Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TURİZM 18 Nisan 2018, Çarşamba 11:52
banner

Turizm Kariyer Fuarı, 19 Nisan'da GAÜ'de gerçekleşecek

Turizm Kariyer Fuarı, 19 Nisan'da GAÜ'de gerçekleşecekGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu ve Kariyer Merkezi Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Kariyer Günleri ve Kariyer Fuarı”, 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 09:15’te, bakanlar ve devlet yetkililerinin katılımı ile gerçekleşecek.
Paylaş  
18
3
19
0

GAÜ Tecno Park Fuaye alanında gerçekleşecek olan Turizm Kariyer Fuarı’na, Çevre ve Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Türk Ticaret Odası As Başkanı Atilla Süren, Türk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Serhan Kombos ve çeşitli devlet erkanı katılıyor.

Açılış konuşmaları ile başlayacak olan “GAÜ Turizm Kariyer Fuarı”, geçtiğimiz haftalarda uluslararası gastronomi yarışmasında büyük başarı sergileyen GAÜ Gastronomi öğrencilerine ödüllerin takdim edilmesi ile devam edecek.

Ardından, 10:00’da Tecno Park Fuaye alanında ki, firma standlarının açılışı ve yemek şovları ile sürecek etkinlik, saat 15:00’da GAÜ Rektörlük binası önünde gerçekleşecek olan “Turizm Haftası Şöleni” ile devam edecek.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Ataoğlu: "Çevre kirliliğinin önüne geçebilmek için yasal değişiklik üzerinde ...
image Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, çevre kirliliğinin önüne geçebilmek maksadıyla Bakanlık hukukçusunun bir yasal değişiklik üzerinde çalıştığını Meclis açıldıktan sonra yapılacak bir değişiklik ile Çevre Dairesi v...
Ataoğlu: "Türkiye'ye yapılan bir hareket bize de yapılmıştır"
image Bakan Ataoğlu Alanya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret etti. Ataoğlu, konuşmasında, "Türkiye'ye yapılan bir hareket bize de yapılmıştır" ifadelerini kullandı.
Ataoğlu: "KKTC'ye turistlerin yalnızca kumarhaneler için geldiği algısı yanlı...
image Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, ülkesine turistlerin sadece kumarhaneler için geldiği algısının yanlış olduğunu söyledi.