Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GİRNE 30 Temmuz 2019, Salı 11:09
banner

Girne Sokak Basketbolu Turnuvası'nda muhteşem final

Girne Sokak Basketbolu Turnuvası'nda muhteşem finalGirne'de 26 Temmuz Cuma akşamı başlayan ve hafta sonu boyunca süren Sokak Basketbolu Turnuvası final karşılaşmalarının ardından ödüllerin de verilmesiyle sonlandı.
Paylaş  
6
5
6
0

Girne’de Kordonboyu’nda 26 Temmuz Cuma akşamı başlayan ve hafta sonu Girne Belediyesi Tenis Kulübü tesislerinde devam eden Sokak Basketbolu Turnuvası eğlenceli ve çekişmeli bir geceyle sona erdi.

48 takımın ve 200’e yakın sporcunun katılımıyla üç gün boyunca devam eden turnuva, 28 Temmuz Pazar akşamı yarı finaller, üçüncülük, dördüncülük ve final karşılaşmalarının ardından kazananlara ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

Kasap Döner, Girne Adidas (Aybat Ltd), Metrikon Automotive, Starling, Puma, Laconic Computer, Limos Cafe Bar, Archway Restoran, Reformer Plates, M Power, Simit Dünyası, Hediyem Su’nun sponsor olduğu etkinlikte, çeşitli yarışmalar düzenlenerek hediyeler de dağıtıldı. Dereceye girenlere kupa ve madalya yanında hediye çekleri ve para ödülleri verildi.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, turnuvanın final akşamında yaptığı konuşmada, Akdeniz Spor Birliği organizasyonu, Leymosun Kültür Vakfı, TOL-DTP Amatör Kadın Takımları işbirliğinde Girne Sokak Basketbolu Turnuvası’nın ilkini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Güngördü, turnuvanın gelecek yıllarda da devam edeceğine ifade ederek, organizasyonda emeği geçen herkese ve katılımcılara teşekkür etti.

Sonuçlar şöyle:

Basketbol Okulları arasında gerçekleştirilen maçlarda, Junior Akdeniz birinci, Minyonlar ikinci, Akdeniz Spor Birliği üçüncü; Arılarda, White Shadow birinci, Petroid Enginar ikinci, Junior Akdeniz üçüncü; U 12 Erkeklerde Ballers birinci, Ruchies ikinci, Golden Boys üçüncü;U 14 Kadınlarda, SuperForsame birinci, Mavi Şimşekler ikinci, Akdeniz Spor Birliği üçüncü;U 14 ErkeklerdeBroders birinci, Came Back ikinci, The Legendary üçüncü, U 16 Kadınlarda Georgies Thresame birinci, Thrail Blasers ikinci;U 16 Erkeklerde Braders birinci, GAÜ Eagles ikinci, Come Back üçüncü; U18 Kadınlarda Gof birinci, Georgies Threesame ikinci, Thrail Biasers üçüncü; U 18 Erkeklerde, Caster Paradies birinci, Troll Back ikinci, GAÜ Eagles üçüncü; Büyük Erkeklerde Kerazi Birinci, Firestorm ikinci; Büyük Kadınlarda, Gorkunç Üçlü birinci, Doksanlar ikinci, Felaket üçüncü, Master Kadınlarda, Zümrüd-ü Anka birinci, Potanın kontesleri ikinci, Orange 3’rd üçüncü oldu.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Girne Belediyesi'nde "iş sağlığı ve güvenliği" eğitimi
image Girne Belediyesi, "iş sağlığı ve güvenliği" konularında çalışanlarına eğitim verecek.
Çıralı Bakery fırınına para cezası
image Çıralı Bakery isimli fırın işletmesinde tespit edilen uygunsuzluklar nedeniyle toplam 2 bin 128 Türk Lirası para cezası kesildi.
Girne'de Kıbrıs Gecesi düzenlendi
image Girne Belediyesi'nin bu yıl 9'uncusunu gerçekleştirdiği Girne Kültür Sanat Günleri kapsamında "Kıbrıs Gecesi" düzenlendi.