Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 5 Temmuz 2019, Cuma 10:17
banner

Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu'nda Ulubay dönemi

Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu'nda Ulubay dönemiKuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu, yeni dönemin ilk toplantısını Alev Ulubay başkanlığında gerçekleştirdi.
Paylaş  
15
15
17
0

Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu 2019-2020 hizmet döneminde Alev Ulubay’ın başkanlığında başladı.

Başkan Alev Ulubay, Geçen Dönem Başkanı Şansel Soyel, Başkan 1.Yrd. Tuna Karatepe, Başkan 2.Yrd. Duygu Adahan Kuran, Sayman Gül Adal, Sekreter Gülten Tözün, Toplantı Yönetmeni Özlem Odabaşı Vardan’dan oluşan Yönetim Kurulu, yeni dönemin ilk toplantısı gerçekleştirdi.

Ulubay, “Hoşgörü ve Sevgiyle hizmet ediyoruz” sloganıyla, yeni hizmet döneminde   toplumun ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler vermeye devam edileceğini belirtti. Ulubay, Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu’na bağlı şuan 2 leo kulübü, 16 lions kulübü ve 550 kişiye ulaşan üye sayısı ile topluma hizmet verdiğini açıkladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

3 örgüt, Derinya Plajı'nın sadece KKTC ve TC vatandaşlarına açılmasını eleşti...
image Mağusa İnisiyatifi, MAGEM ve United Cyprus Now, Gazimağusa'daki Derinya Plajı'na erişimin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sadece KKTC ve TC vatandaşları ile sınırlandırılmasını eleştirdi.
Mağusa Mesarya Lions Kulübü'nden eğitime katkı
image Mağusa Mesarya Lions Kulübü 2018-2019 Hizmet Döneminde Ana Aktivite olarak “Ana Sınıf” yenileme projesini gündemine alarak Şehit Mustafa Kurtuluş İlkokulu'nda ilk projesini gerçekleştirdi.
Kuir Kıbrıs stajyerlerini arıyor
image Kuir Kıbrıs, Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında Kuir Kıbrıs Derneği'nde uygulanacak olan staj programı için çağrı yaptı.