Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 29 Temmuz 2019, Pazartesi 12:30
banner

SOS Çocukköyü Derneği'nden bağış çağrısı

SOS Çocukköyü Derneği'nden bağış çağrısıSOS Çocukköyü Derneği, vatandaşlara Kurban Bayramı boyunca derneğe bağış yapmaları çağrısında bulundu.
Paylaş  
17
16
17
0

banner

SOS Çocukköyü Derneği, vatandaşlara Kurban Bayramı boyunca derneğe bağış yapmaları için çağrıda bulundu. Dernekten yapılan açıklamada, SOS Çocukköyü Derneği’nde 105 çocuğun yaşamını sürdürdüğü kaydedildi.

Açıklamada, “Bizler SOS Çocukköyü Derneği olarak ülkemizde aile bakımını kaybetmiş çocuklarımıza sevgi dolu bir aile kurarak onlara uzun süreli bakım vermeye ve çocukların ailelerinin yanında sağlıklı koşullarda yaşaması için önleyici çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Gelin köyümüzde bakım gören çocuklarımıza hep birlikte destek olalım.” denildi.

Bağışların Türk Bankası, Limasol Türk Kooperatif Bankası, Kıbrıs Türk Kooperatif Merkez Bankası, Albank veya Creditwest şubelerine yapılabileceği belirtilerek, vatandaşların operatörlerin faturalı hatlarından 4120’ye boş mesaj göndererek 30 TL tutarında, soscocukkoyu.org adresini ziyaret ederek online, derneği ziyaret ederek elden veya kurban ederi kadar bağışta bulunabileceği ifade edildi.

Banka hesapları şöyle:

“Türk Bankası: TL 015848733, STG 7092674

Limasol Türk Kooperatif Bankası: TL 600318, STG 700694

Creditwest Bankası: TL 15304658

Kıbrıs Türk Koperatif Merkez Bankası: TL 28525

Albank: TL 9010-18802673-351”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Mağusa Mesarya Lions Kulübü'nden Ulukışla İlkokulu'na bağış
image Mağusa Mesarya Lions Kulübü, Ulukışla İlkokulu’na 1 adet yazıcı bağışladı.
Kuir Kıbrıs Derneği Odak Grup Toplantısı yapıldı
image Kuir Kıbrıs Derneği: Sömürüden   Özgür LGBTI+ Hayat Projesi kapsamında yapılan Odak Grup Toplantısı gerçekleşti.
Slow Food: "İklim değişiyor, o halde gıda ve tarım da değişmeli"
image Slow Food, gezegenimizi ve geleceğimizi korumak, iklim değişikliğine dur diyebilmek için, yerel gıdaya ve mevsiminde üretime öncelik verilmesi gerektiğini belirterek, "iklim değişiyor, o halde gıda ve tarım da değişme...