Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TURİZM 15 Temmuz 2019, Pazartesi 14:53
banner

Üstel: 'İşbirliği içerisinde sıkıntılara çözüm üreteeğiz...'

Üstel: 'İşbirliği içerisinde sıkıntılara çözüm üreteeğiz...'Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel Kamu-Sen Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.
Paylaş  
38
39
38
0

Kıbrıs Türk Kamu Görevlileri Sendikası (Kamu-Sen) Başkanı Metin Atan ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Bakan Üstel’in yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Turizmin ülke ekonomisine gelir getiren 3 sektörden biri olduğunu belirten Atan, geçmiş yıllarda da ayni görevi yürüten Bakan Üstel’in konulara vakıf olduğunu vurguladı.

Atan, bakanlığın teşkilat yasasında bazı değişikliklere ihtiyaç duyulduğunu da dile getirerek, yeni dönemde işbirliği içerisinde çalışma arzusu içinde olduklarını söyledi.

Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel ise Kamu-Sen’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, halkın yararına icraatlar yapma gaylesiyle göreve geldiklerini belirtti.

Üstel, 2019 yılının ekonomi açısından çok iyi geçmediğini de belirterek, 2020 yılının hem ülkemiz, hem de turizm açısından daha iyi geçmesi için çalışmalar yürüttüklerini ifade etti.

Göreve gelir gelmek turizm paydaşları ve sivil toplum örgütleri ile birlikte hareket etmek için karar aldıklarını söyleyen Üstel, işbirliği içerisinde sıkıntılara çözüm üreteceklerini kaydetti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Ersoy: "KKTC'nin tanıtımı için çok ciddi destek vereceğiz"
image Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, KKTC'nin yurt dışındaki tanıtımları için çok ciddi destek vereceklerini, reklam tanıtım desteği de vereceklerini söyledi.
Üstel ve Ersoy bir araya geldi... "Önceliğimiz yabancı turist ziyaretinin art...
image TC Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy KKTC’deki temasları çerçevesinde ve Çevre Bakanı Üstel ile görüştü. Birlik ve beraberlik mesajı verilen görüşmede “önceliğin yabancı turist ziyaretlerinin artırılması” vurg...
KKTC'deki oteller Güney Kıbrıs ile rekabet ediyor...
image Güney Kıbrıs’ta Ağustos ayında otellerde yaşanan doluluk oranının geçtiğimiz yıllara göre düşüş gösterdiği, KKTC’deki otellerin bunda etkili olduğu bildirildi.