Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TURİZM 18 Nisan 2018, Çarşamba 11:52
banner

Turizm Kariyer Fuarı, 19 Nisan'da GAÜ'de gerçekleşecek

Turizm Kariyer Fuarı, 19 Nisan'da GAÜ'de gerçekleşecekGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Kariyer Merkezi Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Kariyer Günleri ve Kariyer Fuarı”, 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 09:15’te, bakanlar ve devlet yetkililerinin katılımı ile gerçekleşecek.
Paylaş  
28
12
30
0

GAÜ Tecno Park Fuaye alanında gerçekleşecek olan Turizm Kariyer Fuarı’na, Çevre ve Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Türk Ticaret Odası As Başkanı Atilla Süren, Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Kombos ve çeşitli devlet erkanı katılıyor.

Açılış konuşmaları ile başlayacak olan “GAÜ Turizm Kariyer Fuarı”, geçtiğimiz haftalarda uluslararası gastronomi yarışmasında büyük başarı sergileyen GAÜ Gastronomi öğrencilerine ödüllerin takdim edilmesi ile devam edecek.

Ardından, 10:00’da Tecno Park Fuaye alanında ki, firma standlarının açılışı ve yemek şovları ile sürecek etkinlik, saat 15:00’da GAÜ Rektörlük binası önünde gerçekleşecek olan “Turizm Haftası Şöleni” ile devam edecek.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Oteller mayıs ayında ancak yarı yarıya dolabildi...
image Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB)'un otel sınıfına giren ve 1'den 5'e kadar yıldız taşıyan oteller ile turistik bungalovlar, tatil köyleri, butik, apart otel ve özel belgeli otellerden oluşan üyelerinin, Mayıs 201...
Avrupa'nın en büyük turizm şirketi duyurdu: Türkiye ve Kıbrıs'a rağbet attı
image Avrupa'nın en büyük turizm şirketi TUI yaz sezonu rezervasyonlarında Türkiye ve Kıbrıs'a rağbetin arttığını duyurdu.
KITOB: "Ramazan Bayramı'nda otellerin ortalama doluluk oranı yüzde 69 civarın...
image Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB) Ramazan Bayramı'nda otellerdeki ortalama doluluk oranının yüzde 69 civarında olacağını duyurdu.