Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> TOPLUM 15 Ekim 2019, Salı 11:08
banner

Kuir Kıbrıs'tan savaş karşıtı açıklama

Kuir Kıbrıs'tan savaş karşıtı açıklamaKuir Kıbrıs Derneği savaşın muktedirlere fayda getirdiğini, ezilenlerin payına hep yıkım ve ölümün düştüğünü bildirdi.
Paylaş  
5
5
5
1

Kuir Kıbrıs Derneği’nden yapılan yazılı açıklamada, savaşların doğaya ve doğadaki tüm canlılara da yıkım ve ölüm getirdiği belirtilerek “Bizler içinde geçtiğimiz bu günlerde ölmek ve öldürmekten yana değil, yaşamak ve yaşatmaktan yana olduğumuzun altını çizmeyi tarihsel bir görev olarak görüyoruz” ifadeleri kullanıldı.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
0
 
2
 
0
 
0
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
15 Ekim 2019, Salı
Gıbrız Türkü         - Şeherin Kuzeyi
Çok uzun yıllardır Türkiyenin Güneyi ve Güneydoğusunda savaşlar ve trajediler devam ederken sesiniz çıkmadı.😡 Bıçak kemiğe dayanıp Türkiye insiyatif kullanmaya kalktığı anda sözde genel açıklamalar yapıp kamuoyuna belli yerleri işaret etmek ne kadar doğru? Daha önce aklınız neredeydi? Yoksa parayı verenlerin siparişleri üzerine ötenlerin korosunda mısınız?

banner
banner
banner
banner
banner

Barolar Birliği'nde hukukçulara yönelik 'LGBTİ+ Farkındalık Eğitimi' gerçekle...
image Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kuir Kıbrıs Derneği tarafından yürütülen Renklerin Çeşitliliği Projesi kapsamında, Barolar Birliği İnsan Hakları Komitesi işbirliğiyle Hukukçulara Yönelik LGBTİ+ Farkındalığ...
Milli Düşünce Merkezi konferans düzenliyor
image Milli Düşünce Merkezi konferans düzenliyor...
Kuir Kıbrıs'tan 'LGBTİ+ Cinsel Sömürü ve İnsan Ticareti Üzerine Bilgilendiric...
image Kuir Kıbrıs Derneği, 'LGBTİ+ Cinsel Sömürü ve İnsan Ticareti Üzerine Bilgilendirici Oturum' düzenliyor.