Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 8 Temmuz 2019, Pazartesi 11:13
banner

Mağusa Mesarya Lions Kulübü'nden eğitime katkı

Mağusa Mesarya Lions Kulübü'nden eğitime katkıMağusa Mesarya Lions Kulübü 2018-2019 Hizmet Döneminde Ana Aktivite olarak “Ana Sınıf” yenileme projesini gündemine alarak Şehit Mustafa Kurtuluş İlkokulu'nda ilk projesini gerçekleştirdi.
Paylaş  
17
18
18
0

Mağusa Mesarya Lions Kulübü, eğitime ve çocuklara önem verilmesi gerektiği ilkesinden yola çıkarak gelir düzeyi düşük ailelerin çocuklarının eğitim görmekte olduğu Şht. Mustafa Kurtuluş İlkokulu hedef okul olarak seçti.

Okul idaresi ile yapılan görüşmeler neticesinde Ana Sınıf’ın iyi durumda olmadığı tespit edildi. 1974 yılından kalma olan yer mermerleri sağlıklı ve hijyenik kullanım imkanı sağlayan parke döşeme ile, solmuş ve yırtık olan perdeler store perdeler ile, çürümüş ve kullanım dışı olan öğrenci dolapları ise sökülerek yerlerine yenileri yapıldı ve ana sınıfa çağdaş bir görünüm kazandırıldı.

Yenilenmesi tamamlanan Ana Sınıf  2019-2020 Eğitim döneminde kullanılmak üzere okul İdaresine teslim edildi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

3 örgüt, Derinya Plajı'nın sadece KKTC ve TC vatandaşlarına açılmasını eleşti...
image Mağusa İnisiyatifi, MAGEM ve United Cyprus Now, Gazimağusa'daki Derinya Plajı'na erişimin geçen yıl olduğu gibi bu yıl da sadece KKTC ve TC vatandaşları ile sınırlandırılmasını eleştirdi.
Kuir Kıbrıs stajyerlerini arıyor
image Kuir Kıbrıs, Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında Kuir Kıbrıs Derneği'nde uygulanacak olan staj programı için çağrı yaptı.
Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu'nda Ulubay dönemi
image Kuzey Kıbrıs Lions Kulüpleri Federasyonu, yeni dönemin ilk toplantısını Alev Ulubay başkanlığında gerçekleştirdi.