Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 26 Haziran 2019, Çarşamba 12:40
banner

Şehitler Anıtı ve Sergi Alanı Ulusal Mimari Proje Yarışması Kolokyum ve Ödül Töreni ertelendi

Şehitler Anıtı ve Sergi Alanı Ulusal Mimari Proje Yarışması Kolokyum ve Ödül Töreni ertelendiGazi Baf Dayanışma Derneği, Şehitler Anıtı ve Sergi Alanı Ulusal Mimari Proje Yarışması Kolokyum ve Ödül Töreni ile ilgili açıklama yaptı. Dernek tarafından yapılan açıklamada söz konusu etkinliğin ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi.
Paylaş  
52
50
52
0

Gazi Baf Dayanışma Derneği’nden Şehitler Anıtı ve Sergi Alanı Ulusal Mimari Proje yarışması Kolokyum ve Ödül töreni ile ilgili açıklama yaparak bugün 18.00 de Güzelyurt Atatürk Kongre Merkezinde gerçekleştirilmesi planlanan tören, Juri üyelerinin idari görevlendirme çakışmasından dolayı ileriki bir tarihe ertelendiği belirtildi.

Basın bürosu aracığıyla açıklama yapan dernek Güzelyurt’un çehresini değiştirmek yanında Baf’ta Şehit düşen vatandaşlarımızın isimlerini ve anılarını ölümsüzleştirmek temel misyonları arasında olduğunu da yineledi. Tören ile ilgili olarak belirlenecek yeni tarihi basın ve sosyal medya aracığıyla halkımıza bildirecek olan Gazi Baf Dayanışma Derneği, belirlenecek olan yeni tarihe tüm halkımızı davet etmeyi de ihmal etmeyeceklerini belirtti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Kuir Kıbrıs'tan 'LGBTİ+ Cinsel Sömürü ve İnsan Ticareti Üzerine Bilgilendiric...
image Kuir Kıbrıs Derneği, 'LGBTİ+ Cinsel Sömürü ve İnsan Ticareti Üzerine Bilgilendirici Oturum' düzenliyor.
Korineum Golf & Beach Resort'dan Kemal Saraçoğlu Vakfı'na anlamlı katkı
image Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı Koordinatörü Sayın Övgü İnce, Korineum Golf & Beach Resort Direktörlerinden Sayın Meryem Çerkez Gürtunç’a, yaptıkları anlamlı bağıştan dolayı teşekkür plak...
Kuir Kıbrıs Derneği, Savunuculuk Eğitimi gerçekleştirdi
image Kuir Kıbrıs Derneği tarafından düzenlenen 'Savunuculuk Eğitimi' 9 Kasım Cuma günü gerçekleştirildi.