepki Kıbrıs Türk Rehberler Birliği, "son dönemlerde ülkeye turist getiren bazı seyahat acentelerinin, yurt dışından getirdikleri ve ülkede tur yapmaları yasa dışı olan kişilerle, otobüste KITREB kokartlı bir rehber olmaksı...
KITOB Başkanı Özboğaç: "Akdeniz turizminde Kuzey Kıbrıs hakkını alamıyor"
KITOB Başkanı Özboğaç: Akdeniz turizminde Kuzey Kıbrıs hakkını alamıyor Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB) otellerin eylül ayı doluluk oranlarını açıkladı. Tüm otellerin Eylül doluluk oranı ortalaması yüzde 60 olarak kaydedildi.
Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti
Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Savaşan Bursa'da düzenlenen Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti.
Tatlısu’da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...
Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu... Tatlısu‘da yapılan kazı çalışmalarında Geometrik Döneme ait antik mezar ve bir çok tarihi eser bulundu.
Ataoğlu: "Çok verimli ve kapsamlı görüşmeler yaptık"
Ataoğlu: Çok verimli ve kapsamlı görüşmeler yaptık Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Ankara’da yaptığı temasların ardından ülkeye döndü.
Ataoğlu: "Ukrayna-Muğla-KKTC turist seferleri başlıyor"
Ataoğlu: Ukrayna-Muğla-KKTC turist seferleri başlıyor Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, Ukrayna-Muğla-KKTC turist seferlerinin 15 Kasım’da başlayacağını açıkladı. Ataoğlu, uçuşların devamlı ve kış turizmine yönelik olacağını vurguladı.
Nabi Avcı: "KKTC sağlık turizmine oldukça uygundur..."
Nabi Avcı: KKTC sağlık turizmine oldukça uygundur... Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Ankara’daki temasları çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti eski Kültür ve Turizm Bakanı, Eskişehir Milletvekili Nabi Avcı ile görüştü.
Ataoğlu: "Hedefimiz Hint pazarından pay almak"
Ataoğlu: Hedefimiz Hint pazarından pay almak İlk düğün organizasyonunda ülkemiz 500, Hintli’yi ağırladı. Dün gerçekleşen etkinlikte ise Hindistan’ın en büyük ilaç firmalarından biri olan Lupin’in senelik bayi toplantısı 1500 kişilik Hintli grubun katılımı ile El...
Anadolujet seferlerine başlıyor, bilet fiyatları ucuzluyor...
Anadolujet seferlerine başlıyor, bilet fiyatları ucuzluyor... Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, katıldığı bir televizyon programında, yapılan talepler noktasında, THY-Anadolujet’in önümüzdeki günlerde yeni seferlere başlayacağını söyledi.
Ataoğlu: "Turizmde ciddi artış var"
Ataoğlu: Turizmde ciddi artış var Kıbrıs Postası TV’de Ulaş Barış’ın hazırlayıp sunduğu Gündem programına konuk olan Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
banner
banner
banner
Ataoğlu: "Eserin sağlıklı bir biçimde restore edilip teşhirde yerini alması gurur verici"
Ataoğlu: Eserin sağlıklı bir biçimde restore edilip teşhirde yerini alması gurur verici Bolluk ve Bereket simgesi Artemis Heykeline ait olan eksik geyik parçası ve heykelin sol eli 37 yıl sonra bulundu.
Erhürman ve Çeler'den turizme destek açıklamaları
Erhürman ve Çeler'den turizme destek açıklamaları Turizm ve Çevre Bakanı ile KOBİGEM tarafından yürütülen "KKTC Turizm Potansiyellerini Geliştirme ve Çalışma Standartlarını Uluslararası Standartlara Ulaştırma Projesi" tanıtıldı.
Ataoğlu: "Lefke müze restorasyonu tamamlandı. Müze 3-4 ay içerisinde ziyaretçisi ile buluşacak"
Ataoğlu: Lefke müze restorasyonu tamamlandı. Müze 3-4 ay içerisinde ziyaretçisi ile buluşacak Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu 27 Eylül Dünya Turizm Günü'nde turizm bilincinin oluşturulması adına düzenlenen etkinliğe katıldı, Lefke Vasıf Palace Müzesi'nde incelemelerde bulundu.
Ataoğlu: "Çevre kirliliğinin önüne geçebilmek için yasal değişiklik üzerinde çalışıyoruz"
Ataoğlu: Çevre kirliliğinin önüne geçebilmek için yasal değişiklik üzerinde çalışıyoruz Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçebilmek maksadıyla Bakanlık hukukçusunun bir yasal değişiklik üzerinde çalıştığını Meclis açıldıktan sonra yapılacak bir değişiklik ile Çevre Dairesi v...
Ataoğlu: "Türkiye'ye yapılan bir hareket bize de yapılmıştır"
Ataoğlu: Türkiye'ye yapılan bir hareket bize de yapılmıştır Bakan Ataoğlu Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret etti. Ataoğlu, konuşmasında, "Türkiye'ye yapılan bir hareket bize de yapılmıştır" ifadelerini kullandı.
Ataoğlu: "KKTC'ye turistlerin yalnızca kumarhaneler için geldiği algısı yanlış"
Ataoğlu: KKTC'ye turistlerin yalnızca kumarhaneler için geldiği algısı yanlış Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, ülkesine turistlerin sadece kumarhaneler için geldiği algısının yanlış olduğunu söyledi.
Kıbrıs, Rusya'da sonbahar trendi oldu
Kıbrıs, Rusya'da sonbahar trendi oldu Rusya'da tur operatörlerinden elde edilen verilen, sonbahar dönemi için en çok talep alan bölgeleri arasında Kıbrıs adası da var.  Eylül ve ekim aylarında hala sıcak ve güneşli olan Kıbrıs Rusların gözde sonbahar dest...
Lefke Turizm Derneği, Derinya ve Aplıç kapılarının en erken zamanda açılmasını istedi
Lefke Turizm Derneği, Derinya ve Aplıç kapılarının en erken zamanda açılmasını istedi Lefke Turizm Derneği Başkanı Hasan Karlıtaş, Derinya ve Aplıç kapılarının mümkün olan en erken zamanda açılmasını talep etti.
"Bir hafta önce temizlenen Altın Kumsal duyarsız vatandaşlar tarafından yine kirletildi"
Ataoğlu: Bir hafta önce temizlenen Altın Kumsal duyarsız vatandaşlar tarafından yine kirletildi Turizm ve Çevre Bakanlığı Çevre Koruma Dairesi Altınkum’da yeniden çevre temizliği yaptı. Ancak bu bölgenin yaklaşık 1 hafta önce temizlenmesine rağmen yine kirletilmesi tepkiye neden oldu.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Rogers: Sağlık sistemi hekimlerden ibaretmiş gibi düşünüldü ancak bir ekip işidir Rogers: "Sağlık sistemi hekimlerden ibaretmiş gibi düşünüldü ancak bir ekip işidir"
Halkın Partisi Girne Milletvekili ve Meclis İdari Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi Başkanı Jale Refik Rogers, sağlığın bir ekip işi olduğunu ve bütünlüklü düşünülmesi gerektiğini vurguladı.

Bağımsız Psikologlar İnisiyatifi'nden kayıp ve yas süreci...

CTP: "Çatışmadan iki toplum ve tüm taraflar zararlı çıkac...

İhtiyat Sandığı Dairesi'ne yazılımlarından dolayı aldığı ...

Saner'den Rum tarafına eleştiri: "Kıbrıs'ta bir anlaşmaya...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Karlov suikastı sanığı Kötüce: Büyükelçinin korumasız gezdiği gizli bir bilgi değil Karlov suikastı sanığı Kötüce: "Büyükelçinin korumasız gezdiği gizli bir bilgi değil"
Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov suikastı sanıklarından eski BTK çalışanı Hüseyin Kötüce, "Büyükelçinin korumasız gezdiği gizli bir bilgi değil. Kamuoyuna açık bir bilgidir. Ben FETÖ üyesi olsam böyle ses getiren bir cinayetin ...

TC Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: "Doğu Akdeniz'e dördüncü g...

Türkiye'nin 4. Araştırma Gemisi yola çıkıyor

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Doğu Akdeniz'deki haklar...

AB'nin yaptırım kararlarına TC Dışişleri'nden yanıt: "Doğ...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Yapışık ikizler 50 saatten uzun süren ameliyatlarla ayrıldı Yapışık ikizler 50 saatten uzun süren ameliyatlarla ayrıldı
Kafalarından yapışık olarak doğan 2 yaşındaki Pakistanlı ikizler, İngiltere'nin başkenti Londra'da sanal gerçeklik teknolojisi ve 3D yazıcıların da kullanıldığı toplamda 50 saati aşan ameliyatlarla ayrıldı.

Londra Belediye Başkanı 'Lale Gökdeleni' projesine karşı ...

İngiltere'de aileler anlatıyor: "Oğlum oyunda 3 bin sterl...

Prenses Diana'nın sweatshirt'ü açık artırmayla 42 bin 749...

İngiltere, İran'la gerilim sonrası Basra Körfezi'ne ikinc...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
ABD'li politikacı: NATO üyesi olup da Rus askeri teçhizatı alamazsınız, çok problemli bir durum ABD'li politikacı: "NATO üyesi olup da Rus askeri teçhizatı alamazsınız, çok problemli bir durum"
ABD'nin önde gelen Cumhuriyetçi politikacılarından Temsilciler Meclisi üyesi Michael T. McCaul, Türkiye'nin S-400 alımının 'çok problemli' olduğunu söyledi ve "NATO üyesi olup da Rus askeri teçhizatı alamazsınız" ifadelerini kullandı.

Brezilya'da süpermarkette deterjan paketlerinden en az 80...

BAE'ye ait petrol tankeri Hürmüz Boğazı'nda kayboldu

Birleşmiş Milletler: "Dünya genelinde 821 milyondan fazla...

Türk gemisine saldırı: 10 gemiciyi kaçırdılar

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Lapta'da balıkçı barınağı yakınlarında bulunan ölü kadının kimliği belirlendi Lapta'da balıkçı barınağı yakınlarında bulunan ölü kadının kimliği belirlendi
Lapta'da deniz içinde ölü bulunan kadının kimliği tespit edildi.

Owoyale cinayeti zanlıları 8 gün daha tutuklu kalacak

Uyuşturucudan tutuklandılar, üzüm bağlarını kontrol ettik...

1 haftada 63 trafik kazası, 14 yaralı...

Owoyale cinayeti zanlıları 8 gün daha tutuklu kalacak

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
3 örgüt, Derinya Plajı'nın sadece KKTC ve TC vatandaşlarına açılmasını eleştirdi: Irkçı plaj 3 örgüt, Derinya Plajı'nın sadece KKTC ve TC vatandaşlarına açılmasını eleştirdi: "Irkçı plaj"
Mağusa İnisiyatifi, MAGEM ve United Cyprus Now, Gazimağusa'daki Derinya Plajı'na erişimin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sadece KKTC ve TC vatandaşları ile sınırlandırılmasını eleştirdi.

Mağusa Mesarya Lions Kulübü'nden eğitime katkı

Kuir Kıbrıs stajyerlerini arıyor

Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu'nda Ulubay dönem...

Şehitler Anıtı ve Sergi Alanı Ulusal Mimari Proje Yarışma...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
UKÜ'de '19. Avrupa Dijital Hükümet Konferansı' düzenleniyor UKÜ'de '19. Avrupa Dijital Hükümet Konferansı' düzenleniyor
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu ev sahipliğinde, '19. Avrupa Dijital Hükümet Konferansı' düzenleniyor.

Final Üniversitesi yaz okulu öğrencilerinden Milli Eğitim...

GAÜ'yü İtalya'da temsil edecekler

UKÜ, Ünlü Şef Sedat Demir'i ağırladı

LAÜ Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Her 100 kişinin 37'sinin ailesinde veya yakınında alzheimer hastası var "Her 100 kişinin 37'sinin ailesinde veya yakınında alzheimer hastası var"
Uzun yıllardır sivil toplum örgütlerinde çalışan İzlem Sönmez, son zamanlarda çevresinde gözlemlediği Alzheimer hastalarının sayısındaki artış üzerine hastalık ve hastaların bakımı konusunda halkı bilinçlendirmek; hasta ve hasta yakınlar...

Salgın var: El - Ayak - Ağız Hastalığına dikkat!

Seks hayatınızı yemek tercihlerinizle iyileştirebilir mis...

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'nde skolyoz ameli...

KITMOK ve KKTC PARDER'den ilkyardım kursu

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Türklerinin küresel başarısı dünya basınında... Basel Holding'e Finansta Mükemmeliyet Ödülü... Kıbrıs Türklerinin küresel başarısı dünya basınında... Basel Holding'e Finansta Mükemmeliyet Ödülü...
Avrupa'nın önde gelen girişim sermaye gruplarından Basel Holding, farklı ülkelerde art arda faaliyete geçirdiği yatırımlarının yanı sıra etkili ve stratejik finansal yönetim vizyonuyla da başarılara imza atıyor...

İktisat Bankası'nın güncel piyasa ve döviz yorumu

TC Merkez Bankası Başkanı'ndan ilk mesaj

Dolar ve Türk Lirası dalgalı seyrine devam ediyor...

TC Merkez Bankası yerli dijital para hazırlığında: Türk k...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Türkü'nün kurtuluş destanı tanıtıldı "Kıbrıs Türkü'nün kurtuluş destanı" tanıtıldı
KTAY, Öksüzoğlu'nun yazıp seslendirdiği "Kıbrıs Türkü'nün kurtuluş destanı"nı tanıttı.

Rüya Taner Finlandiya'da konser verecek

La Casa de Papel için geri sayım başladı...

"Sınır" adlı filme Portekiz'den davet 

Zeki Erkut'un yeni romanı "Kral", Perşembe akşamı tanıtıl...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Alayköy'de satılık bahçeli müstakil ev Alayköy'de satılık bahçeli müstakil ev
Alayköy'de bahçeli müstakil ev satılıktır.

Intense Nicosia, Metehan'da yeni yaşam sunuyor

Yüzlerce kişi Grand Sapphire için buluştu... Yedi yıldızl...

Natura projesine yoğun ilgi

Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Masa tenisinde dostluk kazandı Masa tenisinde dostluk kazandı
Geçtiğimiz Salı gerçekleştirilen masa tenisi turnuvasının sonuçları belli oldu.

KTSYD'de görev dağılımı yapıldı

Masa tenisinde "Dostluk Turnuvası"

Orange Festival Open Golf Turnuva Şampiyonu Steve Neufeld...

Çetinkaya Türk Spor Kulübü sezon çalışmalarına başlıyor

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Çavuşoğlu'nun Kıbrıs Postası'na yazısı gündem oldu Çavuşoğlu'nun Kıbrıs Postası'na yazısı gündem oldu
Makale yoğun ilgi gördü #gözdenkaçmadı

Serdar Denktaş'a mutlu yıllar

Akıncı ve Tatar'dan mesaj atışması

Başbakanlık'ta dikkat çeken atama

Barış Burcu'dan Özersay'a ağır sözler: Emek hırsızlığı ya...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Hristodulidis, Dendias ile görüştü  Hristodulidis, Dendias ile görüştü 
Hristodulidis, Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias ile görüştü.

Faşist Yunan Darbesi sırasında ölenler anıldı

Rum Başkanlık Konseyi toplandı, ELAM katılmadı

Rum Yüksek Mahkemesi'nden vakıf mallarıyla ilgili karar

Çavuşoğlu'nun AB'yi tehdit ettiği öne sürüldü

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
3. Kıbrıs Türk Kültür Festivali'nde yok yok  3. Kıbrıs Türk Kültür Festivali'nde yok yok 
30 Haziran'da düzenlenecek olan 3. Kıbrıs Türk Kültür Festivali'nde sürprizler bitmiyor. 'Yanayım Yanayım' şarkısı ile ünü Kıbrıs ve Türkiye'yi aşan Ali Babutsa, Enfield Donkey Lane'de düzenlenecek olan festivalde sahne alacak.

Finale yaklaşan Survivor'da bir ilk daha gerçekleşecek  

Bella Thorne, hackerın tehditlerine pabuç bırakmadı, "mal...

Yeni evlenen Zerrin Özer'in eşiyle ilgili ilginç iddia

Alişan'ın oğlu KKTC'de ilk kez denizle tanıştı

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder? Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder?
Meditasyonun sayısız faydaları olduğunu artık hepimiz biliyoruz. İş hayatından özel yaşama, ruh halinden hayata bakış açısına kadar pek çok alanda bize iyi gelen meditasyon hakkında çok merak edilen bir konudan bahsedeceğiz bugün; medita...

Erkekleri hayata bağlayan şeylerden biri: "Göğüs dikizlem...

Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı

Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sev...

Egzamadan korunmak için 12 önlem

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Baf Ülkü Yurdu'nun geleneksel Tombala Geceleri devam ediyor Baf Ülkü Yurdu'nun geleneksel Tombala Geceleri devam ediyor
Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü tarafınca, her hafta pazartesi düzenlenen geleneksel Tombala Geceleri, hem eğlendirmeye hem de kazandırmaya devam ediyor.

Elvis Presley'in araçları açık artırmayla satılacak

The Guardian, ara bölgede çalışan Feray ve Maria'yı haber...

Şeyma Subaşı'nın kitabındaki tehlikeli 'hata': "Hidrolik ...

Evi yanan şahıs kedisini suçladı: "Kedim içiyordu sigaray...

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Denge bozuldu; Akdeniz'e ait olmayan canlılar ada çevresinde görülmeye başladı Denge bozuldu; Akdeniz'e ait olmayan canlılar ada çevresinde görülmeye başladı
Son zamanlarda Akdeniz'e ait olmayan pek çok canlı türünün ada çevresinde görülmeye başlanmasını "denizlerdeki dengenin bozulmasına” yoran Biyologlar Derneği Başkanı Sarpten, dengenin, denize akan kanalizasyon atıkları sebebiyle bozulduğ...

Fransız mahkemesi kararını verdi: "Paris'teki hava kirlil...

Çevre kirliliğinin yeni simgesi: Yavrusuna izmarit veren ...

Lefkoşa Balıkesir'de doğanın direnişi fotoğrafa yansıdı

"Pisgot" doğaya döndü

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Bilim insanları böcek yemenin faydalarını anlatıyor Bilim insanları böcek yemenin faydalarını anlatıyor
Çekirge, ipekböceği, karınca ve diğer böceklerin vücudunda çok miktarda antioksidan ve diğer besin maddeleri tespit eden bilimciler, bu türlerin öğünlere katılmasıyla insanların hem besleyici, hem de etten daha faydalı yiyecekleri kazanm...

Hindistan'ın Ay'a seyahati son anda ertelendi

'Ay'a seyahat sahte' diyen komplo teorileri nasıl çürütül...

"Modern insan Avrupa'ya bilinenden 150 bin yıl daha önce ...

Para karşılığında uzay çalışmaları deneylerine katıldı, 5...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.70 5.71
GBP 7.09 7.13
EUR 6.41 6.42
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları