Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TURİZM 18 Nisan 2018, Çarşamba 11:52
banner

Turizm Kariyer Fuarı, 19 Nisan'da GAÜ'de gerçekleşecek

Turizm Kariyer Fuarı, 19 Nisan'da GAÜ'de gerçekleşecekGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Kariyer Merkezi Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Kariyer Günleri ve Kariyer Fuarı”, 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 09:15’te, bakanlar ve devlet yetkililerinin katılımı ile gerçekleşecek.
Paylaş  
19
3
20
0

GAÜ Tecno Park Fuaye alanında gerçekleşecek olan Turizm Kariyer Fuarı’na, Çevre ve Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Türk Ticaret Odası As Başkanı Atilla Süren, Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Kombos ve çeşitli devlet erkanı katılıyor.

Açılış konuşmaları ile başlayacak olan “GAÜ Turizm Kariyer Fuarı”, geçtiğimiz haftalarda uluslararası gastronomi yarışmasında büyük başarı sergileyen GAÜ Gastronomi öğrencilerine ödüllerin takdim edilmesi ile devam edecek.

Ardından, 10:00’da Tecno Park Fuaye alanında ki, firma standlarının açılışı ve yemek şovları ile sürecek etkinlik, saat 15:00’da GAÜ Rektörlük binası önünde gerçekleşecek olan “Turizm Haftası Şöleni” ile devam edecek.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Turizm ve Çevre Bakanlığı yapısal dönüşüm programında sona gelindiği açıkland...
image KKTC ile Türkiye Cumhuriyeti arasında 2016 yılında imza konulan ve “Orta Vadeli Plan” olarak da bilinen “yapısal dönüşüm programında” sona gelindiği açıklandı.
KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliy...
image Turistik konaklama tesislerindeki doluluk oranlarına bakıldığında, ülkenin turizm sezonu Mart ile Ekim aylarını kapsıyor. Geride bıraktığımız turizm sezonunda, Türkiyeli turistlerden sonra ülkeyi en çok Almanya, İngil...
Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, fuarda sektör temsilcileri ile bir araya geld...
image Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Londra'da 5-7 Kasım tarihleri arasında düzenlenen World Travel Market 2018 Turizm Fuarı'nda bugün sektör temsilcileri ile bir araya geldi.