Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GİRNE 25 Temmuz 2019, Perşembe 18:55
banner

Bakanlık, Girne Antik Liman'daki MOBESE konusuna el attı: Direkler taşınıyor

Bakanlık, Girne Antik Liman'daki MOBESE konusuna el attı: Direkler taşınıyorTurizm ve Çevre Bakanlığı, Girne Antik Liman'daki MOBESE direkleri uygun noktalara taşınacağını duyurdu.
Paylaş  
2
3
2
0

Turizm ve Çevre Bakanlığı’na bağlı Girne Antik Liman’da vatandaşların tepkisine neden olan Kent Güvenliği Yönetim Sistemi kamera direkleri ile ilgi olarak bakanlığımız gerekli hassasiyeti göstererek konuya müdahale etti.

Söz konusu MOBESE direkleri Turizm ve Çevre Bakanlığı’nın uygun gördüğü yerlere taşınacak.

Turizm ve Çevre Bakanlığı’ndan yapılan açıklama şu şekilde:

“Turizm ve Çevre Bakanlığı onayı alınmadan ve önceden yer tespiti yapılarak kararlaştırılan kamera direklerinin limanın uygun noktalarına yerleştirilmesi için girişim başlatılmış, direklerin yerleri bakanlığın göstereceği uygun yerlere monte edilecektir.

TC İçişleri Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı’nın 2017 yılında imzalanan protokol kapsamında, projesi Polis Genel Müdürlüğü tarafından yapılan Kent Güvenliği Yönetim Sistemleri için Girne merkezde önceden tespit edilen 17 yere kamera yerleştirilmesi planlanmıştı.”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
1
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Girne Belediyesi'nde "iş sağlığı ve güvenliği" eğitimi
image Girne Belediyesi, "iş sağlığı ve güvenliği" konularında çalışanlarına eğitim verecek.
Çıralı Bakery fırınına para cezası
image Çıralı Bakery isimli fırın işletmesinde tespit edilen uygunsuzluklar nedeniyle toplam 2 bin 128 Türk Lirası para cezası kesildi.
Girne'de Kıbrıs Gecesi düzenlendi
image Girne Belediyesi'nin bu yıl 9'uncusunu gerçekleştirdiği Girne Kültür Sanat Günleri kapsamında "Kıbrıs Gecesi" düzenlendi.