Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 31 Mayıs 2019, Cuma 15:49
banner

SOS Çocukköyü Derneği ve Oero Ltd işbirliğinde sosyal sorumluluk projesi

SOS Çocukköyü Derneği ve Oero Ltd işbirliğinde sosyal sorumluluk projesiOero Ltd'in SOS Çocukköyü Derneği'nin kurumsal destekçisi olduğu bildirildi. İmzalanan ortak anlayış metnine göre Oero Trading Ltd bünyesinde bulunan Alpro ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir bölümü SOS Çocukköyü Derneği’ne bağışlanacak.
Paylaş  
30
29
29
0

banner

SOS Çocukköyü Derneği’nden yapılan açıklamaya göre, 1 Haziran Dünya Çocuk Günü dolayısıyla, projenin topluma duyurusu SOS Çocukköyü Derneği ve Oero Ltd yetkililerinin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında yapıldı.

Sosyal sorumluluk projesine SOS Çocukköyü Derneği adına Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Akter ve Oero Trading Ltd adına Direktör Seda Özberkman imza koydu.

Basın toplantısında imzalanan ortak anlayış metni ile resmi olarak 1 Haziran’da proje başlayacak.

İmzalanan ortak anlayış metnine göre Oero Trading Ltd bünyesinde bulunan Alpro ürünlerinin satışından elde edilen gelirin bir bölümü SOS Çocukköyü Derneği’ne bağışlanacak. Proje, 1 Haziran – 31 Aralık  tarihleri arasında geçerli olacak. 

Projeden elde edilecek gelir, çocukların sağlık giderlerini karşılamak için kullanılacak.

2019 yılı için SOS Çocukköyü Derneği tarafından bakım ve destek verilen çocukların sağlık giderlerine katkıda bulunacak olan Oero Trading Ltd. geçtiğimiz yıllarda da derneğe çeşitli sosyal sorumluluk projeleri ile destek olmuştu. 

Dernek yetkilileri Oero Trading Ltd’e, yapmış oldukları ve yapacakları katkılardan ötürü teşekkür etti. 


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Mağusa Mesarya Lions Kulübü'nden Ulukışla İlkokulu'na bağış
image Mağusa Mesarya Lions Kulübü, Ulukışla İlkokulu’na 1 adet yazıcı bağışladı.
Kuir Kıbrıs Derneği Odak Grup Toplantısı yapıldı
image Kuir Kıbrıs Derneği: Sömürüden   Özgür LGBTI+ Hayat Projesi kapsamında yapılan Odak Grup Toplantısı gerçekleşti.
Slow Food: "İklim değişiyor, o halde gıda ve tarım da değişmeli"
image Slow Food, gezegenimizi ve geleceğimizi korumak, iklim değişikliğine dur diyebilmek için, yerel gıdaya ve mevsiminde üretime öncelik verilmesi gerektiğini belirterek, "iklim değişiyor, o halde gıda ve tarım da değişme...