Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 20 Kasım 2017, Pazartesi 16:48
banner

Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle KAÜ Rektörü Prof.Dr. Serdar Saydam mesaj yayınladı

Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle KAÜ Rektörü Prof.Dr. Serdar Saydam mesaj yayınladı20 Kasım "Dünya Çocuk Hakları Günü" nedeni ile Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Rektörü Prof.Dr.Serdar Saydam bir mesaj yayınladı.
Paylaş  
17
20
16
0

20 Kasım "Dünya Çocuk Hakları Günü" nedeni ile Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Rektörü Prof.Dr.Serdar Saydam bir mesaj yayınladı. Saydam mesajında şunları söyledi:

“Bugün 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü. Her çocuk özeldir, her çocuk bir gelecektir. Nitekim bu noktadan hareketle KAÜ olarak bu yılki temamızı çocuk olarak belirledik. Günümüzde meydana gelen çocuk istismarlarına karşı toplumu bilinçlendirmek, çocukların gelişimindeki önemli değişimleri görmek ve çocukların farkındalığı gibi birçok konuyu ele alarak yıl içerisinde seminer ve söyleşiler düzenlemeye başlıyoruz. İçinde bulunduğumuz çağ çocuklarımızındır. Çocuk yılı ilan ettiğimiz 2017-18 akademik yılında çocuklar için üzerimize düşen etkinlikleri mutlaka yapacağız."


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

"Başka Ardalar Ölmesin-2018" Uluslararası Kite Surf yarışması pazar günü yapı...
image "Başka Ardalar Ölmesin-2018" Uluslararası Kite Surf yarışması pazar günü yapılıyor.
Dünyanın en kirli şehirleri listesine Türkiye'den üç il girdi
image Numbeo'nun kirlilik endeksini açıkladığı listede, dünyanın en kirli şehirleri arasına Türkiye'den üç il girdi.
Kuir aktivisti Paşa: "Belediyelerde LGBTI+ farkındalığı artıyor"
image Kıbrıs’ın kuzeyinde yaşam süren LGBTI+’lar halen çalışma, sağlık, barınma ve ulaşım alanlarında ayrımcılığa maruz kalıyor.