Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GİRNE 31 Ağustos 2018, Cuma 08:21
banner

Mesai krizini atlatmak için "Gemide acil hasta var" çağrısı...

Mesai krizini atlatmak için Gemide acil hasta var çağrısı...Mesai saatleri dışında çalışmama eylemini sürdüren liman çalışanlarının bu eylemini atlatıp gemisini limana bağlatmak için Girne Limanı’na gelen bir gemi ilginç bir yöntem kullandı ve mesai krizini kendi hesabına atlattı.
Paylaş  
6
1
6
1

Girne Postası

Liman çalışanları 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle resmi mesai olmadığını, fazla mesai de çalışmayacaklarını, dolasıyla da limana yanaşan gemiyi ancak 31 Ağustos Cuma günü limana bağlayacaklarını beyan etmeleri üzerine, açıkta beklemek istemeyen gemi kaptanı, liman çalışanlarını acil hasta var çağrısı ile alt etti.

‘Gemide acil hasta var’ çağrısı yapan gemidekiler, Girne Limanı’na ambulans gelmesini ve acil durum gerekçesiyle de geminin limana bağlanmasını sağladı.

Limanda bulunan kaynaklar ambulansın limana geldiğini, önce kimseyi almadan limandan ayrıldığını, kısa bir süre sonra yeniden geldiğini ve bir kişiyi alıp götürdüğünü ifade ettiler.

Gemiden inen yolcular, hiç bir gümrük işlemi yapmadan Limandan ülkeye giriş yaptılar.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
31 Ağustos 2018, Cuma
Gıbrız Türkü         - Şeherin Kuzeyi
Tabakhane yoludur ... Olur böyle şeyler....

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Girne Kaza Mahkemesi'nde 2 odacı göreve başladı, sendikalar grevi askıya aldı
image KTAMS ve KAMU-İŞ’in, Girne Kaza Mahkemesi önünde başlattığı grev, Başbakanlık’ın, 2 odacıyı söz konusu mahkemede görevlendirmesi sonrası askıya alındı.
Öğrenciler, Güngördü'ye tasarım önerilerini sundu
image GAÜ Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Kaşgar Bölgesi için hazırladıkları öneri projelerini Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü’ye takdim etti.
Girne Belediye Başkanı Güngördü: "Engelli bireyleri sporla buluşturmalıyız"
image Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, KKTC Engelliler Spor Federasyonu yöneticileri Hüseyin Cantürk ve Ercan Atasay’ı kabul etti.